Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Kredileri

Vakıfbank Kredileri Nedir?

Çeşitli nakit sıkıntıları gidermek amacıyla en çok tercih olunan kredilerden biride Vakıfbank kredileridir. Vakıfbank kredileri müşterilerine bireysel olarak ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ev kredisi sunmaktadır. 18 yaşını tamamlamış ve daimi gelir sahibi olan herkes Vakıfbank kredilerine başvuruda bulunabilir. Bu günkü yazımızda sizlere adlarını çektiğimiz Vakıfbank kredileri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu bilgilere ulaşarak nasıl kredi başvurusu yapa bileceğinizi öğreneceksiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredileri

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kendiliğinde bir takım kısımlara bölünüyor. Bu kredilerle ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Taksitli İhtiyaç Kredisi

Taksitli ihtiyaç kredisi ile eğitim için, evlilik için, sağlık için ve bu gibi aklınız gelen başka ihtiyaçlarınız için gerekli olan nakit paraya bir tek başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. Bankaya geri ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile maddi durumunuza göre isterseniz aylık olarak yada üç aydan bir düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Kredi sahibi olduğunuz zaman sizlere hayat sigortası yapılacaktır. Tüm ihtiyaç kredileri için başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Vakıfbank şubesine giderek yapabilirsiniz. İsterseniz alt kısımda gördüğünüz butonun üzerine tıklayarak hemen ön başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi

Bu kredi türü ile büyük nakit gerektiren ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Sahibi olduğunuz gayrimenkulünüzü ipotek olarak gösterip, gayrimenkulünüzün ekspertiz değerinin 75%’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz. Bankaya geri ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile maddi durumunuza göre isterseniz aylık olarak yada üç aydan bir düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz.

Otomobil Rehni Karşılığı İhtiyaç Kredisi

Bu kredi türü ile sahibi olduğunuz otomobilinizi rehin olarak gösterip, otomobilinizin ekspertiz değerinin 50%’ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz. Bankaya geri ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade ile maddi durumunuza göre isterseniz aylık olarak yada üç aydan bir düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz.

Bireysel İş Yeri Kredisi

Bu kredi türleri ile mağaza, büro, depo, dükkan ve aklınız gelen başka iş yerleri sahibi olabilmeniz için kredi kullanabilirsiniz. Kredi limiti satın alacağınız gayrimenkulün 75%’ine kadar olmaktadır.

1

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Taşıt Kredisi

Ayaklarınızı yerden götüre bilmek için Vakıfbank sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. İstediğiniz sıfır km ve ikinci el arabaya kolay bir şekilde sahip olabilir, kredi ödemelerinizi 48 aya kadar olan vade ile maddi durumunuza göre isterseniz aylık olarak yada üç aydan bir düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Ekspertiz değerinin 50000 TL’ye kadar olan kısmı için taşıtın 70%’ini, 50 TL’nin üzerinde olan kısmı için 50%’ini kredi olarak kullanıp istediğiniz araca hızlıca sahip olabilirsiniz. İkinci el olan araçların en fazla beş yaşına kadar olanını kredilendirebilirsiniz. Başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Vakıfbank şubesine giderek yapabilirsiniz. İsterseniz aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayarak hemen ön başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

2

Vakıfbank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Ev Kredisi

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu Sarı Panjur ev kredisi ile hayallerini kurduğunuz evinize kolayca sahip olabileceksiniz. Bankaya geri ödemelerinizi 120 aya kadar olan uzun bir vade ile maddi durumunuza göre isterseniz aylık olarak yada üç aydan bir düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken size en yakın olan Vakıfbank şubesine gidip başvuruda bulunmanızdır. Aynı zamanda aşağıda bulunan butonun üzerine tıklayarak ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2

Vakıfbank Ev Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Kimlik belgesi
  • İkamet ettiğiniz yerin belgesi
  • Çalıştığınız yerden yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Bireysel iş yeri kredisi için satın alacağınız gayrimenkulun tapu fotokopisi
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Vakıfbank Kredileri Hesaplama

Vakıfbank kredilerine başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemlerini yaparak ödemeler zamanı bütçenize zorluk vermemiş olursunuz. Aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz kredi miktarını önceden bileceğiniz için, kredinizi bütçenize göre ayarlamış olacaksınız. Hesaplama işlemini aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayıp kredi türünü seçerek yapabilirsiniz.

  • Vakıfbank Kredileri hakkında her hangi bir sorunuz için, 0850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

4

Vakıfban Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.