Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Eğitim Kredisi

Günümüzde eğitim alanında bireylerin gelecekteki hedeflerini gerçekleştirmek için bugünden yatırım yapmaları gerekmektedir. Özel okullardan, yurt dışı eğitimlere ve/veya kurslara kadar her türlü planınız için destek alabilirsiniz. Bu nedenle hayallerinizi gerçekleştirmek için bazen nakit paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu durumda karşınıza hemen her bankanın sunmuş olduğu eğitim kredisi çıkmaktadır. Öğrencileri ve aileleri rahatlatan, geleceğe adım atılmasına destek veren bankalar, eğitim kredilerinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Gelecekteki yerinizin bugünden attığınız adımlara bağlı olduğunu unutmamalı, hayallerinizi ertelememelisiniz. Şuan birçok banka eğitim kredisi sunmaktadır. Türkiye’nin en eski bankalarından olan Vakıfbank, kurulduğu günden itibaren ülkemize kredili sistemi getirmiş, vatandaşların yararlanması için birçok olanak sunmuştur. Eğitim kredisi de bu kredili sistem içinde verilen hizmetlerden biri olmakta ve ihtiyacı olan vatandaşlara sunulmaktadır. Biz bu yazımızda Vakıfbank eğitim kredisi hakkında bilgileri sizlere aktaracağız.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Nedir?

Vakıfbank, kredili sistemi ülkemize getirmesinin yanında özellikle son 15 yılda kredi sisteminde büyük ve önemli adımlar atarak birçok başarı elde etmiş ve müşterilerinin ihtiyaç duyduğu şeylere karşı en iyi olanakları sunmuştur. Bu adımlardan birisi de eğitim kredisidir. Vakıfbank eğitim kredisi, yüksek miktarda nakdi oldukça uygun faizler ile sunarak sizleri düşünmeyi unutmayan bir ihtiyaç kredisidir. Eğitimin ilk adımı olan ilköğretimden, liseye hatta doktoraya tüm adımlarda, spor okulları, yaz okulları, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı kurslara kadar neredeyse her bir eğitim sürecinde sizlere destek olmaktadır. Geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayarak hayatta başarılı olmanıza da olanak sunmaktan mutluluk duymaktadır.

En saygın banka kuruluşlarından olan Vakıfbank, doğal olarak kredi seçiminde de ilk tercih edilen bankalardan biridir. Vakıfbank’ın halden anlayan kredisi olarak anılan eğitim kredisinin bazı özellikleri vardır. 40.000 TL’ye kadar yüksek bir miktarda kredi verebilmekte ve bu krediyi geri ödemesi 12 aya varan vade seçeneğiyle oldukça kolaylaşmaktadır. Eğer isterseniz vade seçeneklerini azaltabilir ve minimum 3 ay vade ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Vakıfbank eğitim kredisinin faiz oranı yalnızca %1.27’dir. Vakıfbank’ın bu büyük avantajı eğitim kredisinden 18 yaşını doldurmuş bütün öğrenciler faydalanabileceği gibi öğrencinin masraflarını üstlenen anne ve babalar da bu eğitim kredisini alabileceklerdir. Her bankada olduğu gibi Vakıfbank’ta da kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu ücret alınan kredinin %0.5 i kadardır. Örnek verecek olursak 40.000 TL kredi alan kişi yalnızca 200 TL kredi tahsis ücreti ödeyecektir. Siz de eğitiminiz için gerekli olan parayı Vakıfbank Eğitim Kredisine başvurarak giderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey size en yakın Vakıfbank şubesine gitmek olacaktır. Aşağıdaki linkten size en yakın şube bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank eğitim kredisine başvuran kişilere aynı zamanda hayat sigortası yapılarak güvenceleri de sağlanmıştır. Ödemeleriniz her ay düzenli ve eksiksiz yapılarak, hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan eğitim masraflarınızı karşılayabilmeniz sizin için olduğu kadar banka için de çok önemlidir. Vakıfbank’ın sunduğu kaliteli hizmetler her geçen gün daha da arttırılarak müşterilerine sunulmakta ve beğenileri kazanılmaktadır. İnsanlar kredi alırken çok tedirgin ve seçici bir şekilde bankalara başvurmaktadır. Bu durumda bankalara düşen verdiği hizmetlerle müşterileri tatmin etmek ve güvenlerini kazanmaktadır. Böylelikle hem sizler hem de banka arasında kaliteli, güvenli bir iletişim sağlanarak karşılıklı olarak memnun kalınacaktır. Verilen kaliteli hizmetleri ile Vakıfbank eğitim kredisi alanında en çok tercih edilen banka hiç kuşkusuz Vakıfbank’tır.

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu eğitim kredisi başta olmak üzere diğer tüm kredi türleri için 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgileri alabilir, kafanızda oluşan sorulara cevap arayabilirsiniz. Vakıfbank eğitim kredisi hakkında bilmeniz gerekenleri yukarıda belirttik.

Size en yakın VakıfBank şubesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.