Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye İş Bankası MaxiMiles

turkiye_is_bankasi_logo

Kurulduğu günden, 1924’ten bu yana ülkemizin büyümesi için çalışan, sektöründe önde gelen kuruluşlardan olan Türkiye İş Bankası’nın yine detaylıca düşündüğü ve müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışla geliştirdiği MaxiMiles Kart’ı bu yazıda tanıyacağız.

İş Bankası MaxiMiles Nedir?

maximiles

Türkiye İş bankası MaxiMiles Kart, uçak biletinizin fiyatı kadar uçabileceğiniz, bölge sınırı ve ya yolcu kotalarını düşünmeden biletinizi millerle ödeyebildiğiniz, yaptığınız her alışverişten MaxiMil kazanabileceğiniz, İş Bankası’nın müşterilerinin kolayca uçuş yapabilmesi ve seyahat edebilmesi için geliştirdiği bir kredi kartıdır.

Uçuş konusunda müşteriye yardımı tartışılmaz olan Türkiye İş Bankası MaxiMiles Kart, aynı zamanda Maximum kart özelliklerini de taşıyor. MaxiMiles ile bütün bunların yanı sıra, havale, nakit avans özelliğini kullanmak, yatırım hesabını şekillendirmek gibi müşterinin yapma ihtiyacı duyabileceği bankacılık işlemlerinin tümünü yapabilirsiniz.

İş Bankası MaxiMiles Kart’ın Özellikleri

maxin

Türkiye İş Bankası MaxiMiles kartınızla,

 • Taşıdığı Maximum özellikleri sayesinde, Maximum kartlara sunulan bütün puan kazanma, harcamaları taksitlendirebilme ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.
 • İş Bankası MaxiMiles Kart’ınızla yaptığınız harcamalardan MaxiMil kazanabilir ve bu puanları uçak bileti alımlarında kullanabilirsiniz. Yaptığınız 200 TL’lik bir alışveriş size 1 MaxiMil kazandırır. Bir alışverişte kazanabileceğiniz maksimum MaxiMil miktarı 50’dir. Ayrıca kartınızın taşıdığı MaxiMiles özellikleri sayesinde kazanacağınız MaxiPuanları da MaxiMillere çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz. Kazanacağınız 1 MaxiPuan 1 MaxiMile eş değerdir.  MaxiMilleri yalnızca bireysel harcamalardan elde edebilirsiniz.
 • Kazandığınız MaxiMilleri katlı değerlerle kullanabilirsiniz. Yurtiçi uçuşlarda MaxiMillerin değeri değişmezken yurtdışı uçuşlarınızda puanlarınız 1,5 ve ya 2 kat değerli kullanılır.
 • Yurtiçi ve yurtdışında Visa ve ya Mastercard amblemini gördüğünüz tüm noktalarda Türkiye İş Bankası MaxiMiles Kartınızı kullanabilirsiniz. MasterCard kullanıcılarının yurtdışında yaptığı alışverişlerin hesap özeti TL olarak sunulur, bu yaptığınız tüm harcamalarınızı takip edebilmenizi sağlar. Eğer Visa MaxiMiles kullanıyorsanız hesap özetiniz döviz üzerinden tarafınıza iletilir ve USD ve ya EUR limiti kartınıza tanınır, İş Bankası Maximiles kullanıcıları olarak yurtdışı harcamalarınızı böyle yaparsınız.
 • Yurtiçi biletlerde, MaxiMillerinizle seyahat etmek istediğinizde, almak istediğiniz uçak biletinizin fiyatı ne ise, ödemeniz gereken MaxiMil tutarı o kadardır. Örneğin, İş Bankası Maximiles Kart ile alacağınız 125 TL’lik bir uçak bileti 125 MaxiMil tutar.
 • Türkiye İş Bankası MaxiMiles kullanıcıları, acil bir nakit ihtiyacı durumunda herhangi bir başvuruyla uğraşmadan Taksitli Nakit Avans özelliğinden yararlanabilir ve bu avansı 12 ay taksite bölebilir. MaxiMiles kullanıcıları, nakit avans işlemlerini herhangi bir İş Bankası şubesinden, İş Bankası ATM’lerinden, İnternet bankacılığını kullanarak ve ya 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesinden yapabilirler.
 • İş Bankası MaxiMiles kullanıcıları CineMaximum’larda haftanın herhangi bir günü günün ilk seansındaki sinema biletini yalnızca 7 TL’ye alabilirler. Bu kampanyaya 31 Aralık 2016’ya kadar katılabilirsiniz, kampanyaya IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahildir.
 • İş Bankası MaxiMiles Kartınızı aynı zamanda Müzekart olarak kullanabilir, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı müzelere 1 ay süresince ücretsiz giriş yapabilirsiniz.
 • Türkiye İş Bankası MaxiMiles Kartınızın ödeme taksitlendirme özelliği sayesinde tek ödeme olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz. Hesap kesim tarihinden önce telefon bankacılığı, İş Bankası internet şubesi ve ya yakınınızdaki herhangi bir İş Bankası şubesinde ödeme taksitlendirme talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme taksitlendirme sonucu geri ödeyeceğiniz tutar hesabı için tıklayınız.
 • Cep telefonunuza İşCep’i indirerek İş Bankası MaxiMiles Kartınızla yapmak istediğiniz bir çok işlemi telefonunuzdan halledebilirsiniz. Kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, sanal kart ve ya limit başvurusu yapabilir ve harcamalarınızı inceleyebilirsiniz.
 •  İş Bankası MaxiMiles Kartınızı aynı zamanda banka kartı özelliğine sahip olduğu için bankacılık işlemlerinizde kullanabilir, kartınıza bağlı vadesiz hesabınızdan ve ya kredi limitiniz kadar kredi kartınızdan para çekebilir, bu özelliği ayrıca yurtdışında da kullanabilirsiniz.
 • Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmak ne kadar popülerse bir o kadar da risklidir, İş Bankası MaxiMiles Kartınızla MaxiMiles Sanal Kart açarsanız, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde bu kartı kullanabilirsiniz. Sanal Kartın üretimi ücretsizdir ve hemen kullanılabilirdir. Sanal Kartınız sıfır limitli olarak üretildiği için güvenlidir, sadece internet üzerinden alışveriş yaparken MaxiMiles Kartınızdan Sanal Kartınıza bir limit aktarırsınız. Sanal Kartla yaptığınız harcamalardan da MaxiMil kazanabilir ve üye iş yerlerinden harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz. Sanal Kart başvurusu internet bankacılığı, İşCep, İş Bankası Şubeleri ve Bankamatikleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Üstü kalsın uygulamasıyla yaptığınız alışverişlerle birlikte para da biriktirebilirsiniz. Ülkemizde bir ilk olan ve İş Bankası’nın verdiği bu hizmette MaxiMiles ve Yatırım hesabı olan kullanıcılar alışveriş yaparken tasarruf da yapabiliyor. MaxiMiles Kartınıza üstü kalsın talimatını vermeniz yeterli. Bu talimatı internet ve telefon bankacılığından, İş Bankası Şubeleri ve Bankamatiklerinden verebilirsiniz. Üstü kalsın uygulamasının işleyişi ise şu şekilde, hesap kesim tarihinde gördüğünüz borcu 50’ye ve ya 100’e tamamlıyorsunuz. 220 TL’lik bir borcu 50’ye tamamlama talimatı verdiğinizde borcunuz 250 TL gözüküyor ve bu kalan 30 TL yatırım hesabınıza yatırılıyor ve ya fon alınıyor.

İş Bankası MaxiMiles Select Kart

MaxiMiles Select Kart, MaxiMiles’ın MaxiMil kazanma gibi tüm özelliklerini içeren, nakit avans ve havale gibi bankacılık işlemlerinin tümünü yine yapabildiğiniz, yurtdışında da kullanabildiğiniz bir kredi kartıdır. MaxiMiles Select Kart’ı ayrı kılan özellikler yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerdir. MaxiMiles Kartınızla yurtiçinde araç bakımı ve konut yardımı gibi hizmetler alabildiğiniz gibi seyahat bilgi ve organizasyon servisinden yararlanabiliyorken, MaxiMiles Select Kart ile bunların yanında taburcu olduktan sonra adrese nakil, refakatçinin seyahati ve konaklaması, vefat durumunda sigortalının eşi ve ailesinin nakli gibi ferdi yardım hizmetleri bulunmakta. Yurtdışı hizmetlerde ise Select Kart üyeleri seyahat iptali, cenaze nakli, acil mesaj iletimi, kişisel hizmetler, ilaç gönderimi gibi konularda ekstra hizmet alırlar.

Türkiye İş Bankası MaxiMiles Kart Başvuru İşlemi İçin Buraya Tıklayınız!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.