Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

İhtiyaçlar gün geçtikçe farklı şekiller almakta. İhtiyaçlar üzerindeki değişimler tüketicilerin harcamalarını finanse etme kanallarını da etkilemekte. Bu etki sonucunda bankalar farklı kredi ürünleri ile tüketicilere hizmet verip işlem hacimlerini arttırmayı hedeflemektedirler. Bankacılık sektörü içerisinde en çok işlem hacmine sahip olan ürünler değişen ihtiyaçlar sonrasında kredi kartları olmaktadır. Kredi kartları tüketicilerin gerek anlık gerekse temel ihtiyaçları olsun finansal destek sunan yegane kredi ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kredi kartı kullanımı değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda gün geçtikçe artmakta ve vazgeçilmez bir hal almaktadır. Bireyler nakit akışları doğrultusunda ihtiyaçlarını taksit imkanları ile gidermektedir. Kredi kartı kullanımı noktasında bireylerin doğru nakit akışları ile doğru vade sürelerini belirlemeleri finansal darlık çekmemeleri açısında büyük önem taşımaktadır. Siz de ihtiyaçlarınız kredi kartları vasıtası ile finanse etmek istiyorsanız birçok bankanın ürününden faydalanabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere Türkiye Finans kredi kartı başvurusu ve kredi kartı ürünleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bireylerin nakit akışları ve ihtiyaçları doğrultusunda finansal destek olması açısından doğru kredi kartı ürününü kullanması gelecek dönemde sıkıntı çekmemeleri için önemli bir noktadır. Türkiye Finans bankası müşterilerine doğru hizmeti sunabilmek için birçok kredi kartı ürünü geliştirmektedir. Bu aile içerisindeki üyelerden bahsetmemiz gerekirse “Happy Kart”, “Happy Kart Gold”, “Happy Kart Platinum”, “Happy Kart Zero”, “Happy Anne”, “Happy Kahramanmaraşspor”, “Haremeyn Kart” ve “Haremeyn Şua” bu ailenin fertleri olarak bulunmaktadır. Happy kart Türkiye Finans bankası ile Garanti Bankası işbirliği sonucu bonus özellikli kart olarak karşımıza çıkmaktadır. Happy kart ile dünyanın her yerinde harcama yapabilir ve bonus özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu üründen “Standart”, “Gold” ve “Platinum” özellikli olarak faydalanabilir, kredi kartı limitiniz doğrultusunda bu ürünlerden birine kavuşabilirsiniz. Happy kart zero ürününde ise banka hem taksit hem bonus kazanma özelliğini müşterileri için aktif etmiş durumdadır. Happy Kahramanmaraşspor kartı özelliği olarak ise müşteriler bonus ve taksit imkanlarından yararlanırken aynı zaman Kahramanmaraşspor klübüne de maddi açıdan destek olmuş oluyorlar. Haremeyn kart özelliği ise hac ve umre alışverişlerinizde özel taksit imkanları sunmakta. Kazandığınız puanları dilediğiniz hayır kurumuna bağışlamanız da kart özelliklerine eklenmiş durumda. Haremeyn Şua kartı özelliği ise hac ve umre alışverişlerinizi peşin fiyatına taksit imkanı sunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek Kıbleyi gösteren kredi kartı özelliği de bu ürün özellikleri arasında.

Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız “HAPPY” boşluk “TC kimlik numaranızı” yazıp 2442’ye göndermeniz karta sahip olmanız için yeterli olacaktır. Happy Zero Kart’a Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak için ise Zero Yazıp, T.C. kimlik numaranız ile birlikte 2442’ye göndermeniz bankanın sizlerle irtibata geçmesi için yeterli olacaktır. Happy Anne kredi kartına Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak için ANNE yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 2442’ye kısa mesaj göndermeniz başvurunuz için yeterli olacaktır. Haremeyn karta Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapmak için ”HARAMEYN” yazıp bir boşluk bırakıp T.C. KİMLİK NO’nuzu yazmanız ve 2442’ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türkiye Finans Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ !

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.