Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıf Bank Rail&Miles

Vakıf Bank ya da Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı, 1954 yılında kurulmuş, Türkiye Bankalar Birliğinin 2014 yılında hazırlamış olduğu rapora göre Türkiye’nin aktif büyüklük açısından en büyük 7. Bankasıdır. Birçok yenilik yapmıştır ve Vakıf Bank Rail&Miles uygulaması da bunlardan birisidir.

Vakıf Bank diğer bütün bankalar gibi ülke genelinde çok yoğun bir şekilde aktiflik göstermekte ve bunun neticesi olarak birçok alanda hizmet ve ürün vermektedir. Bu hizmet ve ürünler ülkenin her yerine ve her kesimine eşit bir şekilde ulaşmaktadır. Vakıf Bank ülke ekonomisine katkı sağlamak açısında kendi bünyesindeki müşterilerine çeşitli finansal kolaylıklar sağlamakta ve gelişen bir toplum ekonomisi yaratmak için çalışmalar yürütmektedir. Bütün bunların yanında ülkede küçük büyük demeden bütün alanlara kolaylıklar sağlayarak müşterilerine rahat bir yaşam standardı sunmaya çalışmaktadır. Bilindiği gibi bankalar vatandaşlara kredi imkânı sunarak vatandaşların ihtiyaçlarını erkenden karşılayıp onların bu zorlukları aşmasını sağladıktan sonra ufak karşılıklar ile bu desteklerinin karşılıklarını almaktadırlar. Bütün bunlar diğer bankalarda olduğu gibi Vakıf Bankın en temel amaçları arasında yer almaktadır. Vakıf Bankın kolaylık sağladığı alanlardan biriside ulaşım sektörüdür. Bildiğimiz gibi ulaşım sektörü ülkemiz içerisinde en yaygın olarak işleyen sektörlerden birisidir ve bu yoğun kullanımdan dolayı ülkemizde yapılan ulaşımlarda büyük bir parasal dönüşümü sağlamaktadır. Vakıf Bank ise bu ulaşım sektöründen yararlananlara bir hizmet paketi hazırlamış ve müşterilerinin ulaşımlarını daha iyi bir hale getirmeye çalışmıştır. Vakıf Bank bu amaçla geliştirdiği hizmet paketi Rail&Miles’dır.

Vakıf Bankın sunmuş olduğu Rail&Miles hizmeti temelde bir kredi hizmetidir. Yani Vakıf Bank Rail&Miles için bir kredi kartı vermektedir. Ancak bu verilen Rail&Miles kartı ulaşım sektörünün her yerinde geçmemektedir. Vakıf Bank Rail&Miles kartı sadece tren yolculuklarında kullanılabilecek olan avantajlarla dolu bir kredi kartıdır. Temel olarak Vakıf Bank Rail&Miles kullanımı tren yolculuklarında yapılan harcamalarda kullanılmak üzere ayarlanmıştır. Demiryolunu tercih eden Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcıları yaptıkları alışveriş başına belli bir miktarda Mil Para kazanmaktadırlar. Tren biletleri alımında kazandığınız bu Mil Paralar, TCDD’den bir sonraki biletlerinizi alırken kullanılabilmektedir. Bunun yanında Vakıf Bank Rail&Miles ile kazandığınız World Puan ile Mil Paralarınızı birleştirerek daha hızlı ve bedava tren bileti temin edebilirsiniz. TCDD’den aldığınız tren biletlerinde, yaptığınız tren bileti harcamalarının %3,5 oranını Mil Para olarak kazanırsınız. Yani 100 TL’lik bilet harcamalarınızda hesabınıza 3,5 TL’lik bir Mil Para tanımlanmaktadır. 

 

Vakıf Bank Rail&Miles CIP Lounge Ayrıcalığı

Vakıf Bank Rail&Miles sahipleri Ankara Tren Garı üzerinden yapacakları bilet harcamalarında büyük avantajlar ile karşılaşmaktadırlar. Bilet alımının sonrasında gelen avantajlara ile Vakıf Bank Rail&Miles kredi kartı kullanıcıları yolculuklarını iyi bir şekilde başlatarak güzel bir şekilde devam etmelerini sağlayabilirler. Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcıları yolculuk öncesinde ikram edilen sıcak veya soğu içeceklerden ve tatlı veya tuzlu yiyeceklerden rahatlıkla faydalanabilirler. Trenin özel olarak Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcılarına sunmuş olduğu Lounge’lar ile Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcıları rahatlıkla günlük gazeteleri ve haftalık veya aylık dergileri okuyabilir, günlük haber programlarını izleyebilirler. Aynı zamanda sunula bu Lounge’lar ile Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcıları internete ihtiyaç duymayacaklardır. Çünkü otomatik olarak Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcılarına erişime açılmış olan olarak Lounge içerisinde sunulan kablosuz internet hizmetine rahatlıkla erişim sağlayabilirler. Vakıf Bank Rail&Miles CIP Lounge ayrıcalığından yararlanmak için yapmanız gereken Vakıf Bank Rail&Miles, Platinum, MilPlus Platinum ve MilPlus kart sahibi olmak ve kullanım gününe ait olan tren bileti ödemelerini bu kartlar ile yapmaktır.

Vakıf Bank Rail&Miles kartınız ile 444 0 274 Telefon Bankacılığını arayarak 2-6’yı tuşlayarak Asistans hattını arayabilir, 10 TL ve üzeri alacağınız tren biletlerini ücretsiz olarak adresinize gönderebilirsiniz. Kısacası bu sistem ile Vakıf Bank Rail&Miles kredi kartı sahibiyseniz biletiniz sizin ayağınıza ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Yapılan bu işlemler sonucunda biletinizin teslim süresi İstanbul ve çevresi için en fazla 3 gündür. İstanbul dışı bölgeler için yapılması gereken teslimat süreleri bölge bazında değişim gösteren ve 3 ile 5 gün arasında değişiklik gösteren teslim süreleri satış işlemi sırasında bildirilir. Bunlara ek olarak Vakıf Bank Rail&Miles kullanıcılarına indirimli Shuttle hizmeti de sunulmaktadır. Vakıf Bank Rail&Miles sahipleri Demirhan Turizm tarafından sunulan Shuttle hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanır.

Vakıf Bank Rail&Miles hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Vakıf Bank Rail&Miles hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.