Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Milplus

Hangimiz seyahat etmek etmek zorunda değil ki?Gelişen dünya ile birlikte değişen ihtiyaçlarımız içerisine giren seyahat maliyetlerinde avantajlarla karşılaşmak mümkün.

Eğer sizde seyahat etmeyi seviyorsanız ya da iş gereği sürekli yolculuk halindeyseniz ulaşım ve konaklama harcamalarınızı çeşitli alışverişlerinizden kazandığınız Worldpuanlarla karşılayın.Üstelik bu Worldpuanlar  Vakıfbank Milplus ve Vakıfbank Milplus Platinium’un fırsatlarıyla çok daha değerli!

Vakıfbank MilPlus Hizmeti Nedir?

Tüm alışverişlerden kazanılan Worldpuanların değer kazanarak uçak bileti alınabilen, otel/tur rezervasyonu yaptırılabilen kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan bir hizmet türüdür.

Milplus ve Milplus Platinum olmak üzere iki kart türüyle bu hizmet sağlanır.

MilPlus Kart

MilPlus ile yurt içi veya yurt dışı uçak bileti alırken, yurt içi ya da yurt dışı otel ve tur rezervasyonu yaptırırken Worldpuanlarınız olduğundan çok daha değerli bir hale gelir, tam 2 katı! Eğer Worldpuanlarınız uçak bileti alımı ya da rezervasyon yaptırımı için yeterli değil ise ‘Avans Puan’ özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca MilPlus ile Worldpuanlarınızı kullanmadan uçak biletlerinizi cazip taksit imkanları ile de alabileceğiniz gibi anlaşmalı otellerin ya da turların size özel indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kart sahipleri dışında Milplus kartın bu avantajlarından kart sahibinin eşi, birinci derece yakınları(anne,baba,çocuk,kardeş) yararlanabilirler. Soyadı tutmuyor olsa bile kimlik ibrazı ile yararlanılabilir.

Milplus kart ile alınan biletin iptal edilmesi durumunda puanlar iade edilir.

Avans Puan Nedir?

Sahip olduğunuz Worldpuanlarınız uçak bileti almaya, otel/tur rezervasyonu yaptırmaya yetmiyor ise bu harcamaları nakit ödemek zorunda kalmayacağınız gibi seyahatlerinizi ertelemek zorunda da kalmayacaksınız.

Eksik olan Worldpuanlarınız yerine Avans Puan alarak seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu Avans Puanları 1 yıl içinde ki yapacağınız tüm alışverişlerinizden kazanabileceğiniz Worldpuanlarla kapatma şansına sahipsiniz.

Milplus ile tek seferde en fazla kullanılabilen Avans Puan 450 TL Worldpuan yani 900 TL değerindedir.

Avans Puan hizmetinden faydalanabilmek için tek yapmanız gereken 4440724 Telefon Bankacılığı ile sırasıyla 2 ve 5’i tuşlayarak ”Seyahat Hizmetlerine”bağlanmanız gerekir.

Milplus İle Diğer Ayrıcalıklar

İndirimli Havalimanı Lounge Hizmeti

Yalnızca Vakıfbank Platinum kartınızı göstererek, Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlarında bulunan konforlu lounge salonlarında uçuş anına kadar dinlenebilir, yiyecek ve içecek ikramlarımızdan indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz Tren Garı Lounge Hizmeti

MilPlus kartlar sayesinde Ankara Garı’nda bulunan lounge salonunda yanınızdaki bir kişi ile keyiflice vakit geçirebilir, ücretsiz televizyon ve internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yiyecek ve içecek ikramlarını da unutmamak gerek.

Ücretsiz Seyahat Sigortası

MilPlus kart sahipleri seyehat sigortası gibi müthiş bir avantaja daha sahiptir. Yurt dışındayken karşılaşılan herhangi bir sağlık sorunu durumunda 30,000 Euro’ya kadar bu sigortadan ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler. Bu talebi 4440724 üzerinden yapmanız yeterli olacaktır.

Yurt Dışı Alışveriş Ayrıcalıkları

Bu ayrıcalıktan yararlanabilmek için, “YURTDISI” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile yurtiçinden 6635’e, yurtdışından 05327526635’e gönderilmesi gerekir. İşte bu aşamadan sonra yurt dışında tek seferde yapacağınız her 100 $ ve üzeri harcamalarınızda %5 indirimden faydalanabilirsiniz.

İndirimli Restoran Ayrıcalıkları

Anlaşmalı restoranlarda indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Anlaşmalı restoran listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Ayrıca; anlaşmalı olan spor salonu,kuru temizleme,çiçek gönderimi, shuttle, araç kiralama hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

MilPlus Platinum Kart

MilPlus Platinum kart Milplus kartın sahip olduğu bütün avantajları barındırmakla birlikte biraz daha fazlasıdır çünkü Milplus Platinum ile uçak bileti alırken Worldpuanlarınız tam 3 katı daha değerlidir.

Ayrıca MilPlus Platinum ile 600 TL Worldpuan yani 1800 TL değerinde Avans Puan kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Milplus Başvurusu

MilPlus ve Milplus Platinum karta sahip olmak için tek yapmanız gereken Vakıfbank web sitesine girerek sayfanın sol üst köşesinde yer alan bireysel ardından kartlar seçeneği seçilir. Açılan sayfadan sahip olmak istediğiniz Milplus seçilerek hem detayları öğrenme hem de başvuru yapabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aşağıda yer alan linkten başvuru işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Milplus başvuru için TIKLAYINIZ!

Hemen başvur seçeneğinden sonra gerekli bilgileri girerek başvurmanız ve daha sonrasında 4440724’ü arayıp bilgi almanız yeterli olacaktır.

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.