Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Nedir?

Türkiye Finans internet bankacılığı bireysel bankacılık ürünü olup müşterilerinin daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Dünyanın her yerinden, ihtiyaçlarınızı şubeye gitmeye gerek kalmadan kolayca karşılayabilirsiniz. Türkiye Finans internet şubesi ile yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir;

  • Hızlı bir şekilde para transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman hesabınızdaki değişimleri ve toplam hesap bütçenizi inceleyebilirsiniz.
  • Kredi katı ile ödeyeceğiniz borçları ve toplam borç miktarını inceleyebilirsiniz.
  • Başvuruda bulunmak istediğiniz kredilere ait hesapları inceleyebilirsiniz.
  • Tüm fatura ödemelerini, eğer varsa kiranızı ödeyebilir, aynı zamanda aylık tablo oluşturarak ödeme planını inceleyebilirsiniz.
  • Gerçekleştirdiğiniz tüm nakit işlemlerini, toplam ödeme ve kazançlarınızı inceleyebilirsiniz.
  • Yaptığınız işlemlere yönelik Türkiye Finans internet bankacılığı anasayfasını, kendi isteğinize ve alışkanlığınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. 

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye Finans internet şubesi şifre sahibi olabilmenin üç yolu vardır. Birincisi size en yakın olan Türkiye Finans şubesine gitmeniz, ikincisi eğer banka müşterisiyseniz 444 2 444 veya 0850 222 22 44 Türkiye Finans çağrı merkezini arayıp şifre talebinde bulunmanız, üçüncüsü ve en kolayı aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp online olarak Anında Şifre talebinde bulunmanızdır.

Anında Şifre talebinde bulunabilmeniz için, linke tıkladıktan sonra açılacak sayfada TC kimlik numaranızı, kartınızın son dört rakamını ve son kullanma tarihini yazıp devam butonuna basınız. İkinci aşamada kart bilgileriniz, üçüncü aşamada kişisel bilgilerinizi ve en son SMS ile doğrulama adımını tamamlayarak, Türkiye Finans internet bankacılığı şifrenize sahip olacaksınız.

5

Böylece siz de Türkiye Finans internet bankacılığının sunduğu tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Anında Şifre İçin TIKLAYINIZ!

Eğer banka müşterisi değilseniz, linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın alt kısmında bulunan “Kartım Yok” alanını seçip devam butonuna basınız. Daha sonra tüm gereken alanları doldurarak tekrar devam butonuna basınız. Böylece başvuru işleminiz tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı en kısa zamanda sizlere bildirilecektir. Başvurunuz onaylandığı takdirde size en yakın olan Türkiye Finans şubesine gidip kredi veya banka kartına sahip olarak, sizde Türkiye Finans internet şubesi ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Eğer internet bankacılığına giriş şifrenizi unuttuysanız veya yeni bir şifre oluşturmak istiyorsanız, yukarıda gördüğünüz Anında Şifre butonuna tıklayıp yeni şifrenize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 444 2 444 veya 0850 222 22 44 Türkiye Finans çağrı merkezini arayıp, yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Şifrenizi aldıktan hemen sonra, Türkiye Finans internet bankacılığına giriş yapıp bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman açılan ilk sayfada TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuza geçici olarak gönderilmiş olan parolanızı yazarak devam butonuna basınız. Eğer ek kullanıcıysanız, ek kullanıcı kodu bölümüne tıklayıp kullanıcı adınızı da yazmanız gerekiyor. Daha sonra önceden bankaya kayıtlı olan cep telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilecektir. Şifreyi açılan ikinci sayfada gereken kısıma yazınız. En son olarak banka tarafından öne sürülen sözleşmeyi onayladığınız takdirde, kalıcı olarak parolanızı ve şifrenizi belirleyerek internet bankacılığına giriş işlemlerini tamamlamış olursunuz.

6

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.