Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans Banka Kredileri

Türkiye Finans Banka Kredileri Nedir?

Bireysel olarak sık-sık tercih olunan kredilerden biride, Türkiye Finans Banka kredileridir. Türkiye Finans Banka kredileri ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi olarak biliniyor. 18 yaşını tamamlayan ve daimi gelir kazancı sahibi olan herkes, Türkiye Finans Banka kredilerine başvuruda buluna bilirsiniz. Sizler için sunduğumuz bu yazının konusu adları geçen Türkiye Finans Banka kredileri ile ilgili olacaktır. Yazımızın sonunda konuyla alakalı gerekli tüm bilgilere sahip olacaksınız ve kredi başvuru işleminin nasıl yapıldığını bileceksiniz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans ihtiyaç kredisi ile evlilik, sağlık, eğitim, tatil, Hac Umre ziyareti, büyük çaplı alış-veriş ve bu gibi başka ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar varan vade ile düşük taksitlerle yapabilirsiniz. Tahsis ücreti kredi tutarının 0,5%’i kadar olmaktadır. Bu avantajlardan yararlana bilmeniz için tek yapmanız gereken ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Türkiye Finans şubesine giderek yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Taşıt Kredisi

Türkiye Finans taşıt kredisi ile istediğiniz sıfır km ve ikinci el araca hızlıca sahip olabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade ile düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Aynı zamanda taksi, minibüs, kamyonet gibi ticari araçlar içinde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruyu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Türkiye Finans şubesine giderek yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Konut Kredisi

Türkiye Finans konut kredisi ile hayallerinizdeki evinize ulaşmak şimdi çok daha kolay. Satın almak istediğinizin evin ekspertiz değerinin 75%’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar olan vade ile bütçenize uygun taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Türkiye Finans’ın toplumsal olarak sunduğu hizmetlerden biride, yurt dışında yaşayan gurbetçilere ve TC vatandaşı olmayan fakat Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen kişilere konut kredisi hizmeti sunmak ve tüm kredi avantajlarından yararlanmalarını sağlamaktır. İster TC vatandaşları olsun isterse de yabancı uyruklular, konut kredisi başvurusu için gerekli belgeler ile birlikte kendilerine en yakın olan Türkiye Finans şubesine gitmeleri yeterlidir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası, nüfuz cüzdanı, pasaport yada ehliyet
  • İkamette olduğunuz yere dair belge ya da son üç aya ait elektrik, su, doğal gaz veya telefon faturası
  • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Türkiye Finans Banka Kredileri Hesaplama

Türkiye Finans Banka kredilerine başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini yapmanızı sizlere öneririz. Hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğini kredi tutarını önceden belirleyebileceksiniz. Böylece kredinizi bütçenize göre ayarlayacak ve gelecekte hiç bir ödeme sıkıntısı yaşamayacaksınız. Hesaplama işlemini aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak yapabilirsiniz.

  • Türkiye Finans Banka kredileri hakkında olası bir sorunuz için, 444 2 444 veya 0850 222 22 44 Türkiye Finans çağrı merkezini arayabilirsiniz.

türkiye-finans1

Türkiye Finans Banka Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.