Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Yıldız Priority Card

Bankaların piyasaya sürdüğü kredi kartlarının belirli, önceden bilinen özelliklerinin yanında bankanın sunduğu ekstra özellikler, bir kredi kartını hem müşteri açısından çekici kılar, hem de bankanın kredi kartını pazarlamasını kolaylaştırır. İş dünyamızın ve günlük dünyamızın değişen şartlarla birlikte şekillendiği ve hayatımıza yansıdığı günümüzde, kredi kartımızın sadece alışveriş dışında bize farklı alanlarda avantajlar yaratmasını, bize bir şeyler kazandırmasını isteriz. TEB’in bize sunduğu Yıldız kartlar işte tam da bunu yapıyor. TEB, tamamen müşteriyle ilgili, müşteri ve ailesinin beklenti ve gelecek planlarına uygun yatırım yönetimi ve kart sahibinin birebir iletişim kuracağı ve harcamaları yönetmesine yardımcı olacak müşteri temsilcileriyle, geliştirdiği TEB Yıldız Priority Card, müşterinin keyifli anlar yaşayacağı ek hizmetleri, birbirinden farklı birçok alanda sağladığı indirimler ve kart sahibine özel hazırladığı bankacılık anlayışıyla TEB Yıldız Priority Card sahiplerinin tüm beklentilerine böylelikle cevap veriyor. Yazımızın devamında kısaca TEB Yıldız Priority Card’ın bazı özelliklerinden bahsedecek ve birçok indirim ve avantaj sahibi kampanya ve günlük hayatınızı kolaylaştırıcı hizmetleri hakkında sizi bilgilendireceğiz.

TEB Yıldız Priority Card Nedir, Özellikleri Nelerdir?

yildiz

2014 Yılında Master Card Ödülleri jürisi tarafından ”En Yaratıcı Kredi Kartı” olarak seçilen TEB Yıldız Priority Card, varlıklarınızın toplamının 30 günlük ortalamasının ve ya konut kredisi bakiyenizin yarısının 75.000 TL’yi bulması durumunda yıllık kart ücreti tahsil edilmeyen, harcamalarınızdan Bonus Puan kazanabileceğiniz ve bu bonusları uçuş mili olarak kullanabildiğiniz, çok yönlü bir kredi kartıdır.

TEB Yıldız Priority Card’ın bazı özellikleri şunlardır:

 • TEB Yıldız Priority Card ile İDO Yenikapı iskelesinde açılan TEB Primeclass yolcu salonundan ücretsiz yararlanabilirsiniz, yanınızda getireceğiniz bir kişi ise normal fiyatın %50’si gibi bir indirimle Primeclass yolcu salonunda yolculuğunu daha keyifli bir hale getirebilir.
 • TEB Yıldız Priority Card ile yaptığınız yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran harcamalarında TEB Yıldız Priority Card sahipleri %10 ekstra bonus kazanma hakkına sahip.
 • 1 Aralık 2016 tarihinden itibaren TEB Yıldız Priority Card sahipleri motovale hizmetinden ücretsiz yararlanabiliyor. Gittiğiniz bir davetten ve ya bir gezmeden, bir restoranttan çıkışta araba kullanmak istemiyorsanız ve ya kullanabilecek durumda değilseniz, katlanabilir motora sahip motovale şoförü olduğunuz yere gelerek motorunu sizin bagajınıza koyar, sizi gitmek istediğiniz yere götürür. TEB Yıldız Priority Card’a özel bu hizmetten ücretsiz yararlanabilmek için, son kesilen ekstre tutarınızın 2.000 TL ve üzeri olması gerekir. 444 0 766 TEB Yıldız Hattını arayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
 • TEB Yıldız Priority Cardınızda Bonus Puan yokken bile uçuşlar için avans mil kullanabilir, birikmiş bonuslarınızı uçuş mili olarak harcayabilirsiniz.
 • Yine seyahatle ilgili önemli özellikleri barındıran TEB Yıldız Priority Card ile, TEB Seyahat Hattı’nda kullanacağınız birikmiş uçuş millerinizi 3 katı ile çarparak kullanabilir, istediğiniz bilet parasına yetmezse kalan tutarı 6 taksite kadar TEB Yıldız Priority Card kullanarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Lounge keyfi TEB Yıldız Priority Card ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Son ekstresi 2.000 TL ve üzeri olan TEB Yıldız Priority Card sahipleri, AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge’ta Lounge hizmetinden tamamen ücretsiz, misafirleri ise %50 indirimli faydalanabilir. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Lounge keyfinden misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde bir lounge’a bir defa, aynı ay içinde en fazla 4 defa ücretsiz giriş yapabilirsiniz.
 • İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Antalya Havalimanı otoparklarında otopark ücretlerinden TEB Yıldız Priority Card kullanarak %50 indirim kazanabilirsiniz. Bu indirim sahibi olmak için son ekstrenizin 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve ya Adana illerinden birinde, TEB Yıldız Priority Card sahipleri ayda 75 TL’ye kadar transfer ücreti minimum 25 km olarak kullanabilirler. 150 TL’ye kadar TEB transfer ücretini karşılıyor olup, 25 km’den sonraki 25 km için ücretlendirme yapılır.
 • Yine İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve ya Adana illerinde TEB Yıldız Priority Card kullanarak Havaalanı shuttle hizmetinden size özel bir şoför eşliğinde faydalanabilir, evinizden havaalanına ve ya havaalanından evinize gidebilirsiniz.
 • Dünya’nın önde gelen araç kiralama firmalarından olan ve 147 ülkede 8.500 den fazla şubesi bulunan Hertz’ten TEB Yıldız Priority Card sahipleri ücretsiz Club gold üyeliği sahibi olabilir, ücretsiz olarak bir üst sınıf araca geçebilir, fiyat listesinden %15 indirime hak kazanabilir, ücretsiz ek sürücü hizmetinden faydalanabilir, haftasonları kullanmak üzere 900 Gold Plus puana sahip olabilir.
 • TEB Yıldız Priority Card sahipleri, hafta içi 100 TL ve üzeri harcama yapmaları halinde, haftasonu tiyatro ve sinema harcamalarının %50’si kadar indirime hak kazanabilirler. Bir ay içinde en fazla 50 TL indirim kazanılabilir.
 • TEB Yıldız Priority Card sahipleri, Hizmet Dry Center Kuru Temizleme’yi kullandıkları takdirde her ay bir parçayı ücretsiz, diğer parçaları %20 indirimle kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirler.
 • Seyahatlerinizle ilgili planların otel ve uçak bileti rezervasyonuna, restoran rezervasyonuna, hediye ve çiçek alımından güzellik merkezlerine kadar bir çok seçkin mağazada çeşitli indirimleri TEB Yıldız Priority Card sahipleri Concierge hizmeti sayesinde kullanabilirler. Gittiğiniz şehrin tadını çıkarabileceğiniz ve şehri öğrenebileceğiniz yaşam koçu. güzellik, bakım, spor ve spa gibi alanlarda çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

TEB Yıldız Priority Card’a Nasıl Başvurabilirim?

TEB Yıldız Priority Card’a sahip olmak için size en yakın TEB Şubesine gidebilir, veya ”YILDIZ” yazıp 4663’e kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Size en yakın TEB şubesini bulmak için TIKLAYINIZ!

TEB ürünleri hakkında tahsil edilecek ücret, masraf ve kart tutarları hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.