Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Eximbank İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı Nedir?

Teknoloji hızla ilerleyerek bireylere olduğu gibi kurumlara da büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlardan Türkiye’de en iyi yararlana bilenlerden biride bankalar olmaktadır. Birçok banka müşterilerine daha iyi hizmet vere bilmek amacıyla internet bankacılığı sistemini öne sürmüştür. İnternet bankacılığı hem bireyler hemde kurumlar için büyük avantajlar sağlamaktadır. İnternet bankacılığının amacı daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir şekilde, banka müşterilerinin internet üzerinden birçok bankacılık işlemlerini yapa bilmesidir. Aynı zamanda internet bankacılığı kullanıldığı zaman şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmamaktadır ve dolaysıyla fazladan vakit harcanmamaktadır.

Diğer bir özelliği de internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemler için alınan ücret şubeyle kıyaslamada daha düşük olmaktadır. Bazı internet bankacılığında ise hiç bir işlem ücreti alınmamaktadır. Bu seçenekler bankadan-bankaya değişmektedir. Türkiye’de internet bankacılığı alanında yeni olmasına rağmen hızla ilerleyebilmekte olan bankalardan biride Türkiye Eximbank internet bankacılığıdır. Türkiye Eximbank müşterilerine sadece kurumsal olarak kredi verdiği için internet bankacılığı da sadece kurumsal olarak kullanılmaktadır. Sizlere bu yazımızda kurumsal olarak kullanılan Türkiye Eximbank internet bankacılığına ilişkin olan gerekli tüm bilgileri sunacağız.

Türkiye Eximbank İnternet bankacılığı Nedir?

Türkiye Eximbank internet bankacılığı, kendi alanında günden-güne ilerlemektedir. Kurumsal olarak internet bankacılığı alanında şirket sahiplerine birçok farklı bankacılık işlemlerinden yararlanama fırsatını sağlaya bilmektedir. Bu işlemler kredi bilgileri, ithalat ve ihracat işlemleri, çek ve senet işlemleri, transfer işlemleri, kredi kartı işlemleri, yatırım işlemleri, hesap işlemleri, ödeme işlemleri ve bu gibi diğer bankacılık işlemleri olarak biliniyor. Sadece internet ortamında bulunarak 7/24 dilediğiniz zaman tüm bu işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye Eximbank İnternet Bankacılığına Nasıl Başvuru/Giriş Yapılır?

Yukarıda göre bildiğiniz internet bankacılığı işlemlerinden kurumsal alanda sizde yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Türkiye Eximbank internet bankacılığına başvuruda bulunmaktır. İnternet Bankacılığına başvuruda buluna bilmeniz için öncelikli olarak Türkiye Eximbank müşterisi olmanız gerekecektir. Eğer Türkiye Eximbank müşterisi değilseniz, Türkiye Eximbank şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru işlemini tamamladıktan sonra aşağıda görmüş olduğunuz internet bankacılığına giriş butonunun üzerine tıklayarak internet bankacılığına üye olabilirsiniz.

Linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfanın aşağı sağ kısmında bulunan internet şubesine üye olmak istiyorum bölümüne tıklayınız. Daha sonra gerekli tüm alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz ve gönder butonuna tıklayınız. Başvuru işleminizin onaylanması durumunda internet bankacılığına giriş için sizlere tek kullanımlık bir parola verilecektir. Daha sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi firma kodunuzu, parolanızı ve kullanıcı kodunuzu yazarak giriş butonuna tıklayınız. Tüm bu söylenenleri doğru ve eksiksiz bir biçimde yaptığınız taktirde sisteme giriş yapmış olacaksınız. Ardından kalıcı parolanızı belirleyerek, Türkiye Eximbank internet bankacılığının firmanız için sunduğu birçok bankacılık işlemlerinden yaralanabilirsiniz. Bundan başka aşağıdaki butona tıkladıktan sonra, sayfanın aşağıda sağ kısmında bulunan internet şube kullanım kılavuzu bölümüne tıklayarak, kullanım koşulları ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Türkiye Eximbank internet bankacılığı ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0 850 200 55 00 Türkiye Eximbank çağrı merkezini arayabilir, veya destek@eximbank.gov.tr adresine sorularınızı gönderebilirsiniz.

türkeximbank1

Türkiye Eximbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.