Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Patron Kart

TEB Patron Kart, Türkiye Ekonomi Bankasının çıkarmış olduğu kartlardan birisidir. Bilindiği gibi bankalar müşteri memnuniyetini arttırmak ve insanların gözünde daha cazip bir yere gelebilmek için kendi banka bünyesindekilere çok güzel olanaklar sunmaktadır. TEB Patron Kartı da bunlardan bir tanesidir. TEB Patron Kartı öncelikle esnaf kesimine yönelik olarak çıkarılmış bir karttır. Bunun sebebi Türkiye Ekonomi Bankasının esnaf grupları arasında daha çok tercih edilebilir olmak istemesidir. Bu yüzden esnaflara yönelik bu kartı çıkarmıştır. Bu kartın esnaflara kolaylık sağlaması adına Türkiye Ekonomi Bankası bu kart üzerinden esnaflara birçok ayrıcalık tanımıştır. Ayrıca bu kart esnafların kredi ihtiyaçlarını rahatlıkla ve tek bir kart üzerinden karşılayabilmeleri için çıkarılmıştır.

Patron Kart ile Yapabileceğiniz İşlemler

  • Eşit taksitli kredi özelliği ile finansal ihtiyaçlarınızı 36 aya kadar varan taksitlendirme imkânı ile taksitlendirebilirsiniz. Çünkü bu kart kredi ihtiyacını karşılamaktan ziyade ihtiyacı en kolay bir şekilde karşılamayı amaçladığından 36 aya varan bir vade imkânını sunmaktadır.
  • Sezon ödemeli kredi özelliği ile kart sahibinin kendi sektörü içerisine özel olarak sunulan herhangi bir kredi ödenmeyen dönemler ile alınan krediler rahatlıkla ödenebilmektedir. Bu kart ile kredilerinizin taksitlerini kendi belirlediğiniz dönemlerde rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Diğer dönemlere göre taksit miktarlarınız bir miktar yüksek olsa da ödemelerin olmadığı dönemlerde büyük rahatlık içinde olarak sağlıklı bir şekilde birikim yapabileceksiniz.
  • Kredili mevduat hesabı özelliği ile acil olarak nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda bu ihtiyacınızı TEB Patron Kart ile rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Hesap kartınızda para olmasa dahi faturalarınızı, vergilerinizi, SGK prim ödemelerini ve HGS ödemelerinizi sizin kartınıza önceden tanımlanmış olan Kredili Mevduat Hesabı (KMH) limitinizi kullanarak Türkiye Ekonomi Bankası kurumsal internet bankacılığı üzerinden veya Türkiye Ekonomi Bankasının kendi ATM’lerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu yüzden TEB Patron Kartı, Türkiye Ekonomi Bankasının sunmuş olduğu bu fırsat kendisini diğer kartlardan ayrı bir yere koymaktadır.
  • Business kart özelliği ile yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizin hepsini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızın hepsini tek bir kartla yapabilirsiniz.

Ayrıca bu kart kapsamında sezon ödemeli olarak sunulan kredi imkânları turizm sektöründe gösterilen faaliyetlerin sahibi firmalar için yapılan nakit transferleri dikkate alınarak TEB Patron Kart müşterilerine sunulmaktadır. TEB Patron Kartınıza tanımlı olan ve size özel olarak sunulmuş olan hazır taksitli ticari kredi limitinden yararlanmak için TEB şubelerine gitmenize veya herhangi bir şekilde evrak işleriyle uğraşmanıza gerek yoktur. Bu işlemleri otomatik olarak Türkiye Ekonomi Bankası sizin yerinize yapmaktadır. Bu sunulan krediden yararlanmak için TEB Kurumsal İnternet Bankacılığını veya TEB ATM’lerini 7/24 saat kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak TEB Patron Kartınıza tanımlanmış kredili mevduat hesabınız ile acil kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve ayrıca fatura, çek, SGK prim ödemeleri ve HGS ödemelerinizi hesabınızda para bulunmasa bile ödeyebilirsiniz.

Ödeme işlemleri için TEB internet bankacılığı ve TEB ATM’leri kullanabilirsiniz. TEB Patron Kartın sahip olduğu ticari kredi kartı özelliği ile dünyanın neresinde olursanız olun Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde TEB Patron Kartı ile alışveriş yapabilirsiniz ve yaptığınız bu alışverişlerden Bonus puan kazanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu kazanmış olduğunuz Bonus puanlarınızı başka alışverişlerde kullanabilir veya bu kazandığınız Bonus puanlarınızı biriktirerek Bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş kullanabilirsiniz. Bunun için alışveriş yaptığınız işyerinin Bonus üye bir işyeri olması gerekmektedir.

Eğer TEB Patron Kartınız varsa Türkiye Ekonomi Bankasının şirket telefonunu arayarak, TEB Anında Yardım Hizmeti ile araç yardımı, konut yardımı (teknik destek) ve danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bütün bunların yanında Türkiye Ekonomi Bankası sizin TEB Patron Kartınızı kart harcamalarına karşı sigortalamıştır. Yani kartınız kaybolur veya çalınır ise 444 0 382 TEB Şirket Telefon Şubesini arayarak çalındığını bildirebilirsiniz ve böylelikle sigortadan yararlanabilirsiniz. Kart elinize ulaştığı zaman TEB Patron Kart şifrenizi belirlemek için yukarıda vermiş olduğumuz TEB Şirket Telefon Şubesini arayabilirsiniz. Burayı arayıp şifre tayin işlemini yaptıktan sonra, kartınız ile POS ya da ATM’ler ile yapacağınız ilk işlemde belirlediğiniz şifre kartınıza yüklenir. TEB Patron Karta başvurmak için yapmanız gereken TEB iletişime geçmektir. Sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan Türkiye Ekonomi Bankasının şube ve ATM listesine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca TEB Patron Kartınız ile anlaşmalı TOTAL istasyonlarında %5 anında ve sürekli olarak bir indirim kazanabilirsiniz.

  • Her müşteri bir takvim ayında en fazla 5 bin TL’lik akaryakıt alışverişi karşılığında indirimi kazanabilecektir.
  • Eğer indirim yapılırsa herhangi bir Bonus kazanamazsınız.
  • Müşteriye ait bulunan her ek kart için ayrı ayrı bu indirim uygulanabilir.
  • İndirim sadece anlaşmalı TOTAL İstasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz satışlarında gerçekleşebilir.
  • Ayrıca eğer ki alışverişinizi pompa üzerinden TEB Posu ile yaparsanız indirimi alabilirsiniz.
  • Bütün bu indirimlerin gerçekleşebilmesi için alışverişin yapıldığı TOTAL İstasyonun TEB Bonus Business Card indirim programına üye olması gerekmektedir.

Bunların dışında TEB Patron Kartı birçok yerde size kolaylık sağlamaktadır. Havaalanlarında ücretsiz Lounge konforu, restoran harcamalarında %10 Bonus fırsatı, Şirket harcamalarınızı taksitlendirmede veya ötelemede,  avans mil yararlardan bazılarıdır. Avans mil hakkında bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Avans Mil hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Türkiye Ekonomi Bankasının şube ve ATM listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.