Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Sade Card

TEB’in piyasaya sürdü Bonus Cardlardan biri olan TEB Sade Card, Bonus’un neredeyse tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz, gelen düzenlemeyle her bankanın en az bir tane çıkartması gereken aidatsız yıllık aidat ücreti almayan bir karttır. TEB Sade Card ile Nakit Avans, Taksitli Nakit Avans, Sinema ve Tiyatro İndirimi, İster Taksitlendir İster Ötele, E-ekstreye bonus, Sözünüze Bonus, Otomatik Ödeme, Ekstre Seçimi gibi birçok özellikten yararlanırsınız. Ayrıca Bonus Card’ın şu an hala devam eden kampanyalarından TEB Sade Card ile yararlanabilirsiniz.

TEB Sade Cardınızla ayrıca,

  • Yıllık kart ücreti ödemez,
  • Yurt içi ve yurt dışında kartınızı kullanabilir,
  • Tüm ATM’lerden günlük nakit çekim limiti dahilinde nakit para çekebilir,
  • TEB Sade Card’ınızı yalnızca peşin ödemelerinizde kullanabilir,
  • Bonus ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yazının devamında Sade Card ile kullanabileceğiniz tüm özellikler ve Bonus ayrıcalıklı kampanyalar hakkında detaylı bilgi verilecektir.

TEB Sade Card’ın Yararlanabileceğiniz Özellikleri

Nakit Avans Özelliği

TEB Sade Cardınızla acil nakit ihtiyacı durumunda hiçbir zorluk yaşamazsınız. 100 TL’lik nakit avans çekimi için günlük yalnızca 0,08 TL faizi ve ilk nakit avans çekişinize mahsus 10,50 TL ödeme ücretiyle hem TEB ATM’lerinden hem de diğer banka ATM’lerinden kredi kartınıza tanımlanmış olan kullanılabilir nakit limiti dahilinde nakit para çekebilirsiniz.

Yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıkladığınızda yönlendirildiğiniz sayfada, Kredi Kartları ve Banka Kartları, Kredi Kartları ve Nakit Avans adımlarını izleyerek Nakit Avans çekimi, faiz ve işlem ücretlendirmeleri ve daha birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Özelliği

TEB Sade Cardınızla kullanabileceğiniz Taksitli Nakit Avans, diğer bir değişle TEB Şipşak Para özelliği sayesinde, TEB ATM’lerinden, İnternet ve ya Telefon Şubelerinden ve ya herhangi bir TEB şubesinden 250 TL-10.000 TL arası nakit ihtiyacınızı çekebilir, 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirme seçenekleriyle ödeyebilirsiniz. Bu işlemde vadeler için uygulanan faiz oranı %1,99’dur. TEB, taksitli nakit avans uygulamasının koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

İster Taksitlendir İster Ötele Özelliği

TEB Sade Card ve bu karta çıkarttığınız ek kartlarınızla 100 TL ve üzeri işlem yaptığınız takdirde dahil olacağınız bu özellik ile, harcamanızı ister 3, 6, 9, taksitle ödeyebilir, isterseniz ödemenizi 30, 60 ve ya 90 gün öteleyebilirsiniz. Taksitlendirme özelliğini seçerseniz bu işlemi TEB İnternet Şubesi ve ya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Taksitlendirme işleminin faizi %1,49 olarak belirlenmiştir. Bu özelliğe yalnızca yurt içi harcamalarınız dahildir.

Sinema ve Tiyatroda İndirim

Bu kampanya ile hafta içi TEB Bonus özelliği taşıyan tüm kredi kartlarıyla ve TEB Sade Card ile yapacağınız 100 TL’lik harcama ile, hafta sonu sinema ve ya tiyatro biletinizde %50 indirim kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için biletinizi hafta sonu almanız gerekir. Kampanyaya ek kartlar dahil, öteleme işlemleri ve nakit çekimler dahil değildir. Kampanya içinde 1 ayda en fazla 50 TL indirim kazanılabilir.

Düzenli Limit Artışı Özelliği

TEB Sade Card ile yararlandığınız TEB Bonus özelliği, nakit sıkıntısı yaşamamanız ve taksitlendirme, öteleme işlemleri ile limitinizi aşmamanız üzerine düşünülmüştür. Limitiniz düşünülerek oluşturulan özelliklerden biri limit artışı özelliğidir. Bu özellikle limit sıkıntısı yaşadığınız zaman TEB’e düzenli limit artışı için talimat verebilirsiniz Bu talimat için ”LIMIT” yazıp 4616’ya SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Banka tarafından talimatın karşılanması halinde, tarafınıza 15 gün önceden haber vererek limit artışınız sağlanacaktır.

Sözünüze Bonus

31 Aralık 2016’ya kadar geçerli olan TEB Sözünüze Bonus kampanyasıyla, aylık 250 TL-5.000 TL arası harcama sözünüze, harcama sözünüzün %10’u kadar Bonus kazanabilirsiniz. Aylık harcama sözünüz, kart limitinizin %70’ini aşmamalıdır.

Aşağıda, vereceğiniz aylık harcama sözüne karşılık kazanacağınız Bonusların bir tablasunu görmektesiniz.

E-Ekstreye Bonus

Eğer TEB Bonus özellikli kredi kartınızla Ekstrenizi e-posta olarak almaya başlarsanız, 5 TL bonus kazanabilirsiniz. TEB İnternet Şubesinden ve 0850 200 0 666 TEB Telefon şubesinden verebileceğiniz talimattan sonra, posta olarak almak yerine ekstrenizi e-posta olarak almaya başlarsınız.

Ekstre Seçimi Özelliği

Bu özellik ile yurt dışı harcamalarınızı TL, USD veya Euro olarak hesap özetinize yansıtabilirsiniz.

Ekstre seçimi talebinizi TEB Telefon ve İnternet Şubesi veya TEB Şubelerinden verebilirsiniz.

TEB Bonus Otomatik Ödeme Kampanyası

FATURA yazıp 4616’ya göndereceğiniz bir SMS’le katılabileceğiniz kampanyada, TEB Sade Card gibi Bonus özellikli kredi kartlarınıza vereceğiniz Otomatik Fatura Ödeme talimatınıza 25 TL Bonus ve toplamda 100 TL Bonus kazanabilirsiniz.

CEPTETEB Temassız Ödeme Kampanyası

CEPTETEB Mobil uygulamasını kullanarak kredi kartınızın temassız ödeme özelliğini aktive ederseniz, ilk temassız harcamanızın 25 TL’si TEB tarafından karşılanır. Bu kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. 25 TL üzeri harcamalarda bir sonraki ayın 6’sında 25 TL hesabınıza yüklenecektir. Temassız ödeme işlemini Android 4.4 ve üzeri işletim sistemine sahip telefonlarınızı POS cihazına yaklaştırarak tamamlayabilirsiniz.

TEB Kredi Kartları için İDO Kampanyası

İDO iç ve dış hatlarda 31 Aralık 2017 tarihine kadar, Bostancı- Beşiktaş, Bostancı-Kadıköy-Yenikapı-Bakırköy-Avcılar ve Adalar arası yapacağınız seyahatlarınızda her 5. geçişinizde biletiniz bedava. Bedava bilet uygulaması iç hatlarda geçerlidir, dış hatlarda yapacağınız İDO seyahatlerinizde %50 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyaya TEB Sade Cardınıza çıkartacağınız ek kartlar da dahildir.

Borç Transferi Özelliği

Herhangi bir ücret veya komisyon ödeme yapmadan aylık %1,49 faiz ile TEB kredi kartlarınıza diğer bankalara olan borçlarınızı transfer edebilir, borçlarınızı yönetebilir ve taksitle ödeme seçenekleriyle borçlarınızı rahatça ödeyebilirsiniz.

TEB Sade Card Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

TEB’in diğer kartlarında olan internet başvurusu bulunmamaktadır, TEB Sade Card sahibi olmak için size en yakın TEB Şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuruda size lazım olacak tek belge olan nüfus cüzdanınızdır. Kimlik bilgilerinizi girerek başvuru formunu doldurup, kart basımından sonra TEB Sade Card sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmet Ücretleri hakkında bilgiler için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.