Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Yaşam sıkıntısı arttığından kredi kartları olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir. Kredi kartlarına sahip olarak hem nakit ihtiyaçlarımızı giderebilir, hemde bankaların kredi kartına özel sunduğu bazı avantajlardan faydalanabiliriz. Bugünkü makalemizin konusu Türkiye’de en çok tercih edilen kredi kartlarından biri olan Vakıfbank kredi kartı ve Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili olacaktır. Makalemizin sonunda Vakifbank kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğinizi ve Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşabileceğinizi bilmiş olacaksınız. Vakıfbank müşterilerine Worldcard kredi kartı ile hizmet vermektedir. Bu kredi kartıyla ilgili detaylı bilgileri aşağıda sizlere sunmaktayız.

Vakıfbank Worldcard Nedir?

Vakıfbank Worldcard kendiliğinde Klasik, Gold ve Platinum olmak üzere üç kısıma bölünmektedir. Bu Worldcard’larla ilgli detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

  • Worldcard Klasik ile istediğiniz zaman Türkiye’de veya yurt dışında kolayca alışverişlerinizi yapabilir, gerekli olan nakit ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz. Wordcard klasik kartını Türkiye’de ve yurt dışında tüm VISA ve MasterCard amblemi bulunan iş yerlerinde kullanabilirsiniz.
  • Worldcard Gold ile anlaşmalı World üyesi olan iş yerlerinde alışveriş yaptığınız zaman Worldpuan kazanmış olursunuz ve kazandığınız Worldpuanlarla dilediğinizi zaman bedava alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda yurt dışında yapacağınız her 100 dolar ve üzeri harcamalarınız için 5 % indirim kazanmış olursunuz. Bunun yanı sıra yurt dışında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi, iki aya kadar ücretsiz ve faizsiz olarak erteleme fırsatından yararlanmış olursunuz.
  • Worldcard Platinum ile Türkiye’deki ve yurt dışındaki uçuşlarınızı daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sabiha Gökçen ve Esenboğa havalimanlarında yapacağınız uçuşlar zamanı yiyecek ve içecek ikramlarından indirimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank Platinum kartı ile Ankara, Eskişehir ve Konya Garı’nda bulunan Rail&Miles CIP Lounge salonundan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Üstelik sevdiğiniz bir kişini de kendinizle beraber getirerek bu fırsat dan ücretsiz bir şekilde yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Yurt dışında tek seferde yapacağınız her 100 dolar ve üzeri harcamalarınız zamanı 5 %’e kadar indirim avantajından yararlanmış olursunuz.

v1

Worldcard Ürünleri

Yukarıda gördüğünüzün avantajların yanı sıra Worldcard’ın bazı farklı ürünleri olmaktadır. Bu ürünler ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

  • Taraftar kartı ile yapacağınız her alışverişler zamanı hem siz hemde takımınız kazanmış olur. Bu karta sahip olanlar özel kampanyalardan ve sürprizlerden yararlanabilme fırsatına sahip olurlar.
  • MilPlus kartı ile alışverişlerden kazanılan Worldpuanları daha değerli bir şekilde kullanarak uçak bileti alabilir veya otel-tur rezervasyonu yapabilirsiniz. Eğer biletinizi alabilmek için Worldpuanları yetmezse Avanspuanlar kullanabilirsiniz.
  • Rail&Miles kartı ile tren bileti alırken MilPara kazanmış olursunuz. Kazandığınız MilPara’larla bedava tren bileti alabilirsiniz. TCDD’den alacağınız her tren bileti için 3,5% oranında MilPara kazanmış olursunuz.
  • Like Card üniversitelilere özel tasarlanmış olan bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı ile indirimli sinema bileti, e-ticaretten alışveriş zamanı ekstra puan, çekilişle İPad ve İPhone kazanma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı üniversite çevrelerindeki kafe ve restoranlarda özel indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizde Vakıfbank kredi kartı başvurusunda bulunarak yukarıda gördüğünüz avantajlardan faydalanabilirsiniz. Başvuruda bulunabilmek için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz üzere gerekli alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak ilerle butonuna basınız. Daha sonra üç adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun onaylanması durumunda sizde Vakıfbank kredi kartına sahip olarak her türlü nakit kolayca karşılabilecek ve kredi kartı avantajlarından faydalanabileceksiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

v1.

Vakıfbank Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucuna Nasıl Ulaşılır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusunda bulunduktan sonra, Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucuna ulaşarak başvurunuzun ne durumda olduğunuz öğrenebilirsiniz. Birçok bankalardan farklı olarak Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucuna internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu için aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi bir tek TC kimlik numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayınız. Böylece Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucuna ulaşarak başvurunuzun ne durumda olduğunuz öğrenmiş olacaksınız.

  • Vakıfbank kredi kartı veya Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0 850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

v2

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.