Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli

Günümüzde, Türkiye’de milyonlarca 18 yaş üstü genç üniversitede ön lisans, lisans ve yüksek lisans programlarında eğitim almaktadırlar. Üniversite okumak tabii ki öğrenciye ve ailesine maddi manevi bir yük demektir. Kitaplar, ev kiraları ve faturalar eklenince özellikle yaşadığı şehir dışında bir üniversite tercih etmiş olan öğrenciler daha da fazla sıkıntı yaşamaktadır. Türkiye İş Bankası, üniversite öğrencilerine özel hazırladığı Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kartında, hem gençlik ile bankacılık sektörünü tanıştırıyor, hem de ücretsiz müze gezileri ve şehir turları, aidatsız kart kullanabilme gibi önemli ve öne çıkan özellikleriyle kullanımı hayli avantajlı bir kredi kartı görüntüsü veriyor. Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı ayrıca üniversite yıllarında hayatı ve sorumlulukları da öğrenmesi gereken öğrencilere harcamalarda tam kontrol vererek, hesap ekstrelerini direk öğrencilere göndererek, gençlerin Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartını sahiplenmesini sağlıyor.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Özellikleri

Ülkemiz genelinde Maximum üyesi olan işyerleri ülkemizin dört bir yanında yer alıyor ve 200.000 Maximum üye işyeri bulunmakta. Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kartlardan alışveriş ve diğer kişisel harcamalarını gerçekleştirecek olan öğrenciler, bu kredi kartıyla üye işyerlerinden hem MaxiPuan kazanmakta, hem de taksitlendirme ve indirim olanaklarından da faydalanabilmekte. Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart ile kazanılan MaxiPuanları ister biriktirebilir, ister diğer harcamalarınızı bedava yapabilmek için kullanabilirsiniz. İşte bu harcadıkça kazandıran özellik, Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kartın üniversite öğrencileri arasında daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Birikmiş MaxiPuanlarınızı İş Bankası Şubelerinden, Pos Cihazlarından, telefon ve internet bankacılığından ve kredi kartı ekstrelerinden görebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Karta başvuru yaptığınız zaman temassız özelliği açıp, temassız özellikle alışveriş yapılan tüm işyerlerinde tek seferde 35 TL, bir ay içinde toplamda 100 TL alışveriş yapabilirsiniz, bu özellik alışverişte kasada zaman kaybetmenizi önleyerek zaman kazandırır. Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart ile tekrar Temassız özellik kullanmak için İş Bankası bankamatiklerinden kredi kartı şifrenizi kullanmak ve işlem yapmak ve ya bir sonraki alışverişinizi kredi kartı şifrenizi kullanarak yapmanız yeterli olacaktır.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kart kullanıcıları Üstü Kalsın özelliğini kullanıp her ay ekstre ödemelerinde tasarruf edip para biriktirebilirler. Bunun için İş Bankası’na başvurup Üstü Kalsın talimatı vermeniz yeterli. Böylelikle her ay ekstrenizi 50’ye ve ya 100’e yuvarlayarak kalan paranızı biriktirebilirsiniz.

piri

Piri uygulamasını indiren Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kart kullanıcıları, uzman şehir rehberleri eşliğinde İstanbul ve Edirne’deki tarihi ve turistik mekanları gezebiliyor. Üstelik Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kart kullanan öğrenciler olduğu için bu uygulamanın ücretsiz olması büyük bir avantaj. Karaköy, Cihangir, Tarihi Yarımada, Çukurcuma, Beyoğlu ve Edirne turlarını uygulamadan indiren üniversite öğrencileri İş’te Üniversiteli ile şehri bedava doyasıya turlayabilir. Uygulamada istenilen tur seçildikten sonra satın al butonuna tıklayıp Maximum ile ücretsiz indire tıkladıktan sonra kredi kartınızın son 6 hanesini girip SMS Gönder’e tıklayıp gelen şifre ekrana girilir ve tura ücretsiz olarak katılabilirsiniz!

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartınızla 50 TL ve üzeri tek çekimlik harcamalarınızda harcamanızı taksitlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hesap kesim tarihinden önce İnternet bankacılığı ve ya  0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığı ya da size en yakın İş Bankası şubesinden taksitlendirme talebinizi iletmek. 3 taksit için uygulanacak faiz %2,53, 6 taksit için uygulanacak faiz oranı %5,42’dir. Taksitlendireceğiniz tutar için bu yazımızın sonunda verdiğimiz linkten hesaplama yapabilirsiniz.

Ev kirası, elektrik, su, cep telefonu ve internet faturalarını takip edip son ödeme tarihlerinin hepsini aklında tutmak bir üniversite öğrencisi için onca dersin, vize ve finalin arasında zordur. Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartınız ile tüm bunları düşünmeden hem otomatik ödeme özelliği ile hiç zaman harcamadan faturalarınızı ödeyebilir hem de diğer aktivitelerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bir İş Bankası şubesine uğrayarak ya da Telefon ve ya İnternet Bankacılığı aracılığıyla Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kartınıza otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz.

Bir üniversite öğrencisi için okul arkadaşlarıyla, hocalarıyla, ve tabii ki uzaktaki aileleriyle sürekli iletişim halinde olabilmek çok önemlidir.  İşCep, İşWap, ya da İşPad gibi dijital bankacılık kanalları aracılığıyla ve ya telefon bankacılığı, internet bankacılığı ve İş Bankası şubelerinden vereceğiniz Ödemeler/Faturasız TL Ödeme talimatıyla hiç zaman harcamadan Avea, Vodafone, Turkcell hattınıza TL yükleyebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart sahipleri öğrenciler olarak, alınan harçlıklar ve ya çalışılan part time işlerinizden para artırıp bunları biriktirip değerlendirebilmeniz, daha fazlasına sahip olabilmeniz için İş Bankası size yatırım hesabı açma imkanı sunuyor. Böylelikle artırdığınız paralarınız ile hisse senedi, bono ve tahvil gibi yatırım araçlarına yatırım yapabilirsiniz.

Yatırım değerlendirme seçenekleri, yatırım ürünleri ve daha detaylı bilgi edinmek için yazımızın sonunda verdiğimiz tıklayınız.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı ile hem saydığımız bu birçok özellikten faydalanabilir, MaxiPuan kazanıp indirimli ve ya bedava alışveriş yapabilir, üstelik İş Bankası kredi kartınızın Müzekart özelliği sayesinde kartınızı T.C. Kültür Bakanlığı onaylı birçok müzede Müzekart olarak kullanabilirsiniz. 30 gün ücretsiz olarak kullanacağınız bu özellikte, kullanma süresi ilk müze ve ören girişi yaptığınızda başlar.

Uygulama için daha detaylı bilgi almak için yazımızın sonunda verdiğimiz tıklayınız.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartınızı aidatsız kullanmayı seçerek yıllık herhangi bir kullanım ücreti ödemezsiniz. Bu aidatsız kredi kartı seçeneği ile yine Maximum üye işyerlerinden MaxiPuan kazanabilir, bankamatik kartı olarak kredi kartınızı kullanabilir ve bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

İş Bnakası’nın sitesi üzerinden önce temaslı, temassız ve ya aidatsız İş’te Üniversiteli Kart’ınızı seçip, daha sonra bu kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve aylık gelirinizi girdikten sonra İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart hızlı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme taksitlendirmesini incelemek için TIKLAYINIZ!

Yatırım ürünleri kısmını incelemek için TIKLAYINIZ!

Müzekart özelliği ile ilgili bilgilendirmeleri okumak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.