Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB WorldCard’lar

Günümüzde birçok kredi kartı sunduğu avantajlarla kullanıcılarının yani sizlerin yüzünü güldürmekte ihtiyaçlarınızı karşılamada birçok yardımı olmaktadır. Her bankanın kendine özel avantaj ve fırsatlarından oluşan kredi kartları bulunmakta ve bunları müşterilerine sunmaktadır. Bu bankalardan biri ise TEB Bankası’dır. TEB Bankası’nın birçok kredi kartı bulunmakta ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu yazımızda inceleyeceğimiz kart, TEB Bankası kredi kartlarından WorldCard ve çeşitleridir.

TEB WorldCard Nedir?

TEB Worldcard, ihtiyaçlarınızın farkında olup bu ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenip 250.000’i aşkın üye iş yerlerinde çeşitli fırsatlar sunan ve en önemlisi tüm dünyada geçerli bir kredi kartıdır. World amblemini gördüğünüz her yerde kartınızı kullanabilir, worldpuan kazanabilir ve alışverişlerinizi taksitli yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kısacası Türkiye’de ve tüm dünyanın her yerinde para yerine geçer demek yanlış olmaz. TEB Worldcart’ın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

  • TEB Worldcard
  • TEB Gold Worldcard
  • TEB Platinum Worldcard
  • TEB Titanium Worldcard
  • TEB World Signia MasterCard
  • TEB Worldcard Altın Yıllar
  • TEB World Prefesyonel Kart
  • TEB World Sanal Kart şeklindedir.

TEB WorldCard’ın Ayrıcalıkları

-TEB Worldcard’ınız ile kazandığınız tüm puanları uçuş mili olarak kullanabilir, bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıca TEB Seyahat Hattından da worldpuanlarınızı kullanarak uçak bileti alabilirsiniz. Sadece bilet değil yurtiçi ve yurtdışı otel ve paket turları, gemi kiralama, araç kiralama gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

-TEB Anında Yanında hizmeti ile sizlere sunulan birçok hizmetten belirli sınır ve ücret dahilinde yararlanabilirsiniz.

-Kredi kartı koruma sigortası ile istem dışı işsizlik, vefat, maluliyet, geçici iş görememe ve gündelik hastane risklerine karşı kredi kartı borcu ödemelerinizi garanti altına alabilirsiniz.

TEB Worldcard Çeşitleri

TEB Worldcard, Gold WorldCard, Platinum WorldCard, TEB Altın Yıllar, TEB Profesyonel Kart

-Bu kartlar ile nakit avans limiti dahilinde anında nakit çekerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca nakit avanslarınızı taksitli çekerek de 12 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

-Bu kartlar ile yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda 3, 6, 9 taksit seçeneklerinden birini seçerek taksitlendirebilir ve/veya 30, 60, 90 gün ödemesini erteleyebilirsiniz.

-Bu kartlar ile hafta içi yaptığınız 100 liralık harcamalarınızda, hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinizin %50’si TEB’den hediye olarak alabilirsiniz.

-Herhangi bir limit sıkıntısı yaşamamanız için düzenli limit artışı talimatı verebilirsiniz.

-İnternet şubesine girerek kredi kartı limitinizi kullanıp EFT’lerinizi gerçekleştirebilir ve 3, 6, 9, 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

-Bu kartlar ile gerçekleştirdiğiniz yurtdışı harcamalarınızı talebiniz doğrultusunda ekstrenize TL, USD, Euro şeklinde yansıtabilirsiniz.

-Hesap özetinizi e-posta ile almayı tercih ettiğinizde anında 5 TL worldpuan kazanabilirsiniz.

-TEB WorldCard’ınız ile otomatik fatura ödemesi için talimat verebilirsiniz.

-Ek olarak Profesyonel Kart, Diş Hekimi, Doktor, Mali Müşavir, Muhasebeci, Mimar, Avukat, Hakim, Savcı, Noter ve Eczacı mesleğine mensup kişilere “profesyonel” denildiğinden ve mesleğinin profesyonellerine en az onlar kadar profesyonel bir kredi kartı sunulması düşünülerek bu kart tasarlanarak hizmete sunulmuştur.

TEB Titanium WorldCard

teb-titanium-worldcard

-TEB Titanium WorldCard ile yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran ve eğlence yerlerinde yaptığınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra worldpuan kazanabilirsiniz.

-TEB Titanium WorldCard’ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

-İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde Havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Titanium WorldCard’a özel fiyatlarla gidebilirsiniz.

Fiyat listesi için TIKLAYINIZ!

-TEB Titanium WorldCard’ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL’lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50’si TEB’den hediye olarak alabilirsiniz.

-Son olarak TEB Titanium WorldCard’ınızla 100 TL ve üzeri Yurtdışı harcamalarınızda 4 taksit fırsatından yararlanmak için “YURTDISI” yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.

TEB World Signia MasterCard

1-world-signia

Yurtiçi ve yurtdışında kişiselleştirilmiş bankacılık hizmetleri sunan bir kredi kartıdır. Dünya çapında milyonlarca iş yerinde bir imzanız ile ödeme yapabileceğiniz gibi harcama düzeylerinde ve seyahatlerde daha yüksek esneklik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kartınızın kaybolma veya çalınma durumunda World Signia MasterCard Danışma Merkezi’ni arayarak Avrupa’da 24 saat, diğer yerlerde 2 iş günü içerisinde olmak üzere Acil Durum Kartı size ulaştırılır. Bu kart ile sizlere gönderilen Priority Pass Kartınızla dünyanın her yerindeki havaalanlarında VIP seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

TEB World Sanal Kart

teb-sanal-kart-nasil-kullanilir-150x150

TEB Sanal WorldCard’a sahip olabilmeniz için sadece TEB Worldcard’ınızın olması yeterli. TEB Sanal Worldcard sahibi olabilmeniz için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok. www.teb.com.tr TEB İnternet Şubesi’ne girerek veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayarak TEB Sanal Worldcard’ınızı anında yaratabilirsiniz. Bu kart fiziki olarak basılmaz. Limitinizi kendiniz belileyebilir ve bu kartınızla MasterCard’ın geçerli olduğu tüm internet sitelerinde; telefon ve posta ile siparişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. TEB Sanal Worldcard ile yaptığınız işlemleri de, TEB Worldcard’ınız için gönderilen Hesap Bildirim Cetveli içinden takip edebilirsiniz.

TEB WorldCard Başvuru

TEB WorldCard, TEB ile WorldCard Dünyası’nın ortaklaşa çıkardığı, Worldcard kredi kartlarının tüm özelliklerine sahip kredi kartıdır. Bu karta başvuru yapmak için iki yöntem sunulmuştur. İlk olarak TEB’in resmi internet sitesinde yer alan TEB WorldCard sayfasından başvuru yapılabilir.

TEB WorldCard Sayfasına erişim için TIKLAYINIZ!

İkinci olarak size en yakın TEB şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın TEB Şubesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.