Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları günümüz ihtiyaçlarını finanse edebilmek için başvurulan en kullanışlı kredi ürünlerinden birisidir. Kredi kartları ihtiyacınız olan ürünleri alma eğiliminde olduğunuzda cebinizde yeterli nakit olsa bile nakdi kendinize ayırıp ödeme tutarını taksitlendirebileceğiniz bir araçtır. Nakitinizi tek seferde elden çıkartmayıp kredi kartı kullandığınızda, elinizde kalan nakit tutarı ile başka harcamalar ya da yatırımlar yapabilirsiniz. Kredi kartı anlık tüketim harcamaları sırasında nakdinizin yeterli düzeyde olmadığı zamanlarda harcamanızı taksitlendirebileceğiniz ve bu taksitlendirme sonucunda ilerleyen dönemde elinize geçen nakit ile ödeme yapabileceğiniz bir sistemdir. İhtiyaçlarınız için finansal destek sağlayan kredi kartları müşteri gelirine göre banka tarafından limit getirilen kredi ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de tüketim harcamalarınızı kredi kartı ile finanse etmek istiyorsanız yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız Vakıfbank kredi kartı başvurusu içeriğine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı sahibi olma aşamasında ilk önce başvuru yapmayı düşündüğümüz bankanın kredi kartı ürünleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Vakıfbank müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için farklı özelliklerde kredi kartı ürünleri geliştirmiş bir bankadır. Bankanın kredi kartı ürünleri; Vakıfbank Worldcard, Taraftar Kart, Mil Plus, Platinum, Rail&Miles, Like Card, Ortak Markalı Kartlar, Tercih Kart, Business Card ve Tarım Kart ürün grubundan oluşmaktadır. Vakıfbank Worldcard üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı kullanmanız sonucunda Worldpuan ve size özel taksit imkanları sunmaktadır. Kartı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Vakıfbank Taraftar kart ile yapacağınız alışverişlerinizde sizlerle birlikte takımınız da kazanmakta. MilPlus kredi kartı ile üye iş yerlerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kredi kartı ödeme seçeneğini kullandığınızda kazanmış olduğunuz worldpuanları kat kat daha değerli kullanarak uçak bileti alımında kullanabilmektesiniz. Worldpuanınız istediğiniz biletin alımında yeterli değilse “Avans puan” kullanabilmektesiniz. Platinum kart ile yurt içi alışverişlerinizde puan kazanabildiğiniz gibi yurt dışında bulunan üye iş yerlerinden de worldpuan kazanabilmektesiniz. Yurt dışı seyahatlerinizde sizlere sunulmuş olan ücretsiz seyahat sigortası fırsatından yararlanabilirsiniz. Yurt dışında yapacağınız 100 Dolar ve üzeri alışverişlerinizde ayrıca % 5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. 100 Türk Lirası ve üzeri alışverişlerinizde ise faizsiz ve ücretsiz 3 ay erteleme avantajından yararlanabilmektesiniz.

Vakıfbank Rail&Miles kartı ise tren yolculuklarında müşterilerine özel avantajlar sağlayan kredi kartı konumundadır. Vakıfbank Like Card ürünü üniversite öğrencilerini hedef alan kredi kartı olarak belirlenmiş. Üniversite öğrencilerine indirimli sinema bileti sunan E-Ticaret alışverişlerinden ekstra Worldpuan kazandıran kredi kartı ayrıca anlaşmalı kafelerden indirimli ürün imkanlarından da yararlanmaktadır. Ortak markalı kartlar kategorisinde; ASES Kart, Kamusen Kart, Öğretmenim Kredi Kartı, Şişli Kart ve Üsküdar Kart ürünleri bulunmaktadır. Vakıfbank Tercih Kart özellikleri arasında ise kart aidatı ödemeksizin sadece kullandığınız özellikler için ücret ödediğiniz durumlar bulunmaktadır. Tercih kartınızla istediğiniz özel kampanyanın ücretini ödeyerek kampanya avantajlarına sahip olabilmektesiniz. Vakıfbank Business kredi kartı ile çalışanlarınızın tüketim harcamaları sonucu kazanacağı worldpuanları tek bir kartta toplayıp şirketinizin tasarrufu için kullanabilmektesiniz. Yüksek tutarlı nakit taşıma riskinden de böylelikle kurtulmuş olmaktasınız. Son olarak Vakıfbank Tarım kart avantajlı dünyasından bahsedeceğiz. Tarım kart ile tarımsal giderlerinizi anında giderebilir geri ödeme seçeneği olarak ise hasılat zamanını belirleyebilirsiniz. Tarım ekipmanları alımında ise özel taksit ve puan imkanı sağlamaktadır. Vakıfbank Tarım kart başvurusunda bulunmak için Vakıfbank şubelerinden size en yakın olana gidip başvurabilir ayrıca cep telefonunuzun kısa mesaj özelliğinden faydalanarak ”TARIM” yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranız ile birlikte 5724’e kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Bankanın internet bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabileceğiniz gibi 444 0 724 numaralı hattı arayıp çağrı merkezi üzerinden de kredi kartı başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı başvurusunu bankanın internet bankacılığı şubesi vasıtasıyla tamamlamak istiyorsanız öncelikle bankanın web sitesine bağlanmanız gerekmektedir. Bu sayfaya ulaşım sağladıktan sonra aşağıdaki görselle paralel içeriğe sahip internet sayfası ile karşılaşmaktayız.

vakıf başvuru sayfası

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sayfası üzerinden önceki başvurularımızın takibini yapabildiğimiz gibi aynı zamanda yeni kredi kartı başvurusu talebi de açabilmektesiniz. Giriş yapmış olduğumuz Vakıfbank kredi kartı başvurusu sayfası üzerinden kredi kartı başvurusu sekmesine tıkladığımızda karşımıza çıkacak olan sayfa aşağıda görselini paylaştığımız şekilde olacaktır.

vakıf başvuru 2

Bankanın kredi kartı başvurusu için istemiş olduğu bilgileri teker teker girip bir sonraki aşamaya geçmemiz gerekmektedir. Vakıfbank kredi kartı başvurusu talebinde istemiş olduğu bilgiler doğrultusunda müşteri profilini inceleyip finansal riskini hesaplamaktadır. Bu inceleme sonucunda finansal açıdan kabul edilebilir risk seviyesinde olan başvuru sahiplerinin talepleri doğrultusunda işlem yapılmaktadır.

VAKIFBANK Kredi Kartı Başvurusu Sayfası İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.