Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Kredi Hesaplama

Türk bankacılık sektöründe saygın finans kurumlarından biri olarak bilinen Türkiye Ekonomik Bankası (TEB), müşterilerine profesyonel yönetim kadrosu ile ihtiyaç kredisi, CEPTETEB ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve bu kredilerin hesaplama işlemleri ile ilgili bankacılık hizmetlerinde bulunmaktadır. Sunduğu TEB kredi hesaplama işlemi ile önceden vade aralığını hesaplayabilir, ödemeleri aylık ne kadar ve hangi taksitle yapacağınızı inceleyebilirsiniz. Bu günkü yazımızda TEB’in sunduğu krediler ve TEB kredi hesaplama işlemleriyle ilgili gereken tüm bilgilere sahip olacaksınız.

TEB İhtiyaç Kredisi

  • TEB ihtiyaç kredisi ile tüm nakit sıkıntılarınızı gidererek hayatınıza kolaylık sağlamış olursunuz. 36 aya kadar varan vade avantajları ile ödemeleri küçük taksitle kira öder gibi yapabilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisini kullanarak aynı zamanda ihtiyaç kredisi faiz oranını, ödenecek olan aylık ve yıllık tutarları, dosya masrafını, komisyon, kefil sayısı ve ödenecek toplam tutar gibi kredi bilgilerine sahip olabilirsiniz.
  • TEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmek için kimlik belgesi ve yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine gitmeniz gerekiyor. Hemen başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayarak gereken alanları doldurup, devam butonuna basmanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandığı takdirde, SMS ile size iletilecektir.

Aynı zamanda TEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yaparak, önceden aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz miktarı inceleyebilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

  • CEPTETEB ihtiyaç kredisi, TEB ihtiyaç kredisinin tüm avantaj oranlarına sahiptir. Aynı zamanda fiziki şubesi olmadığı için herhangi bir şube masrafı ödemezsiniz. CEPTETEB kredilerini, çok düşük faiz oranları sunarak, ödemeleri bütçenize uygun rahat bir şekilde taksitle yapmanızı sağlamaktadır.
  • CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmek için, aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp gereken alanları doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandığı takdirde, SMS ile size iletilecektir.

Aynı zamanda CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yaparak, önceden aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz miktarı inceleyebilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

TEB Konut Kredisi

  • TEB konut kredisi ile, arzu ettiğiniz eve düşündüğünüzden daha kolay sahip olabilirsiniz. Kredinizi esnek ödeme tarifi ile 120 aya kadar olan vade ile ödeyebilir, aynı zamanda 36 aya kadar anapara ertelemesi yaparak ödeyeceğiniz toplam faiz miktarını düşürebilirsiniz. Eğer ödemeleri aylık olarak yapmak istemiyorsanız, iki ya da üç ayda bir ödeyebilirsiniz. TEB konut kredisi ev almak hayaliyle yaşayan, fakat bütçe sıkıntısından dolayı bir türlü fırsat bulamayanlar için gerçekten de mükemmel bir fırsat. TEB konut kredisi ile aynı zamanda konut kredisi faiz oranı, aylık ödeme miktarı, toplam ödeme miktarı, kredi kullandırım oranı, yıllık maliyet oranı, masraf tutarı, teminat ve kefil sayısı gibi bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.
  • TEB konut kredisi başvurusunda bulunabilmek için, kimlik belgesi ve yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine gitmeniz gerekiyor. Hemen başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayarak gereken alanları doldurup, devam butonuna basmanız yeterlidir. Eğer başvurunuz onaylanırsa SMS ile bildirilecektir.

Aynı zamanda TEB konut kredisi hesaplama işlemini yaparak, önceden aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz miktarı inceleyebilirsiniz.

TEB Konut Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

TEB Taşıt Kredisi

  • TEB taşıt kredisi ile herhangi bir istediğiniz araca kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 48 aya kadar olan vede seçenekleri ile ödemelerinizi bütçenize uygun olan taksitlerle yapabilirsiniz. Aynı zamanda Benim Arabam Sigortası ile kendinizi ve aracınızı, olası kazalardan koruyabilirsiniz. TEB taşıt kredisi ile vade, tutar, faiz oranı, ödeme miktarı, kefil sayısı gibi banka işlemlerini yapabilirsiniz.
  • TEB taşıt kredisi başvurusunda bulunabilmek için, kimlik belgesi ve yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine gitmeniz gerekiyor. Hemen başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayarak gereken alanları doldurup, devam butonuna basmanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandığı takdirde, SMS ile size iletilecektir.

Aynı zamanda TEB taşıt kredisi hesaplama işlemini yaparak, önceden aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz miktarı inceleyebilirsiniz.

TEB Taşıt Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

TEB Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

TEB kredi hesaplama işlemi ile, kredi almadan önce istediğiniz bireysel kredi türünü seçip vade, faiz oranı ve kredi tutarı işlemlerini yapabilirsiniz. Aynı zamanda TEB kredi hesaplama işlemi ile bütçenize uygun bir kredi ayarlayarak, ödeme planınızı önceden görüntüleyebilirsiniz. TEB kredi hesaplama işlemini, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, resimde olduğu gibi kredi türünü seçerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

teb

TEB Kredi Hesaplama İşlemi Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

NOT: TEB kredi hesaplama işlemi ile ilgili herhangi bir sorunuz için, 0850 200 0 666 TEB çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.