Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Teb She Card

1927’de kurulan ve Türk Bankacılık sektörünün ayrıcalıklı ve önde gelen bankalarından olan Türk Ekonomi Bankası, kurulduğu zamandan beri ürün ve hizmet çeşitliliğine önem vermiş, leasing, faktöring, sigorta ve yatırım alanlarında hizmet ağını geliştirmeyi başarmıştır.

Çalışanları ile hukuksal ilişkilerini Serbest Piyasa Kurulu kurallarına tamamen uyarak geliştiren TEB’in çalışanları için en pratik ve en yenilikçi banka olduğu bilinmektedir. Müşterilerine, paydaşlarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, yeni ürünler için çalışılmaya başladığı zaman geniş analizlere dayalı bir kredi geliştirme kültürüne sahip TEB’in bu anlayışla geliştirdiği kartlardan biri de TEB She Card’dır.

TEB She Card ile daha önce yapılmayan yapılmış ve kadınların günlük hayatlarında ne tür bir kredi kartına sahip olmak isteyeceği, TEB’in işin başına getirdiği bir ekip tarafından analiz edilmiş ve buna göre hayata geçirilmiştir.

Bu ekibin düşüncelerine göre, kart kadınlara özel düşünüldüğü için zarif ve şık bir tasarımı olmalı, kadınların yüklü harcama yaptıkları alışveriş merkezleri ve kuaförler gibi harcama kalemlerinde rahatlatıcı taksitler  olmalı, kadınlara yönelik öncelik ve ayrıcalıklar olmalı. Bu tür düşüncelerle üretilmiş TEB She Card’ın kadınlara yönelik ayrıcalıklı kampanyaları için, TEB She Card, TEB Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşıdığı için öncelikle kısaca TEB Bonus Card’ın özelliklerine göz atalım.

TEB BONUS CARD

TEB She Card’ın da tüm özelliklerine sahip olan TEB Bonus Card, nakit avans, şipşak para, seyahat avantajları, sosyal yaşam için geliştirilmiş özellikler, isterseniz ödemenizi taksitlendirebileceğiniz, isterseniz öteleyebileceğiniz fırsatlarla dolu olan bir kredi kartıdır.

TEB Bonus Card’ınızla,

 • Harcamalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek Bonus Card’ınızdan otomatik ödetebilirsiniz.
 • Hafta içi harcamalarınız 100 TL tutarını bulursa hafta sonu sinema ve tiyatro etkinliklerinde %50 indirim kazanırsınız.
 • Harcama sözü verdiğiniz takdirde 500 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.
 • Ekstrelerinizi e-ekstre şeklinde alabilirsiniz.
 • Bonus Card’ınızla hem nakit avans çekimi hem de diğer banka kartı işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Avans mil özelliği sayesinde Dünya’nın istediğiniz bir yerine istediğiniz hava yolu şirketinden bedava bilet kazanabilirsiniz.

Avans mil hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız!

Nakit avans özelliğiyle Türkiye’deki her ATM’den ihtiyacınız doğrultusunda nakit para çekebilirsiniz.

Nakit Avans ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız!

Şipşak Para ile, 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar nakit parayı %1.99 faiz oranıyla çekebilir ve ödemenizi 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Nakit para çekiminizi TEB ATM’leri, TEB Şubeleri, TEB Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı aracılığıyla çekebilirsiniz.

İster taksitlendir ister ötele özelliği ile, 100 TL ve üzeri harcamalarınızı ister 3, 6, 9 taksit seçenekleriyle taksitlendirebilir ve ya isterseniz 30, 60 ve 90 gün öteleme şansınızı kullanabilirsiniz.

TEB Bonus Card kampanyaları için Tıklayınız!

TEB She Card Özellikleri

she-card

Yalnızca kadınlara yönelik kredi kartı olarak lanse edilen TEB She Card’ın, çocuk bakımı, ev ihtiyaçları asistanlığı hizmetleri, kuru temizleme gibi kadınların günlük yaşamını kolaylaştırma adına düşünülmüş bir çok özellik bulunuyor.

Bu özellikler;

 • Çocuğunuzun giyim masrafını, kendi giyim masraflarınızı ve kozmetik ihtiyaçlarınızı TEB She Card ile karşılayarak, 100 TL ve üzeri harcamalarda % 5 daha fazla bonus kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.
 • Bakım masrafları gibi yüklü faturalara yol açabilen cilt bakımı, kuaför ve masaj harcamalarını tek seferde ödemek zor olabiliyor. Tek bir sefere mahsus olmak üzere ”BAKIM” yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 4 hanesini yazarak 4616’ya SMS atarak, TEB She Card’ın cilt bakımı, kuaför ve masaj harcamalarınızda kullanabileceğiniz 3 taksit özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Yine tek bir sefere mahsus olarak sağlık harcamalarında 3 taksit fırsatına kaydolarak, tüm sağlık kuruluşlarında harcamalarınızı 3 taksite böldürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ”SAGLIK” yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini yazarak 4616’ya SMS atmanız yeterli.
 • Sağlık ve bakım kampanyalarından artık yararlanmak istemediğinize karar verirseniz, ”IPTALSAGLIK” ve ya ”IPTALBAKIM” yazarak TEB She Card kredi kartınızın son 4 hanesini yazıp 4616’ya SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır.
 • TEB’in seyahat hizmetlerinden yararlanmak için TEB Seyahat Hattı’nı arayıp TEB She Card’ınızda birikmiş bonuslarla tüm seyahat hizmetlerinden yararlanabilir, She Card sahibi olduğunuz için bu ödemeleri ayrıca taksitlendirebilirsiniz.
 • 0 850 200 0 666’yı arayarak evde çıkabilecek çilingir, cam gibi asistans hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Yıllık üyelik ücreti, ek kart yıllık üyelik ücreti, nakit avans çekim ücreti gibi ödeme detaylarıyla ilgili kredi kartı bilgilendirme formu için Tıklayınız!

TEB She Card’ınızla Yararlanabileceğiniz Bazı Bonus Kampanyaları

Tüm bonus üyesi akaryakıt istasyonlarında 8 Aralık 2016 tarihine kadar yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ”AKARYAKIT” yazıp 4616’ya SMS göndermelisiniz. Kazandığınız indirimleri 11 Aralık-21 Aralık tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

31 Aralık 2016’ya kadar CapriTouch’da yapacağınız alışverişlerinizde 6 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için işleminiz Bonus POS cihazından yapılması gerekir.

HERGUN yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini girerek 4616’ya SMS gönderdikten sonra, TEB She Card tesliminizden sonraki 60 gün boyunca her gün için 1 TL bonus kazanabilirsiniz.

TEB She Card’ınızla, 1 Eylül 2017 tarihine kadar Cinemapink’te alacağınız her sinema biletini öğrenci fiyatıyla alabilirsiniz. Kampanyaya ek kartlarınız da dahildir.

Kampanyanın geçerli olduğu Cinemapink şubeleri için Tıklayınız!

CEPTETEB Mobil uygulamasından kredi kartınızın temassız ödeme özelliğini açarak, bu özelliği kullandığınız ilk 25 TL ve üzeri alışverişinizde 25 TL iade kazanabilirsiniz.

TEB She Card’a Nasıl Başvururum?

TEB She Card başvurusu yapabileceğiniz size en yakın TEB şubesini öğrenmek istiyorsanız verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak size en yakın TEB şubesini öğrenebilirsiniz.

En Yakın TEB Şubesini Öğrenmek İçin Tıklayınız!

TEB She Kart İnternet Başvuru İşlemi İçin Tıklayınız!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.