Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye Finans Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Kredi kartı kullanıcılarının bankaların müşteri hizmetlerine ulaşmasının en önemli nedeni limit ve borç tutarlarını öğrenmektir. Gelişen teknoloji ile bankalar artık sadece müşteri hizmetleri ile değil pek çok yöntem ile hizmet verebilmektedir. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı bunlardan sadece birkaçı.

Bu yazımızda Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Türkiye Finans Kredi Kartı Borcu Sorgulamanın nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

1. Müşteri Hizmetleri

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulamanızı müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Türkiye Finans müşteri hizmetlerine; 444 2 444 ve 0850 222 22 44 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekli olan güvenlik kontrolleri ardından size limit ve borç bilgilerinizi aktaracaktır.

2. SMS Şubesi

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulamanızı yapabileceğiniz diğer bir yer de SMS şubedir.

  • Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulamasında SMS Şubesini kullanabilmeniz için telefon numaranızın bankaya kayıtlı olması ve İnternet  şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
  • Türkiye Finans müşteri hizmetlerine ulaşarak SMS Şubesini aktif hale getirebilirsiniz.
  • Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne KART yazıp, bir karakter boşluk bırakın, kendi kartınızın veya ek kartınızın üzerinde yazan 16 haneli kart numarasının son 4 rakamını yazarak 2442’ye mesaj atın.
  • Tüm GSM operatörlerinden mesaj gönderebilirsiniz, bilgiler size yine kısa mesaj olarak gönderilecektir.

3. İnternet Bankacılığı

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulaması yapmak için bir diğer yöntem ise İnternet Bankacılığı. Çok kapsamlı sorgulama sistemine sahip olan bu sistemi, yazının sonunda verdiğimiz bağlantıya tıkladıktan sonra, adımları takip ederek kullanabilirsiniz.

turkiyefinans

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulaması için ana sayfaya ulaştığınızda resimde de sağ üst köşede gördüğünüz İnternet şubesi linkine tıklayarak İnternet Şubesi ana sayfasına ulaşacaksınız.

turkiyefinansanasayfa

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulaması yapacağınız açılan bu sayfada bankanızın size tahsil etmiş olduğu hesap cüzdanı veya hesap kartınızın ön yüzünde yazan müşteri numaranızı ya da TC kimlik numaranızı girmeniz istenecektir.

Bu bilgileri girdikten sonra ise şifre girmeniz istenecek. Bu bölümde ilk kez İnternet Bankacılığına giriş yapacaksanız “Anında Şifre” sekmesine girerek ilk olarak müşteri numaranızı veya TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir.

aninda-sifre

Daha sonra ise Kredi Kartı veya Hesap kartınızın ön yüzündeki kart numarasının son 4 hanesini yazınız. Kartınızın son kullanım tarihini de ay ve yıl olarak girdikten sonra Devam sekmesine tıklayınız. Bu bölümde bankaya kayıtlı olan telefonunuza geçici bir Mobil Şifre geldiğini göreceksiniz. Bu şifre tek seferlik olup giriş yaptıktan sonra değiştirmeniz istenecektir. Bu şifreyi girdikten sonra telefonunuza birde mobil onay kodu gelmektedir. Mobil onay kodunu da girdikten sonra sistem açılacaktır. Buradan kredi kartlarınız ve hesaplarınız ile ilgili tüm bilgileri edinmek haricinde hesap açabilir, kredi veya kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.

4. Bankamatikler

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulaması yapabileceğiniz bir diğer yer de bankamatiktir. Kredi kartınızı bankamatiğe taktıktan sonra kart şifrenizi girip “Giriş” tuşuna basmanız yeterli. Bankamatik menüleri ile adım adım sizi yönlendirecektir.

Türkiye Finans Kredi Kartları

Türkiye Finans kredi kartı borcu sorgulamasının yanında bir diğer konu da kredi kartlarıdır. Türkiye Finans bünyesinde bulunan 8 adet kredi kartı bulunuyor. Bunlardan 5 tanesi Garanti Bankası ile ortak bir şekilde hazırlanmış. Başvuru yapmak için Türkiye Finans İnternet bankacılığı, Mobil Şube, Şubeler, SMS Şubesi, ATM kullanabilir veya telefon ile Müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sistemde başvuru yapabileceğiniz kartlar listede belirtilmiştir.

1. Happy Kart

Happy Kart, Türkiye Finans ve Garanti Bankası işbirliği ile hazırlanmış alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve size bonus puan kazandıracak özellikteki sizlere avantaj sağlayan bir karttır.

2. Happy Kart Gold

Happy Kart Gold ile daha fazla bonus puan kazanabilir ve bedava alışveriş yapma imkanı kazanabilirsiniz.

3. Happy Kart Platinum

Happy Kart Platinum ile bonus puan kazanabilir ve Happy Kart Platinum üyesi işyerlerinde taksit imkanları ile avantajlı alışveriş sağlar.

4. Happy Zero

Happy Zero kart ile hem bonus hem de taksit seçeneğiniz bulunmaktadır.

5. Happy Anne

Happy Anne anneler için özel olarak hazırlanmış bir karttır.

Happy Anne kart sahiplerine özel olarak yıl sonuna kadar 50 TL ve üzeri yapılan:

  • Tüm giyim ve eğitim harcamalarına 5% indirim,
  • Sağlık harcamalarına vade farksız 3 taksit imkânı sunulmaktadır.

6. Happy Kahramanmaraşspor

Bu karta sahip olan kişiler yaptığı alışverişlerle ve kazandığı puanlarda Kahramanmaraş spor kulübüne destek oluyor.

7. Haremyn Şua

Haremyn Şua Hac ve Umre harcamalarınız için özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır.

8. Haremyn Kart

Hac-Umre harcamalarında taksit ve özel indirim imkanı veriyor. Özel Asistan hizmetleri sunuyor, puan kazandırıyor ve bu puanları hayır kurumuna bağışlama imkanı sağlıyor.

Türkiye Finans Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.