Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans Happy Card

turkiye-finans

1991 yılında Anadolu Finans %100 yerli sermayeyle kurulan ilk özel finans kurumu olarak kurulmuş, 2005 yılında Faisal Finans adıyla katılım bankacılığı hizmeti sunan Family Finans ile  Anadolu Finans’ın bir araya gelmesiyle 2005 yılında Türkiye Finans kurulmuştur.

Birleşmeden sonra katılım bankacılığında öncü bir banka olma hedefine yaklaşma vizyonuyla hareket eden Türkiye Finans’ın %67,03’lük hissesi  The National Commercial Bank (NCB) tarafından satın alınmış, 5 ülkede yatırımları olan bu bankanın hisse satın alımından sonra Türkiye Finans gelişimine daha büyük bir hızla devam etmiştir.

Misyonunu müşterilerinin ürünlerine güvenle yaklaşması olan Türkiye Finans, 2013 yılında Müşteri Deneyimi ve Çoklu Kanal Stratejisi Projesi’ni başlatarak iş stratejilerini ve bankacılık sektöründe atacağı adımları bu vizyona uygun bir şekilde atmaya başlamış ve büyümesine devam etmiştir.

”Türkiye’nin Finans’ı” sloganıyla hareket eden ve bankacılık sektöründe hizmet ettiği Türkiye’nin en iyi kurumsal özel organlarından biri olmayı hedefleyen Türkiye Finans’ın Bankacılık ve Kredi Bankacılığı’na sunduğu geniş kapsamlı ürünlerden en önemlisi Türkiye Finans Happy Card’dır. Bu yazımızda bir çok ürünü olan ve müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen Türkiye Finans Happy Card’ı tanıyacağız.

Türkiye Finans Happy Card Nedir?

happy-card

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Garanti Bankası’nın iş birliğiyle Bonus’un özellikleriyle donatılmış, Classic, Gold ve Platinum olmak üzere 3 tip karta sahip olan Happy Kart, harcama yaparken para kazandıran, tüm dünyada kullanabileceğiniz ve ücretsiz asistans özelliğiyle ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlayan bir kredi kartıdır.

Türkiye Finans Happy Card sayesinde Bonus kazanarak bu bonusları programa üye iş yerlerinde harcayabilir, dilerseniz biriktirerek daha sonra yapacağınız alışverişleri bedavaya getirirsiniz. Bonus Platform üyesi iş yerlerinde Bonus’un tüm taksit özelliklerinden ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Card Avantajları

  • Türkiye Finans Happy Card ile 550 bine yakın bonus üyesi iş yerinden bonus avantajlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.
  • Türkiye Finans Happy Card ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bonus puanları dilediğiniz vakfa ve derneğe bağışlayabilirsiniz.
  • Visa/Mastercard logolu her ATM’den yurt dışında bankacılık işlemlerinizi, Türkiye Finans Happy Card ile gerçekleştirebilir ve kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Cep Bankacılığı, İnternet Bankacılığı ve İletişim Merkezi ile irtibata geçerek dilediğiniz an Türkiye Finans Happy Card’ınızın limitini artırabilirsiniz.  “LIMIT” boşluk bırakıp kredi kartı numaranızın son 6 rakamını yazıp boşluk bırakıp dilediğiniz limit miktarını yazarak 2442’ye SMS göndererek bu işlemi halledebilirsiniz, limit artırım cevabı SMS olarak verilecektir.
  • Çekici, kurtarma hizmeti gibi yol yardımlarından, çilingir, elektrik ve su tesisatı gibi ev yardımlarından, yılda iki kez ücretsiz ilaç gönderimi, bir kez eve doktor ve ambulans gönderimi gibi tıbbi yardımlardan, otel rezervasyonu, çiçek ve hediye alımı/gönderimi gibi concierge hizmetlerinden Happy Asist ile yararlanabilirsiniz.
  • Happy avans ile, Türkiye Finans Happy Card’ınızla yaptığınız harcamanın %20’sini avans olarak alabilirsiniz.

Happy Avans Nedir?

Türkiye Finans Happy Card’ın, Happy Avans özelliği sayesinde vade farksız bir şekilde aldığınız avansı ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Happy Avans özelliğinden yararlanmak için, son kredi kartı borcunuzun tamamını ve ya asgari ödemesini yapmış olmanız gerekir. Acil ihtiyaçlarınıza acil bir çözüm niteliğinde olan Happy Avans’la almaya hak kazandığınız avansı Türkiye Finans ATM’lerinden çekebilir ve ya internet bankacılığını kullanarak cari hesabınıza aktarabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Card Puan Transferi Özelliği

Türkiye Finans Happy Card’lardaki Puan Transferi özelliği sayesinde, birden fazla Happy Card’ı bulunan müşteriler, bu kartlardaki bonus puanlarını tek bir kartta birleştirip bonus puanlarını daha efektif bir şekilde kullanabilirler. Bu özellikten faydalanmak için  0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezi’ni aramanız ve ya İnternet Bankacılığı kullanmanız yeterlidir.

Happy Kart Taksitle Özelliği

Taksitle özelliği ile Happy Kart sahipleri yurt içinde ve yurt dışında yatptıkları tek çekim harcamaların tümünü sonradan 2 ve 9 arası taksitlendirebilir. Türkiye Finans Kar Payı’nın limiti geçmesi taksitle özelliğini bozmaz ve bu özelliği kullanarak yaptığınız harcamaların taksitlerini erkenden ödeyebilirsiniz.

Happy Kart Gold Nedir?

happygold

Happy Kart Gold, Happy Kart’ın tüm özelliklerine sahip olan, üstelik bu özellikleri fazlasıyla müşteriye yaşatan bir kredi kartıdır. Happy Kart Gold ile yaptığınız alışverişlerden ekstra bonus kazanır, farklı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Happy asist özelliklerinden daha kapsamlı asistans özelliklerini kullanabilir, kartınızı dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.

Daha kapsamlı yararlanabileceğiniz asistans hizmetleri için tıklayınız.

Happy Kart Platinum Nedir?

platinumm

Happy Kart Platinum, bünyesinde bulundurduğu Happy Kart özellikleri yanı sıra, seyahatleri kolaylaştıran bir kredi kartıdır. Shuttle hizmetiyle havaalanı ulaşımınızı kolaylaştırır, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti ve otel rezervasyonları, vize ve transfer hizmetleri, concierge hizmeti, araç kiralama, paket gezi ve şehir turlarıyla seyahatler için aklınıza gelebilecek her yardımı Happy Kart Platinum sahipleri alabilir.

Happy Kart Anne Nedir?

 

Happy Anne Kart, annelere özel sunulan bir Happy kredi kartıdır, Happy Kart özellikleri yanı sıra Happy Anne Kart sahipleri anneler, tüm bonus özelliklerinden ücretsiz yararlanabilir ve ekstra taksitlendirme seçeneklerine sahip olabilir.

Happy Kart Anne ile annelerimiz 50 TL ve üzeri tüm harcamalarda, tüm giyim ve eğitim masraflarında %5 indirim ve sağlık harcamalarında 3 taksit imkanına sahip olabilirler. ”ANNE” boşluk T.C. Kimlik numaranızı 2442’ye göndererek Happy Kart Anne başvurunuzu yapabilirsiniz.

Happy Kart Zero

Happy Kart Zero alışverişlerinizi hem bonus puanlarınızı hem de taksitlendirme seçeneklerinizi kullandırarak rahatlatır. ”Zero” boşluk T.C Kimlik Numaranızı 2442’ye göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Happy Kahramanmaraşspor

Happy Kahramanmaraşspor ile tüm bonus özelliklerinden faydalanır, ayrıca yaptığınız her harcamada ücret ödemeden kulübünüze katkıda bulunursunuz.

Türkiye Finans Happy Kart’a Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.