Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB TMO Kart

Türk Ekonomi Bankası ülkemizde göstermekte olduğu ve birçok alanda devam eden yüksek kalitedeki hizmetlerinin arasına bir yenisini daha eklemiştir. Bu yüksek kaliteli hizmetler kurumsal bankacılık, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık, kredi kartı gibi alanlarda kendini göstermektedir. Bunların yanında Türkiye Ekonomi Bankası sigorta hizmetleri, emeklilik hizmetleri, mevduat yatırım hizmetleri, kredi hizmetleri gibi beraberinde sunmuş olduğu birçok ürün ve hizmetler ile ülkemiz insanının neredeyse tamamına hitap ederek durduğu saygın büyük banka statüsünü de korumaktadır.  Ayrıca sunduğu bu ürün ve hizmetleri bölge veya sınıf tanımaksızın herkese ulaştırarak ülkemiz ekonomisinin can damarı olan çiftçilere de ulaştırmıştır. Bilindiği gibi çiftçiler bulundukları sınıf itibarı ile ana üretim grubunu oluşturmakta ve ülkemiz ekonomisinin temel taşlarından birisi olmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası ise bu sınıfa ait milyonlarca vatandaşımızın her birisinin yaptıkları üretim faaliyetlerine destek verebilmek için ve karşılaşabilecekleri nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ve daha birçok mali sıkıntılarına yetişebilmek için birçok faaliyet göstermekte ve bu gösterdiği faaliyetler Türkiye Ekonomi Bankasını saygın bir banka konumunda tutmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası yürüttüğü birçok proje ile kendisini geliştirmektedir. Bu üzerinde çalıştıkları projelerin nihayetinde kredi kartı hizmetlerini çok ileri düzeylere taşıyarak ve de ülkemizdeki çiftçi grubumuza destek olabilmek için TEB Harman Kartı ve TEB TMO Kartı çıkarmıştır.

tmo-kart

TEB TMO Kart, yukarıda da bahsettiğimiz gibi üretici grubu olan çiftçi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Türkiye Ekonomi Bankasının TEB Harman Kart ile birlikte ürün olarak sunmuş olduğu ve üretim faaliyetleri sırasında çiftçilerimizin ihtiyacı olabilecekleri araç ve gereç, tohum, mazot gibi şeyleri karşılamayı amaçladığı bir karttır. Türkiye Ekonomi Bankasının çiftçiler hayatını kolaylaştırarak TEB TMO Kart ile TMO ürünlerinin alımı sırasında sizden istenilen parayı hiçbir zorluk çekmeden Türkiye Ekonomi Bankasındaki hesabınızdan kolaylıkla verebilirsiniz. Ayrıca hesabınızda oluşan bu para TEB TMO Kartın sunmuş olduğu kredi limitidir. Yani TEB TMO Kartının sunmuş olduğu limit dahilinde harcama yapabilir ve bu harcamaları bu kredi limitinizden karşılayabilirsiniz. Bunlara ek olarak Türkiye Ekonomi Bankasından almış olduğunuz bu TEB TMO Kart ile yılın hangi günü olursa olsun herhangi bir şekilde nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz an TEB ATM’lerine giderek paranızı limitiniz dahilinde çekebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda para çekmek için gittiğiniz ATM’ler sadece Türkiye Ekonomi Bankasının ATM’leri olmak zorunda değildir. Çünkü Türkiye Ekonomi Bankası sunmuş olduğu bu TEB TMO Kart Master Card ve Visa sistemleri ile uyumlu olduğundan bu sistemleri kullanan herhangi bir bankanın ATM’sine giderek ihtiyacınız olan nakit parayı temin edebilirsiniz. Bu kadar faydası olan bu kartı temin etmek için tek yapmanız gereken size en yakın olan Türkiye Ekonomi Bankası şubesine giderek başvurunuzu yapmaktır. Ancak bundan önce sizin başvuru işleminizi yapabilmeniz için sizden istenilecek birkaç belge bulunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası bu kartı çiftçilere sunduğu için çiftçi olduğunuza dair kanıt niteliğinde olan bir belgeyi de bu belgeler arasında isteyebilir. Bunun yanı sıra gelir belgesi, normal bir kredi kartı başvurusu sırasında sizden istenilen diğer belgeleri de TEB TMO Kart başvurusu sırasında sizden isteyebilirler.

Bunlara ek olarak TEB TMO Kart sahibi çiftçilerimizin dikkat etmeleri gereken noktalardan biriside ürün ödemelerinde güncel herhangi bir BAĞ-KUR borcunun olmaması gerektiğidir. Aksi takdirde ürün ödemenizden kesintiler olacaktır. Bu TMO Kart yukarıda da bahsettiğimiz gibi ATM’lerden para çekme olanağı sunduğu için aynı zamanda bir ATM karttır. Yani kendi bünyesinde bir vadesiz hesap bakiyesi bulundurmaktadır. Eğer ki vadesiz hesabınızda mevduat var ise bu kartı diğer alışverişlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yüzden ürün ödemelerinizde yardımınıza koşan banka olabilmek adına Türkiye Ekonomi Bankası size birçok faydası olan bu TEB TMO Kartı sunmaktadır. Başvuru için ve kart hakkında detaylı bilgi için şubeler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Türkiye Ekonomi Bankasının şube ve ATM listesi için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayınız.

Türkiye Ekonomi Bankası Şube ve ATM listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Ayrıca Türkiye Ekonomi Bankasının TEB TMO Kart için hazırlamış olduğu web adresine ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

TEB TMO kart bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.