Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Konut Kredisi

Konut kredileri bankacılık sistemi bünyesinde geliştirilen mortgage kredileridir. Tüketicilerin belirli bir finansal destek sağlaması sonucunda ev sahibi olmaları bankalar tarafından sağlanmaktadır. Bu kredi ürünü bankadan bankaya değişen faiz oranları ve bankaların sınırlı tuttuğu vade süreleri aralığında kullandırılmaktadır. Konut kredileri konusunda dikkat edilmesi gereken birtakım konular vardır. Bunlardan en önemlisi tüketicinin konut kredisi ürünü ödeme planını kendi koşulları doğrultusunda oluşturması ve bu ödeme planını oluştururken planda doğru verilere yer vermesidir. Ödeme planında gerçeklikten uzak verilere yer vermek tüketicilerin uzun dönemli finansal durumlarında büyük çaplı sarsıntılar yaratabilecek düzeyde tehlikelidir. Bankacılık sektörü ürünlerinden olan TEB konut kredisini yazımızın devamında içeriği ile birlikte sizlere aktaracağız.

TEB Konut Kredisi İçeriği Nasıldır ?

TEB müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilmek adına her geçen gün yatırımlar yapan bankalardan birisidir. Bankacılık sektöründe hizmet veren diğer bankalarında ürünleri arasında bulundurduğu gibi TEB de konut alımı esnasında finansal açıdan destek sağlayan konut kredisi ürününü tüketicilere sunmaktadır. TEB kurumsal internet sayfasında müşterilerini her evin kapısını açan ve kredi ürününde çeşit çeşit kolaylıklar sağlayan konut kredisi ürünü ile karşılamaktadır. TEB konut kredisi alanında vaad ettiği düşük kredi faizleri ve uzun vade seçenekleri ile taksit öder gibi ev veya iş yeri sahibi olabilmeniz mümkün.

TEB konut kredisi kapsamında ise ürünlerini çeşitlendirerek farklı ihtiyaçlara hizmet vermeyi de ihmal etmemiş bir banka. TEB konut kredisi ürünlerinden bahsetmemiz gerekirse; her şey dahil konut kredisi, al kirala konut kredisi, esnek kademeli konut kredisi, yüzde yüz konut kredisi, anapara ertelemeli konut kredisi, dönem ödemeli konut kredisi, kademeli azaltan konut kredisi, indirimli konut kredisi, ara ödemeli konut kredisi, molalı konut kredisi ve konut sigorta hizmetleri ürün grubu içerisinde bulunmaktadır. TEB konut kredisi kapsamında bankanın sunmuş olduğu bu kredi ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız TEB’in kurumsal sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

TEB konut kredisi kapsamında müşterilerin konut alımı ya da kredi başvurusu esnasında kullanılan terimlere daha hakim olabilmesi açısından banka kurumsal internet sayfası içerisinde konut kredisi sözlüğü de tüketicilerin kullanımına sunulmuş durumdadır. Konut alımı sırasında finansal desteğe ihtiyacınız oldu, TEB ürünlerinden olan konut kredisine başvuru yapmak istiyorsunuz. Bu noktada TEB’in şube bankacılığı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz gibi internet bankacılığı hizmetleri de sizin, bu ve benzeri ihtiyaçlarınızı finanse edebilmek adına imdadınıza koşuyor. TEB internet bankacılığı aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız yazımızın sonunda bulunan başvuru linkine tıklamanız öncelikli olarak yapmanız gereken eylemlerden birisidir. Sonrasında aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görsel ile paralel içeriğe sahip internet sayfası sizleri karşılayacaktır.

Bu internet sayfası üzerinde daha önce bir başvuru gerçekleştirdiyseniz bunun takibini yapmanız olanaklı kılınmış. 1 numaralı alanda görmüş olduğumuz başvurum nerede sekmesine tıklamanız başvuru takibini gerçekleştirebilmeniz için yeterli olacaktır. TEB konut kredisi başvurusunu ilk defa gerçekleştirecekseniz 2 numaralı alanda görmüş olduğumuz T.C. kimlik no kısmını eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız başvurunuz için ilk aşama olacaktır. 3 numaralı alanda görmüş olduğumuz ad-soyad kısmı ise başvuruda bulunacak olan kişi için 2. aşamayı oluşturmakta. 4 numaralı alanda ise başvuruda bulunacak olan kişiye ait doğum tarihi verilerini girmemiz gerekiyor.

5 numaralı alanda Amerika Birleşik Devletleri ile herhangi bir bağlantını bulunuyor mu sorusuna evet ya da hayır seçeneklerinden birisini seçerek cevap vermemiz gerekmektedir. 6 numaralı alanda görmüş olduğumuz güvenlik kodu uygulaması ise bankanın müşterinin verilerini korumak adına sunmuş olduğu güvenlik uygulamalarından birisidir. Bu uygulama sayesinde girmiş olduğunuz veriler korunmakta. TEB konut kredisi başvuru aşamalarını eksiksiz ve doğru veriler kullanarak gerçekleştirdikten sonra banka müşteri temsilcisi daha detaylı bilgiler edinmek ve TEB konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek için sizlere ulaşacaktır.

TEB Konut Kredisi Başvuru Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.