Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

VakıfBank Like Kart

VakıfBank bilindiği gibi ülkemiz sınırları içerisinde hizmet veren köklü bir bankadır. Getirdiği imkânlar ve halka sunduğu hizmetler ile çoğunluğun gözünde saygın bir yere yerleşmiştir. Ülkenin her kesimine ayırım gözetmeksizin birçok bankacılık faaliyetleri ve kredi hizmetleri sunan VakıfBank, 2014 yılında Türkiye Bankalar Birliğinin yaptığı rapora göre aktiflik bakımından ülkemizin en büyük 7. Bankası seçilmiştir. Bu yüzden VakıfBank ülkemiz içerisinde her türlü gruba ve ülkenin her yerine eşit ve zengin imkân sunduğundan, bütün bu imkânları sunduğu gruplar arasında ülkemizin geleceğinin beyni olan üniversitelerde bulunmaktadır. VakıfBank üniversite öğrencilerine sunduğu sayısız destek ve kredilere VakıfBank Like Kart diye adlandırılan bir yeni kartı daha eklemiştir. VakıfBank Like Kart bir kredi kartı olmakla beraber üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap veren bir kredi kartıdır. VakıfBank Like Kartın sunduğu olanaklar arasında öğrenciler dünyanın neresinde olursa olsun bu kart ile alışveriş yaptıkları zaman onlara sunulan özel fırsatlardan yararlanabilmektedirler. Ayrıca VakıfBank Like Kart ile yapılan alışverişlerle çekiliş hakkı kazanabilirler. Bu çekilişte katılımcılara verilen hediyeler çok özel olmakla beraber VakıfBank Like Kart ile katılanlar bu hediyeleri kazanma şansı yakalamaktadır.

ekran-alintisi

VakıfBank Like Kart özellikleri nelerdir?

  • VakıfBank Like Kart aynı zamanda bir Worldcard olup, dünyanın neresinde alışveriş yapılırsa yapılsın World Puan kazanabilirler ve bu World Puanları diledikleri yerde para vermeden alışverişte kullanabilirler. VakıfBank Like Kart ile beraber World üye olabilmek için herhangi bir VakıfBank şubeye giderek World üyeliğini VakıfBank Like Kartınıza tanımlayabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerinde ve Visa/MasterCard amblemi olan her yerde yapılan 10 TL’lik alışverişlerde 1 World Puan kazanabilirsiniz. Ayrıca VakıfBank Üye İş yerlerinden birisinde alışveriş yaptıysanız bu World Puan daha fazla olacaktır. Alışveriş sırasında alışverişinizi World Puan ile yapmak isterseniz, ödeme noktasına geldiğinizde World Puan ile ödemek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ancak puanınızın yetmediği durumlarda puanlarınızın karşılığı tutar düşülür ve kalan tutar VakıfBank Like Karta tanımlı kredi limitinizden düşülür. VakıfBank Like Kart üzerinde tanımlı World Puanınızı kredi kartı hesap özetinizden, İnternet Bankacılığından, 444 0 724 Telefon Bankacılığından, alışveriş sonrasında aldığınız fişler üzerinden öğrenebilirsiniz.
  • VakıfBank Like Kart sahip kullanıcılara ve bu karta özel World Puan yanında Likepuan imkânı da sunulmaktadır. Gene aynı şekilde dünyanın neresinde olursanız olun Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde VakıfBank Like Kart ile yapılan alışverişlerde 1 TL için 1 Likepuan kazanacaksınız. Ancak buradan kazandığınız puanlar ile aşağıda vereceğimiz bağlantı üzerinden katılabileceğiniz çekilişler bulunmaktadır. Kazanılan her Likepuan 1 çekiliş hakkı olarak size sunulmaktadır. Daha çok Likepuan sahibi olmak için yapmanız gereken sahip olduğunuz World Puanları Likepuana çevirmektir. Bunu da aşağıda verdiğimiz bağlantı yolu ile üye girişi yaptıktan sonra “Like’la Kazan” sayfasında yer alan çevir butonuna basarak yapabilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz World Puan miktarını girerek dönüşümü yapabilirsiniz.

Çekiliş sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

  • VakıfBankın sunmuş olduğu ayrı bir kart olan Kampüs Kartı aynı zamanda VakıfBank Like Kart olarak kullanabilirsiniz ve ona özel olan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. VakıfBank Like Kartlarda olduğu gibi Kampüs Kart ile yapacağınız alışverişlerde Likepuan kazanabileceksiniz. 10 TL’lik alışveriş tutarı sonucunda Kampüs Kartınıza 1 Likepuan tanımlanacaktır ve bu puanları yukarıda vermiş olduğumuz bağlantı üzerinden çekiliş olarak harcayabilirsiniz. Gene bu kartınız ile Likepuan sayınızı arttırmak istiyor iseniz yapmanız gereken World Puanlarınızı yukarıda anlattığımız gibi dönüştürmektir. İTÜ Kampüs Kartı, Kars Kafkas Üniversitesi Kampüs Kartı, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kampüs Kartı, Yalova Üniversitesi Kampüs Kartı sizin VakıfBank Like Kart olarak kullanabileceğiniz Kampüs Kartlarıdır.
  • Bunlara ek olarak tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde eğer VakıfBank Like Kartınızı kullanır iseniz “WEB” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderirseniz 10TL değerinde World Puan kazanabileceksiniz. Ancak bu kampanyadan ayda sadece 1 kere yararlanabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra maksimum 10 TL kazanabilirsiniz. Sms gönderimi yapıldığı aydan sonraki aylarda gene yararlanmak için gene sms göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya ne her yerde geçmemektedir. Detaylı listeyi yazının sonunda vereceğimiz bağlantı üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu kart ile başarılı üniversite öğrencilerine ödül olarak yüksek bir miktarda Likepuan verilmektedir.
  • Ayrıca bu kart ile alışveriş yapmanız oldukça kolaydır. Çünkü VakıfBank Like Kart temassız bir kart özelliği taşımaktadır. Temassız amblemi olan bütün ödeme noktalarında kartınızın bu özelliği ile hızlı bir şekilde hiç vakit kaybetmeden ödeyebilirsiniz. VakıfBank Like Kartınızı okuyucuya 1 saniye okutarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu özellik hızlı alışveriş noktası olan her yerde ve yaptığınız alışverişin 50 TL altında olduğu durumlarda kullanabilirsiniz.
  • VakıfBank Like Kart ile ayrıca e-ekstre sistemini kullanarak kağıt israfını da önleyebilirsiniz. Ne yazık ki dünyada geçen her dakika 50 dönüm orman yok edilmektedir. Ayrıca her sene dünya ormanlarının %1,3’ü kâğıt olarak kullanılmaktadır. Kredi kartı ekstresini kağıt üzerinde almak yerine e-ekstre yolu ile 200 kişi alırsa her yıl bir ağaç kurtarılmaktadır. Bu yüzden VakıfBank e-ekstre sistemini kullanan herkesten teşvik olması adına kart ücreti almamaktadır.

VakıfBank Like Kart hakkında detaylı bilgi almak ve yukarıda bahsettiğimiz özelliklere ek olarak birçok özellikten detaylı bilgi almak için yapmanız gereken sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanızdır. Başvuru için detaylı bilgiyi tüm VakıfBank şubelerinden öğrenebilirsiniz ve başvuru işlemini ancak VakıfBank şubeleri üzerinden yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

VakıfBank Like Kart hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.