Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Tekstilbank Kredileri

Tekstilbank Kredileri Nedir?

Türkiye’de kredi başvurusu için en çok tercih olunan kredilerden biride Tekstilbank kredileridir (ICBC). Tekstilbank kredileri bireylere ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi adı altında sunulmaktadır. Eğer sizde 18 yaşınızı tamamladıysanız ve daimi olarak gelir kazancına sahipseniz, Tekstilbank kredilerine başvuruda bulunarak her türlü nakit ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılaya bilirsiniz. Tekstilbank kredileri hakkında sizlere geniş bilgi vere bilmek için, bu yazımızı sizlere sunmaktayız. Yazımızın sonunda konuyla ilgili gerekli bilgilere sahip olacaksınız.

Tekstilbank İhtiyaç Kredisi

Tekstilbank ihtiyaç kredisi bireylerim her türlü nakit sıkıntılarını gidere bilmesi amacıyla tasarlanmış olan bir kredi türüdür. Eğitim, sağlık, tatil, düğün, alış-veriş ve bu gibi başka ihtiyaçlarınızı 36 aya kadar olan vade ile kredi sahibi olarak karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi bütçenize göre ayarlayıp esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Eğer 36 aya kadar olan vade bütçenize uygun değilse, ipotekli finansman kredisinden faydalanarak ödemelerinizi uzun vadede yapabilirsiniz. Tekstilbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilmeniz için, gerekli belgeler birlikte size en yakın olan Tekstilbank şubesine giderek başvuruda bulunmanız yeterlidir. Eğer hemen ön başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda buluna linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada üç adımda başvuru işleminizi tamamlayabileceksiniz.

Tekstilbank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Tekstilbank Taşıt Kredisi

Hep hayalini kurduğunuz sıfır km veya ikinci el araca, Tekstilbank taşıt kredisi ile sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 aya kadar varan vade ile bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Sıfır km olan araçların ekspertiz değerinin 50000 TL’sine kadar olan kısmı için 70% oranında, 50000 TL’nin üzerinde olan kısmı için 50% oranında kredi kullanabilirsiniz. İkinci el olan araçların ise, sadece kasko bedelinin 50%ine kadar olan kısmını kredi olarak kullanabilirsiniz. İkinci el olan araçlarda yerli araçların üç yaşına kadarını, yabancı araçların beş yaşına kadarını kredilendire bilirsiniz. Tekstilbank taşıt kredisi başvurusunu, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Tekstilbank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Tekstilbank Konut Kredisi

Para sıkıntısından dolayı bir türlü sahip olamadığınız evinize, Tekstilbank konut kredisi ile ulaşabilmeniz sizler için çok daha kolay bir hale geldi. Siz sadece satın almak istediğiniz konutunuzu Tekstilbank’a bildiriniz ve konutun ekspertiz değerinin 75%’ine kadar kredi sahibi olun. Geri ödemelerinizi 120 aya kadar varan vade ile bütçenize göre esnek ödeme avantajlarından faydalanarak yapabilirsiniz. Kredi vadesi boyunca sizlere hayat sigortası yapılacaktır. Konut kredisi için başvuru işlemini, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Tekstilbank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası veya nüfuz cüzdanı
  • İkamette olduğunuz yere dair belge veya son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası belgesi
  • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Tekstilbank Kredileri Hesaplama

Tekstilbank kredilerine başvuruda bulunmadan önce, kredi hesaplama işlemini iyice yapmanız gerekiyor. Kredi hesaplama yaparak toplamda aylık ve yıllık ne kadar ödeme yapacağınızı kredi almadan önce inceleyebilirsiniz. Böylece gelecekte olası ödeme sıkıntılarının karşısını şimdiden alarak, kredinizi bütçenize göre ayarlamış olusunuz. Hesaplama işlemini size en yakın olan Tekstilbank şubesine giderek yapabilirsiniz.

  • Tekstilbank kredileri hakkında olası bir sorunuz yada sorununuz için, 444 00 50 Tekstilbank çağrı merkezini arayabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.