Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB İnternet Bankacılığı

TEB İnternet Bankacılığı Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası / TEB teknolojinin ilerlediği bu dönemde müşterilerine internet üzerinden daha kolay ve daha hızlı hizmet verebilmek için, CEPTETEB adı altında TEB internet bankacılığını öne sürdü. Siz de TEB internet bankacılığını kullanarak şubeye gitmeden, dünyanın her yerinden bankacılık işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde online olarak yapabilirsiniz.

TEB internet şubesi ürünü olan Evdeki Hesap üzerinden, ödediğiniz tüm faturalarınızı, kirada kalıyorsanız tüm kira ödemelerinizi aylık ve yıllık olarak grafik şeklinde kolayca takip edebilirsiniz. Evdeki Hesap işlemi, TEB internet şubesinin ödemeler menüsü altında bulunmaktadır.

TEB internet şubesi üzerinden aynı zamanda e-Devlet Kapısı’na kolayca giriş yapabilir, tüm kamuya ait olan işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yerini getirmiş olursunuz. Bunun için herhangi bir şifreye gerek kalmadan e-Devlet Kapısı butonuna tıklamanız yeterlidir. Üstelik bu işlem için müşterilerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

TEB İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

TEB internet şubesi şifre sahibi olabilmenin üç yolu vardır. Birincisi size en yakın olan TEB şubesine gitmeniz, ikincisi eğer banka müşterisiyseniz 0850 200 0 666 TEB çağrı merkezini arayıp şifre talebinde bulunmanız. Üçüncüsü ve en kolayı aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp online olarak Anında Şifre talebinde bulunmanızdır.

Anında Şifre talebinde bulunabilmeniz için, linke tıkladıktan sonra açılacak sayfada kart türünüzü seçip devam butonuna basınız. İkinci aşamada kart bilgileriniz, üçüncü aşamada kişisel bilgilerinizi ve en son SMS ile doğrulama adımını tamamlayarak, TEB internet şubesi şifrenize sahip olacaksınız. Böylece siz de TEB internet şubesinin sunduğu tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.

3

Eğer banka müşterisi değilseniz, linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın en alt kısmında bulunan “Henüz TEB Müşterisi Değilim” alanını seçip devam butonuna basınız. Daha sonra tüm gereken alanları doldurarak tekrar devam butonuna basınız. Böylece başvuru işleminiz tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı en kısa zamanda sizlere bildirilecektir. Başvurunuz onaylandığı takdirde size en yakın olan TEB şubesine gidip, kredi veya banka kartına sahip olduktan sonra, siz de TEB internet şubesi ürünlerinden yararlanabileceksiniz.

TEB İnternet Bankacılığı Anında Şifre İçin TIKLAYINIZ!

TEB İnternet Bankacılığına Nasıl Girilir?

Şifre sahibi olduktan hemen sonra TEB internet şubesine giriş yapıp, istediğiniz işlemleri anında gerçekleştirebilirsiniz.

teb2

TEB İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

CEPTETEB Kredi Kartı İnternet Bankacılığı Nedir?

CEPTETEB kredi kartı internet bankacılığı, sadece kredi kartı sahibi olan müşterilerin kart işlemlerini daha kolay bir şekilde yapabilmeleri için tasarlanmıştır. Ayrıca TEB internet şubesi müşterilerinin, özel fırsat kampanyalarından yararlanmalarını sağlamaktadır. CEPTETEB kredi kartı internet bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir.

  • Kredi kartı bilgilerini incelemek
  • Kredi kartınıza bağlı olan ek kart bilgilerini incelemek
  • Sanal kart başvurusu
  • Açık provizyonlar
  • Sonraki dönem
  • Dönem içi işlemler
  • Hesap ekstresi
  • Güvenlik ayarları

CEPTETEB kredi kartı internet şubesinden yararlanabilmeniz için, TEB internet bankacılığı üzerinden kredi kartı numaranızı ve kart şifrenizi yazıp giriş yapmanız yeterlidir.

CEPTETEB İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.