Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank’tan istediğiniz zaman anında nakit kredisi alabilirsiniz.

Parmağınızın Ucundaki Kredi

Vakıfbank kredisi size çok yakındır. Parmağınızın ucundaki bu kredi ile tüm nakit ihtiyaçlarınız için finansman desteğini Vakıfbank siz müşterilere en iyi şekilde sağlar. Parmağınızın ucundaki kredi ile Hemen Başvur butonuna tıklayarak veya 444 0 724’ü arayıp 5-0’ı tuşlayarak hızlı bir şekilde Vakıfbank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvurusunu Kimler Yapabilir?

18 yaşını geçmiş bireyler Vakıfbank kredi başvurusunda bulunabilir. TC vatandaşı olan kişiler bu krediye başvurabilir ve aylık gelirini belge halinde gösterebilen bütün memur, işçi ve emekliler ile avukat, mühendis, doktor, mali müşavir vb. diplomasıyla iş yapan serbest meslek sahipleri Vakıfbank kredisine başvurabilir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kredi başvurusu için seçenekler vardır. Bunlardan birisi web sitesi üzerinden yapılan başvurular ve diğeri de Vakıfbank çağrı merkezi aracılığıyla yapılan kredi başvurularıdır. İster internet sitesini isterseniz de Vakıfbank çağrı merkezini kullanabilirsiniz.

İnternet Aracılığıyla Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Web aracılığıyla parmağınızın ucundaki kredi başvurusunu yapabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan Hemen Başvur bölümüne tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kredi talep bilgilerinizi önünüze açılan formda yazmanız Vakıfbank kredi başvurusu için yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz başvurunun başarıyla siteye iletilmesinin ardından internet ekranınıza başvuru numaranız bildirilecektir. Vakıfbank kredi başvurusunun değerlendirilmesiyle birlikte telefonunuza SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır ve istediğiniz Vakıfbank şubesine gidip almış olduğunuz krediyi kullanabilirsiniz. Bilinmesi gereken bir husus vardır. Size banka tarafından gönderilmiş olan SMS ön onay niteliğindedir ve kredinin kesin onayını teşkil etmemektedir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Kredi Kullanma Aşamasında Hangi Belgeleri Yanınızda Bulundurmanız Gerekir?

Kredi kullanma aşamasında yanınızda kimlik belgenizi bulundurmalısınız. Maaş belgesi (Maaşını bankamızdan alan müşteriler için bu belge istenmemektedir) ve/veya diğer gelir belgesi (Kira kontratı, mevduat hesap cüzdanı, vergi levhası vb), adres tayin eden belge (APS’de adres belgesi doğru olmayan müşterilerimizden son üç aya ait güncel bir fatura talep edilmektedir), SGK dökümü (Sadece özel sektörde çalışan müşterilerimizden talep edilmektedir) gibi belgeler gereklidir.

Vakıfbank Kredi Başvurusunu Ne Zaman Yapabilirim?

Müşterilerimiz kredi başvurularını 24 saat yapabilme imkanına sahiptir. Başvuru sonucunuz en kısa zamanda cep telefonunuza SMS yoluyla bildirilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.