Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Turkishbank Eğitim Kredisi

Okul masraflarının karşılanmasına yönelik olarak bazı bankalar öğrencilerin eğitim sürecinde ihtiyaçları için eğitim kredileri verilmektedir. Öğrencilerin oldukça sık paraya ihtiyacı olmakta ve bankalardan kredi başvurusunda bulunmaktadır. Bu talep sonucunda her geçen gün eğitim kredisi veren bankalar artmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun yapmış olduğu son mevzuat ile beraber 36 ay vadeye kadar eğitim kredisi alabilmeniz mümkün kılınmıştır. Bu vade sayısı bankalara göre değişmekte kimi 12 aya kadar, kimi 24 aya kadar, kimi ise 36 aya kadar eğitim kredisi vermektedir. Eğitim kredisi ile okul, üniversite öğrenim ücretleri, dershane, bilgisayar va yabancı dil kursu gibi ücretlerinizi karşılayabilir, ay ay küçük miktarlar ve düşük faiz oranları ile geri ödeyebilirsiniz. Eğitim kredisi veren birçok banka bulunmakta, bu bankalardan birisi de Turkishbank’dır. Turkishbank ile bankanın belirttiği şartlar dahilinde eğitim kredisi alabilir, esnek ödeme seçenekleri ile de zorlanmadan geri ödeyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Turkishbank eğitim kredisi, başvuru için istenilen evraklar, faiz oranları gibi konular hakkında bilgilendirme yapacağız.

Turkishbank Eğitim Kredisi Nasıl Alınır?

Eğitiminize en güzel destek Turkishbank’tan gelmektedir. Turkishbank eğitim kredisi ile, eğitiminize ait tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilme ve planlarınızı finanse edebilme, hayallerinizi gerçekleştirme imkanına sahip olabilmenizi mümkün kılmaktadır. Turkishbank eğitim kredisi, düşük faiz oranları ile de dikkat çekmektedir. Turkishbank eğitim kredisini diğer bankalara oranla daha az vade seçeneği yani 12 aya varan vade imkanları ile sunmaktadır. Bazı bankalarda 12 ay vade için alınan faiz oranı %2 lerde iken, Turkishbank’ta bu oran %1,22 şeklindedir. Turkishbank eğitim kredisi bazı özelliklere sahiptir. Bunlar;

  • 12 aya kadar vade imkanı sunması,
  • Yurtiçinde veya yurtdışında okul, üniversite vb. eğitim ihtiyaçlarında kullanılabilmesi,
  • Yabancı dil veya bilgisayar gibi kursların finansmanında kullanıması,
  • Turkishbank şubelerinden kolayca eğitim kredisi başvurusu yapılabilmesi şeklindedir.

Yukarıda maddelediğimiz özelliklerden de anlaşılacağı üzere sizlerin ihtiyacına yönelik olarak hazırlanmış yararlı bir ihtiyaç kredisidir. Bu krediye ihtiyacınız var ve başvurmak istiyor iseniz bazı evraklar ile size en yakın şubeye gitmeniz gerekmektedir. Turkishbank eğitim kredisi başvuru evrakları şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,
  • İkametgah belgesi ve son döneme ait su, elektrik, doğalgaz faturalarından herhangi biri,
  • Gelir durumunuzu gösteren belgedir.

Bahsedilen evrakları hazırlayıp size en yakın şubeye giderek eğitim kredisi başvurunuz alınmakta ve size en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Size en yakın şube bilgisini öğrenmek için aşağıda yer alan linki tıklamanız yeterlidir.

Size en yakın Turkishbank Şubesi için TIKLAYINIZ!

Ayrıca detaylı bilgi edinmek için (0212) 373 73 73 numaralı Müsteri Destek Hattını arayabilir ve/veya yine şubelere giderek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Turkishbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kredi faiz oranlarını öğrenmek için şubeye gitmeye gerek kalmadan aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır. Bu link içerisinde vade ve faiz oranları yer almaktadır. Sizler bu sayfadaki gerekli açıklamalardan sonra kararınızı verebilir ve kredi için başvurabilirsiniz.

Turkishbank avantajlı kredi faiz oranları için TIKLAYINIZ!

Yukarıdaki linkten edindiğiniz bilgilerden ihtiyacınız olan kredi türü, vade ve faiz oranını öğrendikten sonra Turkishbank sayfasında yer alan “Kredi Hesaplama” bölümünden ihtiyacınız olan miktarı, kredi türünüze göre faiz oranını ve vade sayısını seçtikten sonra hesapla komutuna tıklamanız yeterlidir. Hesapla komutuna tıkladıktan sonra ekranınızda anında geri ödeyeceğiniz tutarı ve aylık ödeme miktarını öğrenebilirsiniz. Böylece şubeye gitmeden ihtiyacınız olan miktara karşılık ödeyeceğiniz miktarı görerek zaman kaybetmemiş ve kafanızda soru bırakmamış olursunuz. Aşağıda yer alan linkten kredi hesaplama sayfasına erişebilirsiniz.

Turkishbank Kredi Hesaplama için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.