Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TSKB Kredileri

TSKB Kredileri Nedir?

Günümüzde kurumların finansal ihtiyaçlarını gidere bilmesi için en çok tercih ettikleri kredilerden biride, TSKB (Türkiye Sınai Kalkınma Bankası) kredileridir. TSKB kredilerinin kurumlara sunmuş olduğu çeşitli avantajlar ile sizde şirketlerinizin finansal ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılaya bilirsiniz. TSKB kredileri sadece kurumsal olarak toplumsal hizmette bulunmaktadır. Bu yüzden bireysel ihtiyaçlarınız için TSKB kredilerine başvuruda bulunamazsınız. Sizler için sunmuş olduğumuz bu yazımızın konusu, TSKB kurumsal kredileri ile ilgili gerekli bilgilere sahip olmanızı sağlamaktır. TSKB kredileri ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

TSKB Kurumsal Krediler

 • Sanayi yatırımları, üretim ve yan sanayi sektörlerinde faaliyet de olan firmalara yönelik tasarlanan bir kredi türüdür. Bu kredi türünü yeni tesis yatırımı, kapasite artırımı, ekipman alımı, tesis modernizasyonu, teknoloji ve inovasyon, dağıtım ve lojistik, verimlilik ve çevre gibi işlemler için kullana bilirsiniz.
 • Enerji verimliliği, enerji yoğunluğu yüksek olan sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere yönelik verilen kredi biçimidir. Bu kredi türünü tesis modernizasyonu, enerji optimizasyonu, enerji verimliliği teknolojileri, atık ısıdan enerji üretimi, aydınlatma, izolasyon ve taşıma gibi işlemler için kullana bilirsiniz.
 • Çevre yatırımları, çevreyi daha sağlıklı bir hale getirmek isteyen firmalara yönelik verilen bir kredi türüdür. Bu kredi türü ile kirliği önleme, su yönetimi, artık su arıtma, yakıt dönüşümü, filtre-toz, iş güvenliği ve işçi sağlığı gibi işlemler yapa bilirsiniz.
 • Yenilenebilir enerji, her geçen gün ekonomisi kalkındıkça daha çok enerjiye gerek duyan firmalara yönelik tasarlanmış olan bir kredi türüdür. Bu kredi türünü solar, rüzgar, hidroelektrik, jeotermal ve biokütle  gibi işlemler için kullana bilirsiniz.
 • Eğitim ve sağlık yatırımları, Türkiye’nin kaliteli sağlık ocakları, eğitim merkezleri ve hızla ilerleyen teknolojilere sahip ola bilmesi için yatırım yapmak isteyen işletmecilere yönelik verilen bir kredi türüdür.

Diğer Kredi Ürünleri

 • Toptancı bankacılık ile KOBİ finansmanı, Türkiye’deki KOBİ’lerin yapacakları yatırım işlemleri için finansal destek sağlamaktadır. Bu finansal destekler TSKB’nin sunduğu Apex bankacılık hizmeti ile yapılmaktadır.
 • Dış ticaret finansmanı, ithalat ve ihracat sektöründe olan firmaların dış ticaret işlemleri için tasarlanmış olan bir kredi türüdür.
 • Ülke kredileri, ülke riskini sigortalamak için ithalatçı firmalara vadeli sunulan bir kredi türüdür.
 • İşletme sermayesi finansmanı, yatırım zamanı banka müşterilerinin ticari faaliyetlerini sürdüre bilmesi için tasarlanış olan bir kredi türdür.
 • Finansal kiralama, özel TSKB statüsüne dayanarak yatırım işlemleri zamanı makine ve ekipman alımı için finansal destek sağlamaktadır.
 • Teminat mektupları, akreditif ve harici garantiler TSKB müşterilerinin Türkiye’de ve yurt dışında yapacakları alış-satış işlemleri için kolaylık sağlamaktadır.
 • İhracat kredileri, TSKB müşterilerinin yapacakları ihracat işlemleri için tasarlanan bir kredi türüdür.

TSKB Kredilerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Sizde şirketlerinizin her türlü finansal ihtiyaçlarını karşılamak için, TSKB kredilerine başvuruda buluna bilirsiniz. Başvuru işlemini TSKB şubelerine giderek yapa bilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz aşağıda gördüğünüz TSKB online ve Apex bankacılığı butonlarının üzerine tıklayarak bir çok bankacılık işlemlerinden yararlanabilirsiniz. TSKB kredileri ile ilgili her hangi bir sorunuz, öneriniz veya şikayetiniz varsa, TSKB iletişim formu butonunun üzerine tıklayıp gerekli alanları doldurarak gönder butonuna basınız. En kısa zamanda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

TSKB İletişim Formu İçin TIKLAYINIZ!

TSKB Online İçin TIKLAYINIZ!

TSKB Apex İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.