Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Türkiye İş Bankası Maximum Kart

Türkiye İş Bankası’nı Tanıyalım

turkiye_is_bankasi_logo

Türkiye İş Bankası, ülkemizin Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde savaşıp galip geldiği kurtuluş savaşımızdan sonra, ülkemizin iktisadi ve idari bütünlüğünde daha önce açılmamış iş sahaları açmak ve iktisadi bütünlük yakalamak amacıyla, Atatürk’ün de 1 Milyon TL kuruluş sermayesine 250 bin TL katkı sağlaması ile 1924’te kurulmuştur. Yeni kurulan ve savaştan çıkmış bir ülke için yaşamsal öneme sahip bu banka kuruluş gününden bugüne kadar büyümesini devam ettirmiş, bankacılıkta lider bir bankadır.

Müşterisine sürekli ve kaliteli hizmet vererek müşterisine en yakın banka olmak, bölgesel bir güç ve sektöründe liderliği sürdürmek vizyonuyla hareket eden Türkiye İş Bankası’nın, içerisinde Paşabahçe de bulunan cam sanayi, finans grubu, telekominikasyon ve sanayi hizmet grubu olmak üzere 4 iştiraki ve iştiraklerinin onlarca kurum ve kuruluşu bulunmaktadır.

Çalıştığı her alanda liderliği hedefleyen Türkiye İş Bankası’nın, kredi kartlarında da üst düzey bir performansı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Türkiye İş Bankası Maximum Kart, finansal, bankacılık hizmetleri, sosyal yaşam hizmetleri ve yazımızın devamında bahsedeceğimiz indirim ve avantajları ile bir kredi kartından müşterinin bekleyebileceği her şeyi müşteriye sunuyor ve bu özelliğiyle ayrıcalıklı ve öne çıkan bir kart olarak gözüküyor.

Şimdi Türkiye İş Bankası Maximum Kart’ın, özelliklerini ve avantajlarını daha yakından tanıyalım.

Maximum Kart Nedir?

maximum

Türkiye İş Bankası Maximum Kart, 200 bin civarında olan üye iş yerleri, müzelerde, sinemalarda kullanımının sağladığı ayrıcalıklarla, yurt içi ve yurt dışı kullanımıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve kullanırken MaxiPuan kazanabileceğiniz, çok yönlü bir kredi kartıdır.

Türkiye İş Bankası Maximum Kart’ın Genel Özellikleri

  • Türkiye İş Bankası Maximum Kart ile yaptığınız alışverişlerden  MaxiPuan kazanır, kazandığınız MaxiPuanları ister alışverişlerinizde kullanır, ister biriktirerek bedava alışveriş yaparsınız.
  • Maximum Kart’ınızı temassız da kullanırsınız.
  • Kaybolma, Çalınma Hasar Ödemesi ve Alışveriş Hasar Ödemesi, Türkiye İş Bankası Maximum Kart sahibi olduğunuzda kartınıza otomatik olarak tanımlanır, böylece hem bankayı hem sizi hem de harcamalarınızı güvence altında tutar.
  • Türkiye İş Bankası Maximum Kart ile CineMaximum’da yalnızca 7 TL’ye film izleme fırsatını yakalarsınız. Tek yapmanız gereken bileti Maximum Kart ile günün ilk seansından almak.
  • Maximum Kart’ınızı müze kartı olarak kullanabilir, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı tüm müzelere bir ay boyunca ücretsiz giriş sağlayabilirsiniz.
  • %1.90 faiz ve 5-12 ay taksit seçenekleriyle, nakit ihtiyacınızı bankanıza başvurmaya gerek kalmadan, Türkiye İş Bankası Maximum Kart’ınız ile karşılayabilirsiniz. Taksitli Naki Avans adı verilen bu özelliği 0850 724 0 724 numaralı cep bankacılığı, internet bankacılığı ve şubelerden ulaşabilirsiniz.
  • MAC ve MACFIT’lerde peşin fiyatına %1 MaxiPuan kazanabilir ve üyelik ücretini 9 taksite bölebilir, %0.5 MaxiPuan kazanabilirsiniz.
  • Maximum Kart’ınızla sadece kültür ve spor alanlarında avantajlardan yararlanmazsınız, yeme-içme harcamalarınızda da birçok indirimden yararlanabilirsiniz. Maximum Kart ile numnum, Trattoria Enzo, Terra Kitchen ve Kronotrop’tan yaptığınız harcamalarda %5 indirim fırsatını kullanabilir, Nuteras, Backyard ve UNTER ve Mikla’da Maximum Platinum Kart’ınızla %10 indirim fırsatını kullanabilrsiniz.
  • Telefonunuzun modeline bağlı olarak Playstore ve ya Appstore’dan indireceğiniz Piri uygulamasını kullanarak, Maximum Kart’ınızla İstanbul’un tarihi ve turistik mekanlarını uzman rehberler eşliğinde ücretsiz gezebilirsiniz. Galata ve Beyoğlu, Tarihi Yarımada, Karaköy ve Edirne turlarına katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz turu uygulamada seçip İş Bankası Maximum Kart’ınızla telefonunuza gelen şifreyi girerek turu indirmek.
  • İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları ile o ilde bulunan adresiniz arasında Türkiye İş BankasıMaximum Kart’ınızı kullanarak MaxiShuttle özelliği ile konforlu ve ayrıcalıklı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.Ayrıca Antalya Havalimanı’ndan ile Belek, Kemer, Olimpos, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan ile Çeşme, Bodrum, Fethiye ve Dalaman gibi tatil yörelerine giderken de MaxiShuttle özelliğini kullanabilirsiniz. Online Rezervasyon için bu bağlantıya tıklayıp ulaşım yönü ve uçuş bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.  08:00- 22:00 saatleri arasında 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Telefon Şubesi’nden  de rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

muze

Diğer Maximum Kart Ürünleri

 

Maximum Premier Kart

Maximum Premier, yine alışverişlerinizde MaxiPuan kazanıp kullanabileceğiniz, Banka Kartı olarak da kullanabileceğiniz, taksitli nakit avans özelliğinden yararlanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Maximum Premium Kart özellikle yurt dışı avantajlarıyla öne çıkan bir karttır. Yurt dışında yapacağınız alışverişleriniz için döviz bazında kartınıza ayrı bir limit tanımlanır, kur farkını da önemsemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca araç yardımı ve konut yardımı konularında ek hizmetler alabilirsiniz.

Üstelik kartınız kaybolmaya ve çalınmaya, kartınızla satın aldığınız ürünün kaybolması, hasar görmesi ve çalınmasına karşı sigortalıdır.

Maximum Platinum Kart

maxpla

Türkiye İş Bankası Maximum Platinum Kart’ınızla yine Maximum Kart’ın MaxiPuan, Banka kartı, Müze kartı gibi tüm özelliklerini kullanılabilir, Taksitli Nakit Avans ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aracınızla ilgili her türlü sorun ve konut yardımında arızalar ve ihtiyaçlarda ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

VISA özelliğiyle yurt dışında kartınızı kullanıp MaxiPuan kazanabilirsiniz, ekstrenizi yine TL üzerinden alırsınız.

Yurt dışı seyahatlarinde VISA indirim ve avantajlarından yararlanır, ac,l medikal ihtiyaçlarınız için sigorta desteğinden yararlanır, 15 yaşından küçük çocuklarınız için 1.500 dolar bilet desteği alır, uçak kaçırılması durumunda 1.250 Euro’ya kadar paranızı geri alabilirsiniz.

Maximum Platinum Kart da  kaybolmaya ve çalınmaya, kartınızla satın aldığınız ürünün kaybolması, hasar görmesi ve çalınmasına karşı sigortalıdır.

Maximum Gold Kart

goldkart

Maximum Gold Kart, Platinum ve Premier Kart’tan farklı olarak MasterCard tipinde bir karttır. Maximum Kart’ın finansal ve sosyal avantajlarının hepsinden yararlanabilir, yurt dışında MasterCard logolu her ATM’den paranızı çekebilir, alışveriş yapabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca yine konut ve araç asistans hizmetleriyle yolda kalma, elektrik su tesisat problemleri, çilingir ihtiyacı gibi acil ihtiyaçlarınızda ek hizmetler alabilirsiniz.

Maximum Gold Kart’ınız da Premier ve Platinum Kart gibi  kaybolmaya ve çalınmaya, kartınızla satın aldığınız ürünün kaybolması, hasar görmesi ve çalınmasına karşı sigortalıdır.

Türkiye İş Bankası Maximum Kart’a Başvurmak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.