Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB İhtiyaç Kredisi

Anlık gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yeteri miktarda nakit birikimine sahip olmayabilirsiniz. Çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizde, evinizin mobilyalarını değiştirmeniz gerektiğinde ya da sağlık ihtiyaçlarınızı finanse etme ihtiyacınız olduğunda ihtiyaç kredileri imdadınıza yetişmektedir. İhtiyaç kredileri tüketicilerin nakit ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile bankalar tarafından geliştirilen kredi ürünlerinden birisidir. Belirli faiz oranları ve vade süreleri ile kendi ödeme planınızı oluşturabildiğiniz ihtiyaç kredileri ile ihtiyaçlarınızı anında gerçekleştirebilir, aynı zamanda bir kredi kartı kullanır gibi fakat kredi kartından farklı olarak, nakit olarak gerçekleştirmeniz gereken alışverişleriniz için taksit imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi ürünü birçok banka tarafından sunulan kredi ürünlerinden birisidir. Yazımızın devamında sizlere TEB ihtiyaç kredisi ürününden bahsedeceğiz.

TEB İhtiyaç Kredisi Nedir?

TEB tüketicilerine özel nakit çözümleri sunma amacı ile ihtiyaç kredisini geliştirmiş bankalardan birisidir. TEB ihtiyaç kredisi ürününden faydalanmak için tek yapmanız gereken banka tarafından TEB ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeleri edinmek ve bankanın ihtiyaç kredisi başvurusuna imkan tanıyan kanallarından ihtiyaç kredisi talebinizi oluşturmaktır. Gerekli belgeleri hali hazırda bulundurup başvuru talebinizi oluşturduktan sonra banka tarafından kredi kullandırma riski taşımıyorsanız 24 saat içerisinde ihtiyaç kredisi ürününe kavuşmaktasınız. TEB’ten kullandığınız ihtiyaç kredisi ürününden talebiniz esnasında belirlenen faiz oranlarında kredi vade dönemi boyunca değişiklik olmamaktadır. Faiz oranlarını sabit oranlı tutan banka 36 aya kadar vade imkanını da banka müşterilerine sunmakta.

Başvuru esnasında gerekli olan belgeler ise; banka tarafından nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, gelir belgesi/maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi olarak karşımıza çıkmakta. Ücretli çalışan kişiler için ise maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekli görülmektedir. TEB, ihtiyaç kredisi başvurusunu inceledikten sonra gerekli gördüğü durumlarda ise kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de yukarıda saydığımız belgelerin bankaya teslimi için oluşturulması gerekmektedir.

Banka ihtiyaç kredinizin ödeme planını oluşturabilmeniz açısından TEB ihtiyaç kredisi hesaplama uygulamasını da müşterilerine sunmuş durumdadır. Bu uygulamaya yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz linkten hızlı bir biçimde ulaşabilmektesiniz. Bu kredi hesaplama uygulaması kullanımı ise ihtiyaç kredisi tutarınızı girdikten sonra size uygun olan vade süresini belirleme şeklinde olmaktadır. Aylık akdi faiz oranınızın belirlendiği uygulaması ile aylık taksit tutarınızı ve ödeyeceğiniz masraflar belirlenmektedir.

2

Uygulama ile yaptığınız hesaplama sonucunda TEB ihtiyaç kredisi ürününe başvuruda bulunmak isterseniz girmiş olduğunuz bilgiler ışığında hemen başvurun seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. TEB ihtiyaç kredisi başvurusunu internet sitesi üzerinden de gerçekleştirebilmektesiniz. Başvuru formuna hızlı ulaşım gösterebilmeniz için yazımızın sonunda sizlerle başvuru linkini paylaşacağız. Bu linke tıkladıktan sonra bankanın sizden istemiş olduğu bilgileri teker teker eksiksiz ve doğru bir biçimde giriş yapmalı ve başvurunuzu tamamlamak için bir sonraki aşamaya geçişi yapmalısınız.

TEB İhtiyaç Kredisi Sayfası İçin TIKLAYINIZ !

TEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ !

TEB İhtiyaç Kredisi Başvuru Sayfası İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.