Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi

Bankacılık sektörünün tüketicilere sunmuş olduğu kredi ürünlerinden birisi ihtiyaç kredileridir. İhtiyaç kredileri tüketicilerin anlık ihtiyaçlarına hizmet eden kredi ürünüdür. Çocuğunuzun okul ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizde, evinizin mobilya ihtiyacı oluştuğunda, tatil harcamalarınızı finanse etmek istediğinizde ya da hac umre masraflarınızı finanse etmek istediğinizde ihtiyaç kredisi ürünlerinden birisine başvurmanız yeterli olacaktır. İhtiyaç kredileri genel özelliği itibari ile diğer kredi ürünlerinden farklı olarak farklı faiz oranları ve vade seçenekleri ile müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Biz sizler için Türkiye Finans ihtiyaç kredisi ürününü yazımızın devamında inceleyeceğiz. Türkiye Finans ihtiyaç kredisi ürününe başvuru yapmayı düşünüyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Nedir?

Türkiye Finans müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına ürünlerini geliştiren ve bu ölçüde yatırımlar yapan bankalardan birisidir. Türkiye Finans ihtiyaç kredisi ürünleri tüketicilerin ihtiyaçlarına daha net bir şekilde hizmet verebilmek adına çeşitlendirilmiştir. Bu kredi ürünlerinden bahsetmemiz gerekirse hac-umre finansmanı, yurt içi ve yurt dışı eğitim finansmanı, evlilik finansmanı, enerji verimliliği finansmanı, izoder enerji verimliliği finansmanı, konut tamamlama finansmanı, konut geliştirme finansmanı, devre mülk finansmanı, devre tatil finansmanı, sağlık finansmanı, tekne finansmanı, kombi ve tesisat finansmanı, peşin kira finansmanı ürünlerinden bahsedebilir. Bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olacağımız linkten içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bu kredi ürünlerine ulaşabileceğiniz kanallar ise size en yakın Türkiye Finans şubesi gösterilmiş. Şube bankacılığı vasıtası ile ihtiyacınız olan kredi ürününe başvuru talebinde bulunabilir, ihtiyacınız olan finansal desteğe kavuşabilirsiniz. Türkiye Finans ihtiyaç kredisine ulaşabileceğiniz en yakın Türkiye Finans şubesini bulmak için ise yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız link üzerinden ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Türkiye Finans tüketicilerine daha iyi hizmet verebilmek adına kredi hesaplama araçlarına da internet sitesi vasıtası ile yer vermiş durumdadır. Türkiye Finans ihtiyaç kredisi hesaplama uygulaması ile ihtiyacınız olan kredi türünü ihtiyacınız olan finansman tutarı doğrultusunda ve ödeme planınız ışığında hesaplayabilir, aylık taksit tutarını öğrenebilir ve kredinize bu bilgiler ışığında başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankacılık sektörü içerisinde hizmet veren bankalardan başvuruda bulunacağız kredi ürünleri için sizlerden birtakım belgeler talep edilir. Bu belgeler sizlerin ödeme gücünüzü ve finansal riskinizi gösteren tablolara dönüşecektir. Bu bilgiler ışığında bankalar sizlere finansal destek sunarken başvuruda bulunduğunuz kredi ürünü için teminat niteliği de taşımaktadır. Türkiye Finans ihtiyaç kredisi ürünü için gerekli olan belgelerden bahsetmemiz gerekirse nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport, gelir belgesi/maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son yıla ait vergi levhası ve onaylı bilanço gelir tabloları, mizan, imza sirküleri, kuruluş ve en son ortaklık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi, finansmana konu ürünün proforma faturası gerekli belgeler dahilindedir. Bunlara ek olarak ücretli çalışanlar için maaş bordrosu antetli kağıt ile bildiriliyor ise firmanın imza sirküleri beyanı gerekmektedir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Bu durum kredi başvurusunda bulunan kişinin taşıdığı finansal risk ile alakalıdır. Türkiye Finans tarafından talepte bulunulan kefil için de yukarıda belirmiş olduğumuz belgeleri bulundurma zorunluluğu bulunmaktadır.

Türkiye Finans En Yakın Şube Bilgilerine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ !

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Ürünleri İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.