Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Kredi Başvurusu

Bankacılık sektörü teknolojinin hızlı gelişimine büyük ölçüde ayak uyduran sektörlerden bir tanesi ve müşterilerine sundukları imkanlar ile bireylerin hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmaktalar. Bankacılık sektöründe hizmet olarak sunulan ve en çok talep gören hizmetler ise kredi kartları ve krediler olarak bilinmekte. Birçok banka kredi kartı ve kredi hizmeti sunmakta ve bu kredi kartlarının ve kredilerin başvurularını teknolojinin getirdiği internet sayesinde internet hizmetleri aracılığı ile müşterilerine sunmaktalar. Bu hizmeti sunan bankalardan bir tanesi ise bankacılık sektöründe önemli bir konuma sahip TEB’tir. Bu yazımızı TEB kredi başvurusu ve TEB kredi vadeleri, faizleri gibi konular hakkında bilgi sağlaması amacıyla yazacağız.

TEB Kredileri Nelerdir?

TEB birçok alanda müşterilerinin günlük hayatta veyahut iş hayatında oluşabilecek finansman desteklerini sağlamak amacıyla kredi hizmeti sunmaktadır. TEB’in en çok talep gören kredileri arasında taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi gibi krediler listenin ön sıralarını almaktadır. Bu krediler için TEB müşterilerine esnek taksitli ödeme imkanları ve uzun vade imkanları sağlamaktadır.

TEB Kredi Faiz Oranları Nelerdir?

TEB kredilere faiz uygularken her kredi türüne göre kredinin gerektirdiği koşul gereği farklı faiz oranları uygulayabilmektedir ve bu faiz oranlarının değişikliğini gizli tutmaktadır. TEB’in yukarıda bahsettiğimiz kredileri için uyguladığı faiz oranları şu şekildedir;

İhtiyaç kredisi için;

TEB bu kredi tipi için % 1.65 oranında bir faiz işletimi uygulamakla birlikte bu kredi tipi için aynı zamanda 36 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır.

Taşıt kredisi için;

TEB taşıt kredisi için alınacak aracın 0 km veyahut 2. el olup olmamasına bakmaksızın 48 aya kadar vade imkanı sağlamasının yanında 0 km araçlar için % 1.35 faiz uygularken 2. el araçlar için % 1.40 değerinde bir faiz oranı işletmektedir.

Konut kredisi için;

TEB bu kredi tipi için ise 180 ay gibi uzun süreli bir vade imkanı sağlamakla birlikte uyguladığı faiz oranı vade süresini ne olursa olsun % 1.29 değerinde olarak belirlenmiştir.

TEB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi başvurusunu herhangi bir TEB şubesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi yazımızın girişinde bahsettiğimiz üzere internet aracılığı ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında internet aracılığı ile TEB kredi başvurusunun nasıl yapılacağını anlatacağız lakin bunun öncesinde sizlere vermiş olduğumuz aşağıdaki bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantı adresi aşağıdaki gibi bir görselden oluşmakla birlikte TEB kredi başvurusunun yapıldığı resmi internet sayfasıdır.

teb2

TEB kredi başvurusu yapmak için “Hemen Başvurun” butonuna tıklamanız gereklidir. Eğer konut kredisi için TEB kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz kırmızı kutu içerisine alınmış “Konut Kredisi Ürünlerimiz” alanında tıklamanız ve sonra açılacak sayfada aynı şekilde “Hemen Başvurun” butonuna tıklamanız gerekmekte olup, taşıt kredi için ise mavi kutucuk içerisine alınmış “Taşıt Kredisi” seçeneğini seçerek ardından aynı şekilde açılacak sayfada “Hemen Başvurun” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Tıklayacağınız her “Hemen Başvurun” butonunda sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

teb3

Ve bu sayfada TEB kredi başvurusu için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  1. T.C kimlik numaranızı giriniz.
  2. Ad ve soyad bilgileriniz giriniz.
  3. Doğum tarihinizi giriniz.
  4. A.B.D ile ilgili bir bağlantınız var ise ilgili seçeneklerden “Evet” veya” Hayır” seçeneklerini doldurunuz.
  5. “Güvenlik Kodunu” ilgili alana giriniz.
  6. “Devam” butonuna tıklayınız.

Bu işlemlerin ardında sizden istenilen talep veya bilgileri eksiksiz şekilde yerine getirmeye devam ediniz. Sizden istenen talep veya bilgilerin sonuna gelindiğinde TEB kredi başvurusu işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Tarafınıza kredi talebiniz ile ilgili bilgi kısa süre içerisinde ulaştırılmış olacaktır.

TEB Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.