Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası’nın kısaca belirlenmiş adı olarak bilinen TEB, profesyonel kadrosuyla müşterilerine kendini adayarak, yüksek seviyede hizmet verebilmektedir. Dünya standartları üzerinde bir teknolojiye sahip olan TEB, hem banka müşterileri hem de çalışanları için Türkiye’nin en yenilikçi ve en pratik bankalarından biri olarak toplumsal bir hizmette bulunmaktadır. Banka layık görülerek kazandığı, Altın Örümcek Web, Asian Banking & Finance, Stevie International Business Alwards ve bu gibi bir sürü ödüller, bu söylediğimizin nişanesidir.

TEB’in sunduğu çeşitli hizmetlerden biri de kredi kartı hizmetidir. Sunduğu CEPTETEB kredi kartı ile siz de kendi ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilir ve bir sürü avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz bu makalede TEB’le ilgili tüm detaylı bilgile sahip olabileceksiniz.

CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB kredi kartı ile, sahibi olmak istediğiniz avantajları kendiniz belirleyerek kartınızı kişiselleştirebilirsiniz. Herhangi bir paket eklemesi gerekmeden CEPTETEB ile yapacağınız alışverişlerden bonus kazanacak, eğer alışveriş yaptığınız yer bonus üyesi ise, tek ödemelerden veya taksitli alışverişlerden daha da fazla bonus kazananabileceksiniz. Farklı taksit seçenekleri ile bonus iş yerlerinden, farklı vade farksız alışverişler yaparak da bonus kazanmış olacaksınız. Birikmiş olacak bonuslarla istediğiniz yerden bedava alışverişler yapabilirsiniz.

CEPTETEB’in Sunduğu Paketler

  • Hafta sonu paketi: Hafta sonu paketi ile, sinemalarda ve restoranlarda alışveriş yaptığınız zaman avantaj sahibi olabileceksiniz.

Hafta sonunda yapacağınız sinema harcamaları için % 50 indirim kazanmış olacaksınız. Bir ay içerisinde en fazla 75 TL olarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Hafta sonunda yapacağınız 100 TL ve üzeri restoran harcamaları için, 10 faiz bonus kazanmış olacaksınız. Bir ay içerisinde en fazla 75 TL bonus kazanabilirsiniz.

Eğer kazanmış olduğunuz bonusların yükleme tarihinden bir ay geçer ve kullanılmazsa, kazandığınız bonuslar iptal edilir. Hafta sonu paketinin yıllık ücreti 200 TL’dir. Paket satın aldığınız süreden, bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.

  • Market paketi: Market paketi ile yapmış olacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişler için, % 5 bonus kazanmış olacaksınız. Bir ay içerisinde en fazla 50 TL bonus kazanabilirsiniz. Market paketinin yıllık ücreti 150 TL’dir. Paket satın aldığınız süreden, bir yıl boyunca geçerlidir.
  • She Paketi: She Paketi ile tek seferde yapmış olacağınız 100 TL ve üzeri giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalar için, % 5 bonus kazanmış olacaksınız. Bir ay içerisinde en fazla 50 TL bonus kazanabilirsiniz. She paketi ile aynı zamanda kuaför, masaj, cilt bakımı ve sağlık kuruluşu harcamalarını 3 taksitle yapabilirsiniz. She paketinin yıllık ücreti 69 TL’dir. Paket satın aldığınız süreden sonra bir yıl boyunca geçerlidir.

Kuaför, masaj, cilt bakımı ve sağlık harcamalarını taksitli yapabilmek için, harcama öncesi kuaför, masaj, cilt bakımı için BAKIM, sağlık kuruluşları için SAGLIK yazıp boşluk bırakarak, kartın son 4 rakamını 4616’ya mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB kredi kartı başvurusunda bulunacak olan ilk 50.000 kurucu müşteri, hiçbir zaman kredi kartı aidatı ödemeyecek. Siz de bu 50.000’nin içerisinde bulunmak istiyorsanız, hemen aşağıda gördüğünüz linke tıklayarak TEB kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. TEB kredi kartı başvurusu için TC kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve E-Postanızı girmeniz ve ABD ile bir bağlantınızın olup olmadığını belirtmeniz gerekiyor. TEB kredi kartı başvurusu için son olarak güvenlik kodunu girerek devam butonuna tıklayınız.

3

Bu işlemlerin ardından TEB kredi kartı başvurusunun diğer adımlarına geçebilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

TEB Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Sorgulama

Yapmış olduğunuz kredi ya da TEB kredi kartı başvurusu sonucunun hangi durumda olduğunu bilmek için TEB’den sunulan bir hizmettir. Bu hizmet için yazımızın sonundaki linke tıklayınız ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde giriniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.