Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

VakıfBank BusinessCard

İş dünyası önemli bir alandır ve VakıfBank, iş dünyasındaki insanlar ve çalışanları için hazırladığı VakıfBank BusinessCard ile hem şirketler hem de çalışanları için birçok avantajlı opsiyonlar bulunmaktadır.

VakıfBank BusinessCard

Bir ticari kart olan VakıfBank BusinessCard, birçok avantaja sahiptir. Şirket ile ilgili bütün harcamaları tek bir kanal üzerinden yürüterek harcama karmaşasının önüne geçebilme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca şirket çalışanları için de gayet ideal bir karttır. Çalışanlarınıza ek kart çıkartarak yine bütün harcamaları tek bir yerde toplayabilirsiniz. Aylık düzenli gelen hesap özeti ile harcamaları kontrol edebilirsiniz ve müdahalelerde bulunabilirsiniz. Bu da harcamalar adına bir tasarruf ortamı yaratacaktır. Şirketinize gelen misafirlerin bütün harcamalarını yine bu kart ile yapabilir, misafirinizi iyi ağırlamış olur ve misafirliğinden memnun kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu da yapacağınız ikili anlaşmalar için büyük bir artıdır. İş dünyasında şirketler arasında büyük tutarlarda alışverişler olabilmektedir. Bu alışverişleri için yüksek miktarda nakit para ile yapmak taşıma konusunda risklidir. VakıfBank BusinessCard ile bu riski ortadan kaldırabilir, alışveriş ve ödemelerinizi kredi kartından yaparak güvenli bir alışveriş ortamı sağlayabilirsiniz.

VakıfBank BusinessCard, iş dünyasında sıklıkla seyahat edenler için de büyük avantaj sağlamaktadır. MilPlus özelliği ile VakıfBank BusinessCard’ınızdaki puanları 2 katı değerinde kullanabilirsiniz ve yeterli puan birikiminde uçak biletinizi bedavaya getirebilirsiniz. MilPlus hizmetlerinden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için hafta içi 9.00-19.00, Cumartesi 09.00-14:00 saatleri arasında 444 0 724 Telefon Bankacılığı’ndan 2-5-2’yi tuşlamak yeterlidir.

World dünyasına dahil olan VakıfBank BusinessCard ile World ya da VakıfBank Üye İşyerleri’ndeki harcamalarınızdan kazanacağınız Worldpuanlarınızı ister para olarak ister MilPlus olarak seyahatlerinizde kullanır ve dilediğiniz havayolu ile, dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Çalışanlarınızın VakıfBank BusinessCard’ları ile kazandığı Worldpuan’ları tek bir kartta toplayabilir ve bu Worldpuan’ları kullanarak şirket harcamalarınızda tasarruf yapabilirsiniz.

Kartın yıllık kullanım ücreti 54 TL’dir.  Çıkartılan ek kartlar için herhangi bir yıllık ödeme bulunmamaktadır.

VakıfBank BusinessCard’a Özel Kampanyalar

Petrol Ofisi’nden %3 İndirim

6 Mayıs 2017 tarihine kadar ister taksi ister minibüs veya halk otobüsü fark etmez, VakıfBank BusinessCard’la, ticari plaka sahiplerine anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt ya da otogaz alımlarınızda %3 indirim fırsatı sağlanmaktadır. Bu sayede akaryakıt harcamalarında tasarruf yapabilirsiniz. Aylık maksimum 200 TL indirim kazanılabilmektedir.

Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarını için TIKLAYINIZ!

Nakite Taksit

1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanya dahilinde VakıfBank BussinessCard kullanıcıları 1.000 TL – 10.000 TL arasında yapacağı 9 taksitli nakit avans işlemlerinde sadece %5.99, 12  taksitli nakit avans işlemlerinde ise sadece %7.99 işlem ücreti ödeyecektir. Ayrıca kampanyadan asıl kart sahipleri yararlanabildiği gibi ek kart sahipleri de yararlanabilmektedir.

Taksitli Alışverişlere 100 TL İndirim

1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında VakıfBank BusinessCard ile tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişlerde 100 TL indirim sağlanmaktadır. Bir müşteri en fazla belirtilen miktarda indirim kazanabilmektedir. Kampanyaya katılmak için banka kayıtlı cep telefonu numarasından BTAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 hanesinin kısa mesaj ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kazanılan indirimler 10 Ocak 2017 tarihinde karta yansıtılacaktır.

Akaryakıt Alışverişlerinde 50 TL İndirim

1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında VakıfBank BusinessCard ile farklı günlerde ve tek seferde olmak şartı ile yapılan 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 50 TL indirim sağlanmaktadır. Bir müşteri en fazla belirtilen miktarda indirim kazanabilmektedir. Kampanyaya katılmak için bankada kayıtlı cep telefonu numarasından BEDAVA yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 hanesinin kısa mesaj ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kazanılan indirimler 11 Ocak 2017 tarihinde karta yansıtılacaktır.

Başvuru:

VakıfBank BusinessCard’a başvurmak için en yakın VakıfBank şubesine gidebileceğiniz gibi internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

En Yakın VakıfBank Şubesini Öğrenmek için TIKLAYINIZ!

VakıfBank BusinesCard’a İnternetten Başvurmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.