Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB CepteTEB Kredi Kartı

Türk bankacılık sektörlerinden uzman ve büyük olan Türk Ekonomi Bankası bankacılık faaliyetlerine 1927′ de başlamıştır. Kurulduğu yıldan itibaren büyük bir hızla gelişen şube sayılarını arttıran finans sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren gruplar içerisinde en yüksek notu alan bankalardan biridir.

Türk Ekonomi Bankası halk arasında ”TEB” olarak bilinen banka çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim ve şeffaflık içerir. TEB, çalışmalarına Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı Kurumsal Yönetim İlkeleri ile tam uyumlu çalışmaktadır.

Her bankanın kendine özel bir veya birkaç özel kartı vardır. Günümüzde çoğu kişininde bir veya daha fazla kredi kartı vardır. Günümüzde para ihtiyacımız her zaman artmakta. Para taşırken her insan haliyle tedirgin olabilir kredi kartları hem taksit bakımından hemde çalınma durumunda anında para aktarımını durdurma gibi birçok yönden kullanışlıdır. Her kredi kartının kullanıcı grubuna veya gruplarına göre avantajları vardır. Bu avantajlar nakit ihtiyacı durumunda çoğu kullanıcının büyük işini görür. Biz de bu yazımızda TEB CepteTEB Kredi Kartını anlatacağız.

TEB CepteTEB Kredi Kartı

Günümüzün köklü bankalarından Türk Ekonomi Bankasının kartı olan TEB CepteTEB kredi kartını ekleyebileceğiniz ve yanınızda birden fazla kart taşıma zorunluluğunu kaldıran. TEB avantajlarını kendiniz belirleyebileceğiniz. Alışverişlerinizde CepteTEB’i kullandığınız taktirde bonus kazanırsınız. Bonuslarınızı TEB ile anlaşmalı mağaza, AVM vs. bonus üyesi yerlerde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. CepteTEB kredi kartına başvuran kurucu ilk 50000 kişiden hiçbir ücret alınmayacaktır.

TEB CepteTEB Kredi Kartı Avantajları

TEB CepteTEB kredi kartı ile kişiye özel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı yurtdışı ATM’lerinden hiçbir ek ücret ödemeden yabancı para cinsinden nakit çekebilirsiniz.

Otomatik cevaplar veren telesekreterlerin işinizi uzatıp işinizi yapamadan dakikalarca sizi oyalaması yerine canlı müşteri danışmanları ile CepteTEB destek merkezine 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

TEB CepteTEB kredi kartı ile cüzdanınızda birden fazla kredi kartı taşıma zorunluluğunuz ortadan kalkar ve birçok avantajı tek kartta toplayabilirsiniz. Avantajlarınızı kendiniz belirlersiniz.

CepteTEB mobil uygulaması ile cep telefonunuzu cüzdan olarak kullanabilir ve QR kodunuz ile para çekebilir, ödeme yapabilirsiniz.

TEB CepteTEB kredi kartı ile işlemlerinizi bankaya gitmeden yapabilirsiniz.

Market Paketi

TEB CepteTEB kredi kartı ile market paketinde yapacağınız 100 TL alışverişlerde %5 bonus kazanırsınız. Bir ay boyunca toplam 50 TL bonus kazanmış olabilirsiniz. Bonuslarınızı anlaşmalı kurum ve kuruluşlarda dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Market paketi ücreti yıllık 150 TL olup paketi aldığınız andan itibaren 1 yıl boyunca devam etmektedir.

She Paketi

TEB CepteTEB kredi kartı ile yapacağınız 100 TL üzeri çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarınızda %5 bonus kazanmış olursunuz. Aylık bonus limitiniz 50 TL ile sınırlıdır. Cilt bakımı, masaj, kuaför ve sağlık kuruluşlarında yapacağınız harcamaları 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Bonuslarınızı kartın içine yüklendiği andan itibaren bir ay süre ile kullanabilirsiniz. She paketinin yıllık ücreti 69 TL’dir.

Hafta Sonu Paketi

Hafta sonu paketi ile hafta sonu harcama yaptıgınız restoran ve sinema alışverişlerinizde avantaj kazanırsınız. Yapılan 100 TL ve üzeri restoran harcamalarınızda %10 bonus olarak TEB CepteTEB kredi kartınıza geri ödenir.Bir ay boyunca toplam 75 TL’ye kadar bonus kazanabilirsiniz. Sinema harcamalarınızda %50’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. Bir ay boyunca yapacagınız sinema alışverişlerinizde en fazla 75 TL kadar indirim kazanabilirsiniz. Hafta Sonu paketinin 1 yıllık ücreti 200 TL’dir. Satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerli olmaktadır.

TEB CepteTEB Kredi Kartı Başvuru

TEB’in kendine özgü birçok avantajı ve fırsatlarından yararlanmak ve TEB CepteTEB kredi kartına sahip olmak için Türk Ekonomi Bankasının internet şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz. T.C Kimlik Numaranız ile başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet şubesinin çok sade ve yalın bir kullanımı vardır. Ayrıca TEB şubelerine gidip CepteTEB’e başvuruda bulunabilirsiniz. 0850 222 09 29 CepteTEB destek müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilir ve işlemlerinizi destek müşteri hattından halledebilirsiniz.

TEB CepteTEB kredi kartı başvuru sonucunuzu öğrenmek için internet şubesi üzerinden rahatça başvuru sonucunuzu sorguluyabilir. Sorgulamak için TC kimlik numaranızı ve Cep Telefon numaranızı yazıp ardından güvenlik kodunu girip öğrenebilirsiniz.

CepteTEB başvuru sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYINIZ!

CepteTEB internet şubesi üzerinden başvurmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.