Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank 2. El Araç Kredisi

Vakıfbank, müşterisinin tüm finansal ve hayata dair ihtiyaçlarına dair fırsatlar sunan, kurumsal veya bireysel çeşitlilik gösteren müşterilerine bankacılık hizmeti veren bir kurum. Geniş bir organizyonel ağa sahip olan Vakıfbank, bir bankadan biraz daha fazlası olarak sadece paranızı korumuyor, finansal yatırımlarınıza ve geleceğinizi güvence altına almanıza da yardımcı oluyor. Benimsediği sürekli büyüme stratejisi ve yeniden yapılanma planları içinde geleceğinizi güvence altına almak isterseniz uğramanız gereken banka diye tanımlamak hiç yanlış olmaz. Toplumun birçok kesimine hitap eden çeşitli kredi seçenekleri de mevcut.

VakıfBank’tan Alabileceğimiz Bireysel Krediler Nelerdir?


Vakıfbank’tan kredi almak için ihtiyacınız olanın ne olduğunu bilmeniz, ne aradığınız farkında olmanız yeterli. Vakıfbank, ihtiyaçlarınızı çözümsüz bırakmamak için çalışıp müşterilerinin bugününü ve geleceğini kolaylaştıracak birçok kredi seçeneği sunuyor. Bunlara biraz göz atalım:

İlk olarak; Taksitli İhtiyaç Kredisi: Hayatımızın birçok alanında üstlenmemiz gereken maddi sorumluluklara çözüm sunan bu kredi, evlilikten iş kurmanıza kadar çoğu alanda içinizi ferahlatabilir. 48 aya kadar vade seçeneği olan ve  aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerine de sahip olduğunuz taksitli ihtiyaç kredisini alırsanız Vakıfbank, krediyi kullanan kişiye Hayat Sigortası yapıyor. İyi referans sağlayan ve düzenli geliri olduğunu belirten herkes bu krediden faydalanabilir. Taksitli ihtiyaç kredisi, mevcut ihtiyacınıza göre bazı alt başlıklara bölünmüştür.

a) Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi sayesinde kendinize ya da üçüncü bir şahsa ait ardayı ipotek göstererek daha büyük ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere bir kredi sahibi olabilmeniz çok kolay. Ticari nitelikli bir müşteri değilseniz ve düzenli bir geliriniz var ise istihbaratınız da olumlu ise bu krediyi almaya hakkınız var demektir. Bu krediyi kullanan kişiye Vakıfbank tarafından hayat sigortası yapılır. Ayrıca bu kredinin bir diğer özelliği ise; kredinin limiti ipotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin %75’i ile sınırlıdır.

b)Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi, sahip olduğunuz yüksek tutarlı ödemeleriniz için otomobilinizi kullanıp ihtiyacınızı karşılamayı öneriyor. 48 aya kadar vade seçeneği olan ve  aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçeneklerine de sahip olduğunuz bu kredi dahilinde sahip olduğunuz aracınıza Vakıfbank tarafından Kasko Sigortası yapılıyor.  Krediyi kullanan kişiye hayat sigortası yine banka tarafından yapılıyor. Ayrıca, kredinin limiti, otomobilinizin marka, tip ve modeline göre belirlenen değerin %50’si ile sınırlıdır.
 c) Bireysel İşyeri Kredisi ile hayalini kurduğunuz işyeri için ihtiyacınız olan nakiti Vakıfbank size sunuyor. Bu krediyi kullanmanın da bazı koşulları var elbette. Vakıfbank’ın bu kredi için belirlediği kriter ve koşullar şöyle:
Belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli müşteriler hariç) ve  istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.

Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası yapılır.

Konut Paket Sigortası yaptırılır ve her yıl yenilenir.

Kredinin limiti, ipotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin %75’i   ile sınırlıdır.
d) İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi ile yüksek tutarlı ihtiyaçlarınıza sahip olduğunuz gayrimenkulu ipotek göstererek ulaşmanız mümkün. Taksitli ihtiyaç kredisinin tüm koşullarına sahip olan bu kredide de 48 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.

Sarı Panjur Ev Kredisi, çoğu insanın hayalini kurduğu eve sahip olmanın imkansızlığını ortadan kaldırmakla görevlendirilmiş bir kredi desek yanlış olmaz. Sunulan farklı seçenekler arasından kendinize en uygun Sarı Panjur Ev Kredisi seçeneğini seçtikten sonra geleceğinizi bu evde geçirebilirsiniz!

Hızlı Bitirme Kredisi, konut, yapı, kooperatif, inşaat gibi projelerin hızlı bitimini sağlamak için Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu bir fırsat. Bu krediyi almak için bazı standartlar dahilinde bir proje sunmanız gerek:

Kooperatiflerin ortalama inşaat seviyesi, %20 ile %80 arasında olmalıdır.

Kooperatif Üyeleri Konut Finansmanı kapsamında değerlendirilebilmeleri  için gerekli şartları sağlamalıdır.

Kooperatif inşaatları, belediye sınırları içerisinde olmalıdır.

Arsa üzerinde kooperatif adına kat irtifakı tesisi sağlanmış olmalıdır.

Tüm bu şartları sağladıktan sonra İnşaatlarınız süresince, kredinizin sadece aylık faizlerini ödeyecek şekilde kredinizi iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kredili Bankomat
ile vadesiz mevduat hesabında kullanabileceğiniz kadar para olmasa bile sahip olduğunuz limit oranınca birçok bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz. EFT, havale, fatura ödemesi gibi işlemlerinizi bu kart ile gerçekleştirebilirsiniz.

Taşıt Kredisi, epey cazip faiz oranlı olan kredi seçenekleri sunuyor. Bu sayede hayal ettiğiniz otomobile kavuşacağınız günleri çok yakınlara taşıyor. Vakıfbank, taşıt kredisi adı altında, ihtiyaca ve maddi duruma göre iki farklı kredi seçeneği sunuyor: 0 km taşıt kredisi ve 2. El taşıt kredisi.
0 km taşıt kredisi, nihai fatura değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılır. Yine diğer tüm krediler gibi belirli ve düzenli kazancı olan ve olumlu istihbarata sahip olan herkes edinebilir ve 48 aya varan vade seçeneği mevcut.  Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankaca gerekli görülmesi halinde buna ek olarak; kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni talep edilebilir.
2. El taşıt kredisi, Otomobil yaşı, 03-36 ay vadede kredi kullanımlarında en fazla 8, 37-48 ay vadede kredi kullanımlarında, en fazla 5 olabilecek şekilde sınırlandırılır. Bu kredinin de aradığı bazı özellikler bulunuyor:

 

-Kasko değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılır.

-48 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.

-Belirli ve düzenli bir geliri olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.

-Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası yaptırılır.

-Kasko Sigortası yaptırılır.

-Otomobil yaşı, 03-36 ay vadede kredi kullanımlarında en fazla 8, 37-48 ay vadede kredi kullanımlarında, en fazla 5 olabilir.

-Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankaca gerekli görülmesi halinde buna ek olarak; kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni talep edilebilir.

Vakıfbank 2. el taşıt kredisi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.