Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank İnternet Bankacılığı

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Nedir?

Vakıfbank internet bankacılığını kullanarak, dünyanın her yerinden istediğiniz zaman birçok bankacılık işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İsterseniz internet menüsünde en çok yaptığınız işlemleri kişiselleştirerek, sade ve kolay bir şekilde tasarımlayabilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığı aracılığıyla yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir;

  • Hesaplama işlemi ile vadeli ve vadesiz tüm hesap işlemlerini, altın alışı-satışı, altın çağı hesap açma ve yatırım hesap işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Para transferi işlemi ile EFT, havale ve hesaplar arası transfer işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Yatırım işlemleri ile fon alışı-satışı, bono ve tahvil alışı-satışı, hisse senedi alışı-satışı, döviz alışı-satışı ve eurobond alış-satış işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı işlemleri ile her türlü fatura ödemelerinizi, kart ödemelerinizi, ödeme planınızı görüntüleme, kalan taksitler, şifre işlemlerini, alışveriş limiti belirleme ve otomatik ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. Aynı zamanda güncel olan kampanyalardan yararlanma fırsatına sahip olursunuz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Vakıfbank internet bankacılığına giriş yapabilmeniz için, öncelikli olarak banka müşterisi olup kredi veya banka kartı sahibi olmanız gerekiyor. Daha sonra şifre sahibi olarak internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Eğer bu kartlardan birine sahipseniz, şifre sahibi olabilmek için üç farklı yolunuz vardır.

  • Birinci yolla kredi kartı şifre sahibi olabilmeniz için bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzdan KKSIFRE yazıp boşluk bırakıp, kart numaranızın son altı rakamını yazıp boşluk bırakıp, annenizin evlenmeden önce sahibi olduğu soyadının ilk ve son harfini yazıp boşluk bırakıp, kartınızın arka tarafında bulunan üç haneli güvenlik kodunun ilk hanesini yazıp boşluk bırakıp ve en son kartınızın son kullanma tarihini yazarak 5724’e SMS ile göndermeniz gerekiyor. Misal: (KKSIFRE 121314 YA 47 0715)
  • Banka kartı şifre sahibi olabilmeniz için, bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzdan SIFRE yazıp boşluk bırakıp, kartınızın ön yüzünde bulunan 16 rakamlı numarayı yazıp 5724’e SMS ile göndermeniz gerekiyor. Misal: (SIFRE 1234567898765432)
  • İkinci yolla şifre sahibi olabilmeniz için aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada ikinci daireyi seçiniz ve seçtiğiniz dairenin içindeki birinci daireyi seçerek devam butonuna basınız. Daha sonra kart türünüzü seçip gereken bilgileri yazarak devam butonuna basınız. Böylece şifre sahibi olarak siz de Vakıfbank internet bankacılığının sunduğu tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.
  • Üçüncü yolla şifre sahibi olabilmeniz için, 0850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezini arayarak şifre talebinde buluna bilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank İnternet Bankacılığına Nasıl Giriş Yapılır?

Şifre sahibi olduktan hemen sonra Vakıfbank internet bankacılığına giriş yaparak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bunun için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada müşteri ya da kart numaranızı ve cep telefonunuza gelmiş olan geçici şifrenizi yazarak giriş butonuna basınız. Daha sonra banka şartlarını kabul ederek daimi şifre ve parolanızı oluşturabilirsiniz.

vakıfbank1

Vakıfbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.