Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Ev Kredisi

Ev Kredisi Nedir?

Ev kredisi uzun zaman için ev sahibi olmak isteyen, fakat nakit para sıkıntısından dolayı bu isteğini gerçekleştiremeyen kişilere yönelik bankalar tarafından verilen bir kredi türüdür. Ev kredisine konut kredisi veya mortgage kredisi de deniliyor. Ev kredisinin vadeleri ve faiz oranları bankalara göre değişmektedir. Eğer sizde ev kredisine sahip olmak istiyorsanız, bankaların sunduğu bazı şartları yerine yetirmeniz gerekiyor.

Bu şartlar aşağıdaki gibidir;

 • Ev kredisine sahip olmak isteyen kişinin kredi notunun düşük olmaması gerekiyor. Çünkü kredi notu düşük olduğu zaman kredi alabilmek hiç de kolay olmuyor.
 • Bankalarla daha öncede herhangi bir sorununuzun olmaması gerekiyor. Bilhassa kredilerinizi geciktirmeden zamanında ödemiş olmanız gerekmektedir.
 • Daimi olarak normal gelir kazancınızın olması gerekiyor. Eğer daimi gelir sahibi değilseniz, bu durumda kredi alabilmeniz imkansızdır.

Tüm bu şartlara uyulduğu takdirde, genel olarak kişinin kredi alma isteği bankalar tarafından hızlıca onaylanıyor. Sizlere sunduğumuz bugünkü yazımızın konusu, uyumlu şartları ile birçok kişi tarafından tercih edilen Vakıfbank ev kredisi ile ilgilidir. Yazımızın sonunda Vakıfbank ev kredisi ile ilgili gerekli tüm bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Vakıfbank Ev Kredisi Nedir?

Vakıfbank ev kredisi ile siz de artık yıllardır hayal ettiğiniz eve kolayca sahip olabileceksiniz. Vakıfbank müşterilerine SarıPanjur ev kredisi ile hizmet etmektedir. Vakıfbank istediğiniz evi alıp üzerine kar ekleyerek, ödemelerinizi 120 aya kadar varan vade seçenekleri ile bütçenize uygun bir şekilde, düşük taksitlerle kira öder gibi yapabilmenizi sağlamaktadır. İsterseniz artan taksit ile, isterseniz azalan taksit ile, isterseniz de ara ödeme seçeneği ile ödemelerinizi sıkıntısız yapabilirsiniz. Aynı zamanda teminat olarak satın almak istediğiniz ev, Vakıfbank tarafından ipotek edilir.

Vakıfbank Ev Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz de kısa zaman içerisinde arzuladığınız eve sahip olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey Vakıfbank konut kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Vakıfbank ev kredisi başvurusunu, gereken bazı belgeler ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubesine giderek yapabilirsiniz. Eğer hemen ön başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp gereken alanları doldurarak gönder butonuna basmanız yeterlidir.

2

Vakıfbank Ev Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

 • TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi
 • Son üç aya ait doğalgaz, elektrik, telefon veya su faturası
 • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre belge;
  • Bordrolu çalışanlar için bordronun aslı
  • Maaş yazılı çalışanlar için, son aya ait maaş yazısı ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler için, emekli maaşlarının yattığı banka hesabı ya da emekli maaşının olduğuna dair belge
  • Serbest meslek sahibileri ve şirket ortakları için günlük olan vergi levhası, gelir tablosu, bilanço, ticari sicil gazetesi ve oda kayıt belgesi
  • Satın almak istediğiniz eve ait mülkiyet veya kat irtifakı tapusu

Vakıfbank Ev Kredisi Hesaplama

Vakıfbank ev kredisi hesaplama işlemi ile aylık, yıllık ve toplam ödeyeceğiniz miktarı, vade aralığını ve faiz oranını önceden belirleyebileceksiniz. Bu şekilde kredi tutarını bütçenize göre ayarlamış olacak ve gelecekte olası ödeme sıkıntılarının karşısını şimdiden alabileceksiniz. Hesaplama işlemini size en yakın olan Vakıfbank şubesine giderek yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden online olarak hemen hesaplama yapmak istiyorsanız, tek yapmanız şey aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp, resimde gördüğünüz üzere kredi türünü, vade aralığını ve kredi tutarını seçerek hesapla butonuna basmanızdır.

vakıfbank

Vakıfbank konut kredisi ile ilgili herhangi bir sorunuz için, 0850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Vakıfbank Ev Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.