Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Tekstilbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Türkiye’de en çok kredi kartı başvurusu yapılan bankalardan biride, Tekstilbank, şimdiki adıyla ICBC Turkey bankası olmaktadır. Dünyanın en büyük bankası olarak bilinen ICBC Çin merkezi bankası, Tekstilbank’ın 75,5 % hissesini satın aldıktan sonra bankanın ismi değişerek ICBC Turkey olmuştur. Yazımızın sonunda tüm bu kartlarla ilgili detaylı bilgilere sahip olacak, başvuru işleminin nasıl yapıldığını öğrenecek ve Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucununa nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

ICBC Turkey Bonus

ICBC Turkey bonus kredi kartı bonus classic, bonus gold ve bonus platinum ile müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. ICBC Turkey bonus kartlarına sahip olan müşteriler, bu kredi kartlarıyla yaptıkları her harcama için bonus kazanacak ve kazandıkları bonuslarla bedava alışveriş yapa bilme fırsatına sahip olacaklardır. ICBC Turkey bonus kredi kartlarını Türkiye’den başka yurt dışında da istediğiniz gibi kullana bilirsiniz ve yurt dışında da yapacağınız her alışverişleriniz için bonuslarınızı kazanmaya devam etmiş olacaksınız.

İhtiyacınız olan nakit paraya Türkiye’deki ICBC şubelerinden, internet bankacılığından ve ATM’lerinden sahip ola bileceğiniz gibi, yurt dışında bulunan tüm MasterCard ve Visa logolu ATM’lerden de sahip ola bilirsiniz. Dilerseniz bonus program ortaklarındaki alışveriş harcamalarınızı taksitlendire bilir ve taksitlerinizi öderken bile bonus kazanmaya devam etmiş olursunuz. Tüm bunların yanı sıra kredi kartınıza bağlı olarak istediğiniz kadar ek kart sahibi ola bilir ve bu ek kartları sevdiklerinize hediye ederek onlarında ICBC Bonus avantajlarından yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

bonus_kart

ICBC Sanal Kart

ICBC sanal kart’ı ile  internet üzerinden ister Türkiye’de olsun ister yurt dışında, asıl kart numaranızı kullanmaya gerek kalmadan güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi alışverişlerinizi yapa bilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerinizde bonus kazanacak ve kazandığınız bonusları bedavaya harcayabileceksiniz. Kredi limitinizi alışverişinizden önce belirleye bilecek ve alışverişiniz bittikten sonra tekrar sıfırlama yapabileceksiniz. Yaptığınız tüm harcamaları ICBC Turkey internet bankacılığından izleye bileceksiniz. Eğer internet bankacılığı müşterisi değilseniz 444 00 50 ICBC çağrı merkezini arayarak internet şubesi şifrenizi oluşturabilir ve hiç bir ücret ödemeden kredi kartı ve bankacılık işlemlerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

ICBC Banka Kartı

ICBC banka kartına sahip olan müşteriler Türkiye’de bulunan tüm banka ATM’lerinden ve yurt dışında buluna tüm Electron ve Maestro amblemli ATM’lerden istedikleri zaman nakit çeke bilme hakkına ve yanlarında nakit olmasa bile alış-veriş yapa bilme hakkında sahiptirler. Bu kart ile ICBC Turkey ATM’lerinden hesap bakiye sorgulama, para çekme, bakiye hareketlerini görüntüleme, fon alışı-satışı işlemleri, havale-virman işlemleri ve şifre değişikliği işlemlerini yapa bilirsiniz. Diğer ATM’lerden yapa bileceğiniz işlemler bakiye sorgulama ve para çekme işlemleri olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ICBC Turkey banka kartı ile POS para anlaşmalı olan şirketlerde alışveriş yaparken ATM’ye gitmeye gerek kalmadan nakit para çekebilirsiniz.

ICBC Tek Kart

ICBC tek kart kredi kartına sahip olan müşteriler yıllık üyelik ücreti ödemezler ve Türkiye’nin her yerinden yapacakları alışverişler için bonus kazanmış olurlar. İhtiyacınız olan nakit paraya Türkiye’deki ICBC şubelerinden, internet bankacılığından ve ATM’lerinden sahip ola bileceğiniz gibi, yurt dışında bulunan tüm MasterCard ve Visa logolu ATM’lerden de sahip ola bilirsiniz.

Tekstilbank Kredi Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yukarıda gördüğünüz tüm avantajlara sizde sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Tekstilbank kredi kartlarından ICBC Turkey bonus ve ICBC Turkey tek kart başvurusu internet üzerinden online olarak yapıla bilmektedir. Diğer kartlara başvuruda buluna bilmeniz için size en yakın olan Tekstilbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayarak başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfada aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi isteğinize göre kredi kartınızı seçiniz. Daha sonra gerekli tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak devam butonuna basınız. Böylece kredi kartı başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve ICBC Turkey ailesinin bir üyesi olarak ICBC Turkey’in sunduğu tüm avantajlardan faydalanabileceksiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucunu nasıl öğrene bileceğinizi, aşağıdaki kısımda sizlere sunmaktayız.

  • 1)ıcbc2
  • 2)

ıcbc1

Tekstilbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Tekstilbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Tekstilbank kredi kartlarına başvuruda bulunduktan sonra müşteriler kısa zaman içinde Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucunu bilmek isterler. Bazı bankalarda kredi kartı başvuru sonuçları internet üzerinden öğrenilebilmektedir, fakat internet üzerinden Tekstilbank kredi kartı başvuru sonuçlarını öğrenebilmek için, Tekstilbank tarafından henüz bir işlem öne sürülmemiştir. Şu an için Tekstilbank kredi kartı başvuru sonucunu Tekstilbank şubesine giderek yada 444 00 50 Tekstilbank çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

tekstilbank şubeleri

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.