Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Nakit ihtiyaçları karşılamak için ve farklı avantajlardan yararlanabilmek için günümüzdeki bireylerin birçoğu farklı kredi kartlarına başvuruda bulunmaktadır. Türkiye’de bu olasılıkları sağlayan ve bu nedenle bireyler tarafından en çok tercih edilen kredi kartlarından biri de Türkiye Finans kredi kartıdır.

Türkiye Finans Happy Kart Nedir?

Happy Kart, Türkiye Finans ve Garanti Bankası anlaşmalarına dayanarak Türkiye Finans tarafından bonus özelliklerine sahip olarak öne sürülen bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile bonus platform üyesi olan tüm iş yerlerinde yaptığınız alışverişler zamanı bonus kazanarak ve ödemeler zamanı taksit seçeneklerinden yararlanabileceksiniz. Kazandığınız bonuslarla isterseniz hemen bedava alışverişler yapabilir, isterseniz de biriktirerek sonraki alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Happy Kart ile alışverişlerinizi ister Türkiye’de olsun ister yurt dışında, dilediğiniz zaman kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Kart’ın bir ürünü olan Happy Asist ile de müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Eğer yolculuk zamanı arabanız yolda kaldıysa ve bir çekiciye ihtiyacınız varsa, anahtarınızı evde unuttuğunuz için bir çilingire ihtiyacınız varsa veya acilen bir ambulansa ihtiyacınız varsa tek yapmanız 0 850 222 22 44 çağrı merkezini arayarak sorununuzu bildirmenizdir. Tüm bunların yanı sıra Happy Kart kendiliğinden bazı kısımlara bölünerek Türkiye Finans müşterilerine daha büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlarla ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

  • Tüm Happy Kart’larında olduğu gibi Happy Kart Gold’da yukarıda gördüğünüz Happy Kart Classic’in tüm avantajlarına sahiptir. Bunun yanı sıra Happy Gold ile yapacağınız alışverişler zamanı daha çok bonus kazanmış olursunuz ve yüksek teminatlı olan asistan hizmetlerinden yararlanmış olursunuz.
  • Happy Kart Platinum ile yapacağınız konforlu seyahatleriniz zamanı konforlu ulaşa bilmeniz için shuttle hizmetinden, VIP transfer hizmetinden ve motorlu vale hizmetinden yararlanmış olursunuz. Aynı zamanda yaptığınız her VIP uçuşlar için bonus kazanacak, kazandığınız bonuslarla bedava bilet ala bilme fırsatına sahip olacaksınız.
  • Happy Kahramanmaraşspor ile yapacağınız her alışveriş zamanı taksitle ödeme fırsatından yararlanabilecek ve bonus puanları kazanmış olacaksınız. Üstelik kazandığınız bonuslarla hiç bir ekstra ücret ödemden takımınıza katkıda bulunmuş olacaksınız.

Türkiye Finans Haremeyn Kart Nedir?

Bu kredi kartı türü ile Hac ve Umre ziyaretleri için yapılan harcamalar zamanı Türkiye Finans müşterileri özel indirim ve taksitli ödeme avantajlarından yararlanabilecektirler. Haremeyn Kart’ı ile yaptığınız alışverişler zamanı bonus puanları kazanacak ve kazandığınız puanları istediğiniz hayır kurumuna bağış yapma bilme fırsatına sahip olacaksınız. Aynı zamanda istediğiniz zaman sorunlarınızı çözebilmek için asistans hizmetinden yararlanabileceksiniz. Türkiye Finans kredi kartlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

haremeyn kart

Türkiye Finans Kredi Kartlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yukarıda gördüğünüz tüm bu avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Türkiye Finans kredi kartlarına başvuruda bulunmanızdır. Başvuru işleminde buluna bilmeniz için aşağıdaki gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Toplamda 4 adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşa bileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

t3

Türkiye Finans Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucuna Nasıl Ulaşılır?

Türkiye Finans kredi kartı başvurusunda bulunduktan sonra Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucuna ulaşarak başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucuna henüz internet üzerinden ulaşılamamaktadır. Bu nedenle başvurunuzun durumunu şuan için sadece size en yakın olan Türkiye Finans şubesine giderek öğrenebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayarak Türkiye Finans şubeleri ve ATM’leri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucuna internet üzerinden ulaşıldığında, işlemin nasıl yapıldığını sizlere mutlaka bildirmiş olacağız.

  • Türkiye Finans kredi kartı ile ilgili yada Türkiye Finans kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 444 2 444 veya 0850 222 22 44 Türkiye Finans çağrı merkezini arayarak otomatik yanıt sisteminden sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Şube ve ATM’leri İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.