Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Kredi Hesaplama

Günümüzde teknolojik imkanlardan faydalanılmayan bir alan ile karşılaşmak neredeyse imkansız bir hal almaya başladı. Şirketlerin müşterileri ile ürünlerini teknolojinin nimetlerinden biri olan internet ortamında buluşturma çabaları gün geçtikçe önemini arttırmaktadır. Beyaz eşyadan hazır giyime, günümüzün vazgeçilmez unsurlarından olan cep telefonlarından hazır gıda sektörüne kadar uzanan elektronik market uygulamaları tahmin edilebileceği üzere bankacılık sektörünü de doğrudan etkilemiştir. İnternet bankacılığı günümüz dünyasında klasik bankacılık teriminden oldukça farklılaşmış ve çok daha iyi şartlarda işlem yapma kolaylığını müşterilerine sunabilmesiyle ön plana çıkmıştır. Ülkemizde mevcut bankaların birçoğu işlem gerçekleştirme hızı, müşteri memnuniyeti, kredi işlemlerindeki prosedürlerin daha kolay ve akıcı gerçekleştirmesi dolayısı ile internet bankacılığının popülaritesi bankalar açısından artmaktadır. Biz size bu yazımızda bankacılık sektöründe boy gösteren bankalardan olan Vakıfbank’ın internet bankacılığı ürünlerinden olan sıfır kilometre otomobil kredisi, konut kredisi, kamu personeline özel masrafsız kredi ve kuruluş yıl dönümü kredisinin nasıl hesaplanabileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Vakıfbank Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yukarıda bankaların teknoloji kullanımındaki eğilimlerinden bahsetmiştik. Vakıfbank internetin getirdiği imkanlardan yararlanarak müşterilerine otomobil, konut ve ihtiyaç kredilerinin doğru ve ihtiyaca uygun bir biçimde planlayabilmeleri için yazımızın sonunda bulunan linkten ulaşabileceğiniz Vakıfbank kredi hesaplama uygulamasını sunmuştur. Biz sizlere Vakıfbank’ın sizlere sunmuş olduğu Vakıfbank kredi hesaplama uygulamasının nasıl doğru bir biçimde kullanıldığı hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle tarayıcınızdan yazımızın sonundan da ulaşabildiğiniz Vakıfbank kredi hesaplama uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza yazımızda bulunan görselin çıkacağını göreceksiniz.

Karşınıza görseldeki Vakıfbank kredi hesaplama araçları çıkacaktır. Bu araçlar içerisinde Vakıfbank kredi hesaplama aracı sekmesinde olduğunuzdan emin olun. Sonrasında 1 numaralı ”Kredi” kutusundan 0 km oto kredisi, konut kredisi, özel masrafsız kredi, kuruluş yıldönümü kredisi seçeneklerinden ihtiyacınıza yönelik olanını seçiniz. 2 numaralı kısıma geldiğimizde ihtiyacımız olan kredimizin kendi planlarımız doğrultusunda uygun olan vade seçeneğini seçmemiz gerekecektir. 3 numaralı kısma geldiğimizde Vakıfbank’ın ihtiyacımız olan kredi seçeneği doğrultusunda bize sunmuş olduğu kredi limiti cetveli üzerinde ihtiyacımız olan kredi tutarını belirlememiz gerekmektedir. 4 numaralı kısım ihtiyaç duyduğumuz kredi türü sıfır km oto kredisi olduğundan ve 1. kısımda bu kredi türünü seçtiğimizde karşımıza çıkmaktadır. 1 nolu kutuda 0 km oto kredisini seçtiğimizi varsayacak olursak 4 numaralı kutu seçeneklerinden “Kaskosu bankamızca yapılan” ya da “Diğer” seçeneğini seçmemiz gerekecektir. 1 numaralı alan içerisinde sıfır km oto kredisi seçeneğini seçmediğimiz zaman direk olarak 5 numaralı alan olan taksit periyodu seçeneklerinden “1 ay, 2 ay, 3 ay”dan birini ödeme planımız doğrultusunda seçmemiz gerekecektir. 5 numaralı alanda taksit periyodunuzu belirledikten sonra 6 numaralı alan da yine ihtiyacımız olan kredi seçeneğinizin ödeme planı doğrultusunda ödemesiz geçilecek dönemi belirtmemiz gerekmektedir. Bu alanı da ihtiyacımız doğrultusunda tamamladıktan sonra son olarak 7 numaralı yerde bulunan “HESAPLA” butonuna tıklamanız gerekecektir.

Bu yazımızda sizlere Vakıfbank’ın ürünlerinden oluşan Vakıfbank kredi hesaplama uygulamasının nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verdik. Siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda Vakıfbank’ın kredi ürünlerinden faydalanmak ve ödemelerinizi planlarınız doğrultusunda düzenlemek istiyorsanız yazımızda bahsettiğimiz şekilde Vakıfbank kredi hesaplama uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.