Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TSKB İnternet Bankacılığı

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesinden en iyi yararlanabilenlerden biri de bankalar olmaktadır. Öne sürmüş oldukları internet bankacılığı ile bankalar hem kendilerine hemde banka müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Böyle ki internet bankacılığı ile birçok müşterilerinin birçok bankacılık işlemlerini daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir şekilde yapabilmeleri sağlanılmaktadır. İnternet bankacılığının bir başka özelliği ise şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmamdan işlemlerinizi çok az vakit harcayarak yapabilmenizdir. Aynı zamanda internet bankacılığından yapılan işlemler için birçok bankalar işlem ücretini şubeyle kıyaslamada daha düşük olarak belirlemektedir. Bazı bankalarda ise yapılan işlemler için hiçbir ücret alınmamaktadır.

Bu seçenekler her bankaya değişmekte olduğundan, internet bankacılığından yapılan işlemler için ödenilecek olan işlem fiyatını kesin olarak sizlere söyleyememekteyiz. Türkiye’de internet bankacılığı alanında günden güne ilerlemekte olan bankalardan biri de TSKB (Türkiye Sınai Kalkınma Bakası) bankası olmaktadır. Genel olarak birçok bankalar internet bankacılığı alanında hem bireysel hemde kurumsal olarak müşterilerine hizmet verebilmektedir. TSKB bankası sadece kurumsal olarak kredi verdiğinden, internet bankacılığı alanında da sadece kurumsal olarak hizmet verebilmektedir. Bugünkü yazımızda sizlere kurumsal olarak hizmet veren TSKB internet bankacılığı hakkında gerekli bilgileri sunacağız.

TSKB İnternet Bankacılığı Nedir?

TSKB internet bankacılığı kendi alanında hızla ilerlemekte olup, kurumsal olarak şirket sahiplerine ve firmalara farklı bankacılık işlemlerinden yararlanama fırsatını sağlamaktadır. Bu işlemler genel kredi bilgileri, kredi kartı bilgileri, çek ve senet işlemleri, ithalat ve ihracat işlemleri, transfer işlemleri, hesap işlemleri, genel ödeme işlemleri, yatırım işlemleri ve bu gibi diğer bankacılık işlemleri olarak bilinmektedir. İnternet ortamında bulunmanız kaydıyla tüm bu ve diğer bankacılık işlemlerden 7/24 istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

TSKB İnternet Bankacılığına Nasıl Başvuru/Giriş Yapılır?

Yukarıda okuduğunuz tüm TSKB internet bankacılığı avantajlarından yararlana bilmeniz için yapmanız gereken tek şey, TSKB internet bankacılığına başvuruda bulunmanızdır. İnternet bankacılığına başvuruda buluna bilmeniz için öncelikle TSKB banka müşterisi olmanız gerekmektedir. TSKB banka müşterisi olabilmeniz için, TSKB şubelerine giderek başvuruda bulunmanız yeterlidir. Banka şubesine başvuru işleminizi tamamladıktan sonra, TSKB internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için yazının sonunda bulunan TSKB online butonunun üzerine tıklayınız. Birçok bankalardan farklı olarak TSKB bank internet bankacılığı için kullanıcı ada veya parola bilgilerinize gerek duyulmamaktadır.

Açılan sayfada müşteri ya da TC kimlik numaranızı mevcut şifreniz ile birlikte yazarak giriş butonuna tıklayınız. Daha sonra sms ile telefonunuza gelecek olan tek kullanımlık şifrenizi girerek kayıt işlemlerinizi tamamlaya bilirsiniz. Ardından kalıcı şifrenizi belirleyerek TSKB online üzerinden tüm internet bankacılığı işlemlerinden faydalanabilirsiniz. TSKB internet bankacılığı TSKB online hariç Apex bankacılık hizmeti ile de müşterilerine büyük hizmetler vere bilmektedir. Böyleki TSKB bank, aracı banka yani Apex bank aracılığı ile dünya bankasından temin etmiş olduğu kredileri ticari bankalar ve finansal kiralama şirketleri aracılığı ile ihracatçılara sunmaktadır. Aşağıda görmüş olduğunuz TSKB Apex butonunun üzerine tıklayarak sisteme giriş yapıp özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

  • TSKB internet bankacılığı ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0 212 334 50 50 TSKB çağrı merkezini araya bilirsiniz.

TSKB Online İçin TIKLAYINIZ!

TSKB Apex Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.