Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu

TEB Kredi Kartı-CEPTETEB

Günümüzdeki birçok kişi farklı bankalardan kredi kartlarına sahiptirler. Bu kredi kartları ile ihtiyaçları olan nakit sıkıntılarını gidere bilmekte ve bunun yanı sıra bankaların sunmuş olduğu özel avantajlardan yararlana bilmektedirler. Kredi kartı sahibi olan müşterilerine büyük avantajlar sağlayarak onların nakit sıkıntıların kolayca giderebilen bankalardan biride, TEB (Türk Ekonomi Bankası) olmaktadır. TEB müşterilerine birçok farklı kredi kartları ile hizmet verebilmektedir, fakat bunlardan en yaygını CEPTETEB olduğundan ve tüm TEB kredi kartlarının avantajlarını CEPTETEB ekleyerek tek kart olarak kullanılabildiğinden bu yazımızın konusu CEPTETEB kredi kartı ile ilgili ve TEB kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili olacaktır.

CEPTETEB Nedir?

İstediğiniz TEB kredi kartı avantajlarını kendiniz belirleyerek CEPTETEB’e ekleye bilir ve böylece cüzdanınızda birden fazla kart taşıma zorunluğunda kalmazsınız. Alışverişlerinizi CEPTETEB ile yaptığınız zaman bonus kazanacak ve kazandığınız bonuslarla bedava alışverişler yapabileceksiniz. Alışveriş yaptığınız yer TEB ile anlaşmalı bonus üyesi olduğu taktirde, ödemelerinizi istediğiniz gi tek ödeme veya taksitli bir şekilde yapa bilir ve böylece daha fazla bonus kazanmış olursunuz. Aynı zamanda CEPTETEB kredi kartına başvuruda bulunan ilk 50000 kurucu üyeden hiçbir zaman kart ücreti alınmayacaktır. CEPTETEB kredi kartının sunduğu bazı avantajlı paketler vardır. Bu paketler ile ilgili detaylı bilgileri sizlere aşağıdaki sunmaktayız.

cepteteb kedi kartı

Hafta Sonu Paketi

Bu paket ürünü ile hafta sonunda yapacağınız restoran ve sinema alışverişleri zamanı indirimli avantaj sahibi olursunuz. Yapılan restoran harcamaları 100 TL ve üzeri olduğu zaman harcamalarınızın 10%’i bonus olarak CEPTETEB kredi kartınıza geri dönecektir. Bir ay boyunca toplamda 75 TL’ye kadar bonus sahibi ola bilirsiniz. Yapılan sinema harcamaları zamanı 50%’e kadar indirim kazanmış olursunuz ve bir ay boyunca en fazla 75′ TL’ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz. Hafta sonu paketinin toplamda yıllık ücreti 200 TL olmaktadır. Paketin yararlanma süresi satın aldığınız andan itibaren bir yıla kadar geçerli olmaktadır.

She Paketi

She paketi ürünü ile 100 TL ve üzeri olarak yapacağınız çocuk giyimi ve kozmetik harcamaları zamanı 5%’e kadar bonus kazanmış olursunuz. Aylık en fazla 50 TL’ye kadar bonus kazana bilirsiniz ve kuaför, cilt bakımı, masaj ve sağlık kuruluşu harcamalarını üç taksitle yapabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar harcamalarınızı yaptıktan 48 saat sonra kartınızı yüklenecektir ve bu bonusları kartınıza yüklendiği andan itibaren bir ay içerisinde kullana bilirsiniz. She paketinin toplamda yıllık ücreti 69 TL olmaktadır.

Market Paketi

Market paketi ürünü ile yapacağınız 100 TL ve üzeri market harcamaları zamanı 5%’e kadar bonus kazanmış olursunuz. Bir ay boyunca en fazla 50 TL’ye kadar bonus sahibi ola bilirsiniz. Market paketinin toplamda yıllık ücreti 150 TL olmaktadır ve paketin kullanım süresi satın paketi satın aldığınız andan itibaren bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.

CEPTETEB Kredi Kartına Nasıl Başvuru Yapılır?

Sizde TEB’in sunduğu tüm kredi kartı avantajlarından faydalana bilmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken TEB’in sunduğu CEPTETEB kredi kartına başvuruda bulunmanızdır. Başvuruda buluna bilmek için aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada ilk aşama için resimde gördüğünüz gibi TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak devam butonuna tıklayınız. Daha sonra toplamda beş adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvuru işleminizi yaptıktan sonta TEB kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

cepteteb kredi kartı başvurusu

CEPTETEB Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucuna Nasıl Ulaşılır?

TEB kredi kartına başvuru işleminizi tamamladıktan sonra, TEB kredi kartı başvuru sonucuna ulaşarak başvurunuzun durumunu öğrene bilirsiniz. TEB kredi kartı başvuru sonucuna internet üzerinden kolayca ulaşa bilirsiniz. Bunun için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak devam butonuna basınız. Daha sonra kredi ürününüzü seçerek TEB keredi kartı başvuru sonucuna ulaşabilirsiniz.

  • TEB kredi kartları ve TEB kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0 850 200 0 666 TEB çağrı merkezini arayabilirsiniz.

cepteteb başvurum nerede

TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.