Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans Haremeyn Kart

Türkiye Finans 1991 yılında  ilk yüzde yüz yerli sermayeli özel finans kurumu olarak kurulan Anadolu Finans ile Family Finans’ın 2005 yılında ortaklaşması ve birleşmesi sonucu oluşmuştur.

Bu birleşmeden sonra Türkiye Finans Katılım Bankası yeni bir güce kavuşmuş ve bankacılık sektöründe yenilikçi kimliğine uygun olarak atılımlar gerçekleştirmiş ve büyümesine devam etmiştir. Büyümeye başlaması sonrası Türkiye Finans The National Commercial Bank (NCB)’nin dikkatini çekmiştir. 5 ülkede yatırımları bulunan ve Suudi Arabistan’ın en büyük bankası konumunda bulunan The National Commercial Bank Türkiye Finans Katılım Bankası’nın % 67,03 hissesini alarak en büyük ortağı haline geldi ve bu hareket Türkiye Finans Bank’ı Türkiye’nin öncü katılım bankalarından biri haline getirdi.

İş sürecinde değişim ve yenilikçilik hedefiyle 2013 yılında yeni projeleri birer birer hayata geçirmeye başlayan Türkiye Finans, müşterileri için her zaman kolay, güvenilir ve yeniliğe açık bir bankacılık hizmeti ortaya koymayı amaçlamıştır. Bu tür yenilik ve güvenilirliğe açık Türkiye Finans kartlarından birisi de Türkiye Finans Haremeyn Kart.

Happy Kart ailesi ve Paratik Para kartı ile hem inovasyon hem bankacılık alanında büyük adımlar atmış ve birçok müşteri kazanmış Türkiye Finans’ın bu yazımızda tanıtacağımız ürünü ise Haremeyn Kart ve kısaca Haremeyn Şua.

Türkiye Finans Haremeyn Kart Nedir?

haremeyn

Türkiye Finans Haremeyn Kart birçok kampanya ve indirimden yararlanabileceğiniz, Hac ve Umre ziyaretlerinde size yardımcı olacak, nakit taşıma riskini problem etmeden dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz bir banka kartıdır. Türkiye Finans Haremeyn Kartın avantajlarını, özelliklerini ve kampanyalarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde inceleyeceğiz.

Haremeyn Kartın Özellikleri

 • Türkiye Finans Haremeyn Kartı  Maestro/Cirrus yada Electron/Plus amblemi gördüğünüz her yerde kullanabilir, her ATM’den para çekebilir ve Haremeyn Kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye Finans Haremeyn Kart ile yurtdışında nakit taşıma riski yaşamadan kartınızı nakit para yerine kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi tüm ATM’lerden her günün her saati para çekebilirsiniz.
 • Bankaya kadar gitmeden ve bankamatik işlemleri ve sırasıyla uğraşmadan tek bir SMS’le Mevduat hesabınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu sorgulamayı yapmak için HESAP yazıp boşluk bırakıp Müşteri No.-Ek No. yazarak 2442’ye SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Bankacılık işlemlerinizi yaparken ve kartınızı alışverişte kullanırken gerek duyacağınız kart şifrenizi kolayca Türkiye Fİnans İnternet şubelerinden ve Müşteri İletişim Merkezinden alabilirsiniz.
 • Güvenlik önlemleri sebebiyle, herhangi bir yenileme durumunda ve kayıp çalıntı bildirimi nedeniyle kartınız yenilendiği zaman kart şifreniz otomatik olarak Türkiye Finans tarafından değişir. Yeni Haremeyn Kart şifrenizi İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezinden alabilirsiniz.
 • Paratik Plus ATM’lerde, Türkiye Finans Haremeyn Kartınıza para yatırabilirsiniz, yatırdığınız an bu para hesabınıza geçer ve istediğiniz bankacılık işlemini yapabilirsiniz.
 • Paratik Banka Kartı ve Paratik Plus ATM’lerinin sunduğu tüm fırsatlardan Türkiye Finans Haremeyn Kartınızı kullanarak yararlanırsınız.
 • Günlük yaşamınız içinde karşılaşabileceğiniz herhangi bir acil durumda, Türkiye Finans Haremeyn Kart’ın Happy Asistans Hizmeti özelliği sayesinde Concierge, kişisel hizmetler, konut ve yol asistansı, teknik asistans ve medikal asistans hizmeti alırsınız. Çekici, yedek parça temini, konaklama, elektrik ve su tesisatı, çilingir ve camcı, eve ilaç gönderimi, doktor ve ambulans gönderimi, acil tıbbi müdahale gereken durumlarda mesaj iletimi, tıbbi danışma gibi hizmetleri Haremeyn Kartınızla alarak birçok acil durumda güvence altında olursunuz.
 • Sosyal yaşam konusunda etkinlik ve restorant rezervasyonları, hediye ve çiçek gönderimi, otel rezervasyonlarında Türkiye Finans Haremeyn Kartınızla hizmet alabilirsiniz.
 • Türkiye Finans Haremeyn Kartınızın Bonus özelliğine sahip olmasıyla birlikte, happy platform üyesi tüm iş yerlerindeki kampanyalar ve indirimlerden yararlanır, bu iş yerlerinde alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Bu bonusları daha sonra indirim olarak kullanabilir ve ya alışverişinizi bedava yapabilirsiniz.
 • Türkiye Finans’ın anlaşmalı olduğu vakıflara, Türkiye Finans Haremeyn Kart ile kazandığınız puanları bağışlayabilirsiniz. En yakınınızdaki Türkiye Finans Şubesi, İnternet Şubesi ve 0850 222 22 44  Müşteri iletişim merkezi aracılığıyla bu bağışı yapabilirsiniz.

Paratik Banka Kartı Ve Paratik Plus ATM Avantajları Nelerdir?

Paratik Plus ATM’lerde kartsız işlem yapabilir, barkod okuyucuyla fatura ödeyebilir, Türkiye Finans’ın tüm kredi kartları ve banka kartlarıyla yapmak istediğiniz herhangi bir bankacılık işlemini gerçekleştirebilir, cari hesabınıza nakit para yatırabilirsiniz.

Türkiye Finans Haremeyn Şua Kredi Kartı Nedir?

Haremeyn Şua Kart, özellikle Hac ve Umreye gitmek isteyen müşterilere özel hazırlanmış bir kredi kartı olup birçok bankacılık ve kredi kartı işlemlerini yapabildiğiniz, başka birçok özelliği olan bir kredi kartıdır.

Haremeyn Şua Kart sahipleri için Türkiye Finans Hac ve Umre dönemlerinde, Hac ve Umre harcamalarına 6 taksit ve ya 3 çifti çekilişle Hacca gönderme gibi kampanyalar düzenler. Bu bakımdan tercih edilebilir bir karttır.

Haremeyn Şua Kart’ın Başlıca Özellikleri

 • Hac ve umre seyahatleri için konaklama ve özel fiyat kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
 • Yurtiçi ve Yurtdışında kullanımını sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.
 • Acil nakit ihtiyacınızı Haremeyn Şua Kart’ın nakit avans özelliğiyle nakit çekimi yapabilirsiniz.
 • Haremeyn Şua da Haremeyn Kart gibi bonus puan kazanabileceğiniz tüm özelliklere sahip bir karttır, anlaşmalı iş yerlerinden indirimler kazanabilirsiniz.
 • Haremeyn Şua Kredi kartınızdan havale, eft, fatura ödeme, SGK Primleri ödeme gibi işlemleri yapabilirsiniz.
 • HGS ve OGS ödemelerinizi yapabilir, diğer faturalarınızı otomatik ödemeye bağlayabilirsiniz.
 • Türkiye Finans’ın anlaşmalı olduğu vakıf ve derneklere bağış yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Haremeyn Kart Başvuru İşlemi İçin Tıklayınız!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.