Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TSKB Kredi Başvurusu

Bireylerin tüketim harcamaları olduğu gibi şirketlerin de yatırım ve tüketim harcamaları vardır. Bankalar bireysel ihtiyaçlar için oluşturdukları kredi ürünleri gibi şirketler için de yatırım ve tüketim harcamalarını finanse edebilecekleri kredi ürünleri geliştirmektedirler. Bankalar yatırımcılar ve ihracat yapan işletmeleri baz alarak kredi ürünlerinde düzenlemeler yapmaktadır. İhracat yapan ya da ihracat yapabilmek için ürün geliştiren işletmeler için ayrıcalıklı kredi ürünleri bulunmaktadır. TSKB bu işletmeleri göz önüne alarak kredi ürünleri geliştirmiş, şirketler için finansal destek oluşturmayı görev edinmiş bir bankadır.

TSKB kredi başvurusunda bulunabilir, ihracatla ilgili ya da farklı yatırımlar için şirketinize finansal destek oluşturabilirsiniz. Bu şekilde Türkiye’nin kalkınma sürecinde de pay sahibi olmanız mümkün olacaktır. Kendini bu alanda uzmanlaşmaya adamış olan TSKB bankası müşterilerine yatırımlarının vade süreleri ile ödemesiz dönem alternatifleri sunarak şirketlerin ödeme planlarına uygun kredi imkanı sunmaktadır. Siz de şirketiniz için TSKB bankasının sunmuş olduğu kredi imkanlarından yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız TSKB kredi başvurusu ve kredi ürünleri kısmını okumanızı tavsiye ederiz.

TSKB Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yatırımda niyetinde olan şirketler TSKB’nin kredi ürünlerinden faydalanarak hem yatırımlarını finanse edebilir hem de Türkiye’nin büyümesine katkıda bulunabilirler. Yatırımlarını kredi yoluyla finanse edebilmen şirketler ayrıca ihracat hacimlerini arttırma yolunda desteğe kavuşmuş olacaklardır. Her bankada olduğu gibi TSKB kredi başvurusu seçenekleri farklı kategorilere ayrılmış durumda. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için farklı kredi seçeneklerini farklı ihtiyaçlar için konumlandırmış durumdadır.

TKSB sanayi alanında faaliyet gösteren işletmeler ve üretim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için banka tarafından sunulan kredi destek ürünleri ile işletmeler maliyet düşüklüğü avantajına sahip olabilmektedirler. Yeni tesis yatırımları, kapasite arttırmak için yapılan yatırımlar, tesis yenileştirme yatırımları, yeni ekipman tahsisi, teknoloji ve inovasyon yatırımları, verimlilik ve çevre yatırımları, yeni dağıtım kanalları oluşturma ve lojistik yatırımları gibi şirket yatırımları desteklemesi nedeni ile TSKB şirketlerin globalleşebilmesi adına finansal destek ürünleri sağlamaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan kaynak verimliliği projelerine verdiği destek sayesinde üretim maliyetlerinde düşüş sağlayabilir ve karbon emisyonu salınımını düşürmeye destek sağlamaktadır. Doğanın gelecek nesillere taşınabilmesi açısından çevre yatırımları ile çevre kirliliği etkilerini azaltıcı ve iklim değişikliğinin olumsuz sonuçlarını düşürücü çevresel projelere gösterdiği destek ile Türkiye ihracat oranını arttırmayı hedeflerken sosyal sorumluluk bilinci ile duyarlılığını kanıtlamış bir banka konumunda bulunmaktadır.

Turizm amaçlı krediler sağlayan TSKB turizm alanında faaliyet gösteren şirketlerin günümüz politik nedenleri göz önünde bulundurulduğunda Türkiye ekonomisine katkıda bulunabilecek kredi ürünleri geliştirmektedir. Ülkemiz enerji bağımlılığı göz önünde bulundurulduğunda TSKB’nin enerji alanında sağladığı bu destek dışa bağlılığı azaltıcı etken olmaktadır. Enerji alanında gösterilen bu çaba doğrultusunda şirketlerin bu alanda gösterecekleri yatırımlar dövizin ülke içerisinde kalmasını ve dolayısı ile ekonominin büyümesine katkıda bulunacaktır. Siz de TSKB kredi başvurusunda bulunarak sanayi ve üretim alanında gerçekleştirmek istediğiniz yatırımları finanse ederek enerji verimliliğinizi arttırmak ve daha yaşanabilir bir dünyayı gelecek nesillere aktarmak istiyorsanız yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız linkten TSKB kredi başvurusu sayfasına ulaşabilir daha detaylı bilgiler edinerek yatırım ihtiyacınıza cevaplar bulabilirsiniz.

TSKB Kredi Başvurusu Ürünleri İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.