Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Vakıfbank Taraftar Kartlar

Türkiye’de en çok sevilen ve takip edilen spor dalı hiç kuşkusuz futboldur. Futbol tutkusunun oldukça fazla olduğu ülkemizde, doğal olarak üreticiler müşterilerinin ilgi alanlarına yönelik ürünler sergilemek için çalışmaktadırlar. Bankacılık sektöründe de Vakıfbank, futbol taraftarlarına özel kartlar üretmiş ve kullanıcılarına sunmuştur. Vakıfbank bu taraftar kartları hizmeti ile, futbol sevdalısı vatandaşları kendine çekerek hem müşterisini memnun etmekte hem de bu kart ile takımına destek olması sağlanmıştır. Sevdalısı oldukları takımın amblemi ve renklerini her kredi kartı kullanımında gören müşteriler, tüm alışverişlerini mutlulukla gerçekleştirmektedir.

Vakıfbank Taraflar Kartlar Nedir?

Vakıfbank Taraftar Kartlar, takımına destek vermek isteyen taraftarlar için hazırlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Bu kartlar ile yapacağınız tüm kredi kartı alışverişlerinizde kulübünüze gelir olarak destek edilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu kartlar diğer Vakıfbank kredi kartları gibi world özelliğini taşımaktadır. Yani world dünyasına ait tüm avantaj ve fırsatlardan yararlanacak hem de takımınıza destek olacaksınız. Vakıfbank Taraftar Kartların altı takıma ait altı çeşit kartı vardır. Bunlar;

  • Fenerbahçe Taraftar Kartlar

-Fenerbahçe Klasik

-Fenerbahçe Gold

-Fenerbahçe Platinum

  • Beşiktaş Kart
  • Galatasaray Kart
  • Trabzonspor Kart
  • Gaziantepspor Kart
  • Diyarbakır Kart

Fenerbahçe Taraftar Kartlar

Fenerbahçe Klasik

Vakıfbank’ın sunduğu taraftar kartlardan biri olan Fenerbahçe Klasik Kart ile artık fenerbahçe taraftarları daha şanslıdırlar. Bu kart ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerde hem sizi hem de kulübünüzün kazanması sağlanmıştır. Fenerbahçe Klasik Kart ile sosyal medya hesaplarınız üzerinden hediye kazanma imkanınız vardır. Fenerbahçe’nin Türk Telekom Ankara Tesisleri’nde kullanıcılara özel indirimler sunulmuştur. Şükrü Saraçoğlu Stadyumundan Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet alma imkanını sunan kartlar bağlılığı da arttırmayı hedeflemektedir. Futbol dışında Fenerbahçe’nin basketbol maçları için de öncelikli bilet alma imkanına sahipsiniz. Deplasman maçlarında Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda Locanın 1.katından rezervasyon yaparak izleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu kart sahipleri sadece kredi kartıyla sınırlı kalmayıp “isim.soyad@fenerbahce.com.tr” uzantılı e-posta adresine de ücretsiz sahip olarak hayatınızın her adımında takımınıza ait izler yer alır. Bu kart ile Fenerium’dan yapacağınız her alışverişte 9 taksit imkanınız vardır. Anlaşmalı üye işyerlerinden yaptığınız alışverişleri indirim ve fırsatlardan yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Gold

Fenerbahçe Gold Kart, Klasik Kart’da bahsettiğimiz tüm fırsat, avantaj ve indirim imkanlarını içinde barındırmaktadır. Ek olarak, Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirim imkanı sağlamaktadır. Fenerium Mağazaları’nda yaptığınız alışverişlerde(indirim ve kampanyalı ürünler hariç) %5 indirim sağlanmaktadır. Fenerbahçe Gold Kart ile, Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’ne rezervasyon yaptırarak giriş imkanına da sahip oluyorsunuz.

Fenerbahçe Platinum

Fenerbahçe Platinum Kart, Klasik Kart ve Gold Kart’ın tüm fırsat, avantaj ve indirim imkanlarını bünyesinde bulundurmakta ve sizlere sunmaktadır. Gold Kart’a göre Fenerium Mağazalar’ında yaptığınız alışverişlerde %5 yerine bu kart ile %10 indirim sağlanmıştır. Ayrıca Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde fitness salonu ve havuz üyeliklerinde %10 indirime de sahip oluyorsunuz.

Beşiktaş Kart

Vakıfbank Taraftar Kartlar’dan biri olan Beşiktaş Kart ile taraftarları takımları ile daha sıkı bir bağ kurabilecektir. Çünkü yaptığınız her alışverişte kulübünüze destek olarak tüm şampiyonluklarda, zaferlerde, galibiyetlerde sizinde katkınız bulunacaktır. Bu kart ile sezonluk kombine bilet alımlarınızda ve Kartal Yuvası Mağazaları’nda özel indirim ve kampanyalardan yararlanma imkanınız vardır. Beşiktaş Kart ile, hediye maç bileti, sürpriz hediyeler ve antrenmanlara katılma şansına sahip olabilirsiniz.

Galatasaray Kart

Vakıfbank’ın sunduğu bir diğer taraftar kartı, Galatasaray Kart’dır. Bu kart ile gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerde kulübünüze destek sağlama imkanına da sahip oluyorsunuz. Kombine bilet alımlarınız ve GSSTORE mağazalarında özel kampanyalardan yararlanabilir ve hediye maç bileti, sürpriz hediyeler ve antrenmanlara katılma şansına sahip olabilirsiniz.

Trabzonspor Kart

Vakıfbank Trabzonspor Kart, takımın ile sıkı sıkıya bağ kurman için tasarlanmış bir karttır. Bu kart ile alışveriş yaptıkça takımına destek sağladığının farkına vararak alışverişlerinizi iki kat daha huzurlu gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Bu kart ile sezonluk kombine bilet alımlarınızda ve TSSTORE mağazalarında size özel kampanyalardan yararlanabilir, hediye maç bileti, sürpriz hediye ve antrenmanlara katılma şansına sahip olabilirsiniz.

Gaziantepspor Kart

Gaziantepspor Kart, Vakıfbank’ın bu takım taraftarlarına özel olarak hazırladığı bir karttır. Bu kart sahipleri yaptıkları her alışverişte takımlarına destek olabileceklerdir. Ayrıca kombine bilet alımlarında ve anlaşmalı Gaziantepspor Store mağazalarından özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bu kart ile hediye maç bileti ve sürpriz hediyeler kazanabilir, antrenmanlara katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Diyarbakırspor Kart

Vakıfbank’ın Diyarbakırspor taraftarlarına sunduğu Diyarbakırspor kart ile kart sahibi olan taraftarlar her alışverişlerinde kulüplerine destek olmaktadırlar. Bu kart ile kombine bilet alımlarında özel kampanyalardan yararlanabileceğiniz gibi, sürpriz hediyeler ve bedava maç bileti kazanabilirsiniz. Son olarak takımınızın antrenmanlarına bu kart ile katılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vakıfbank Taraftar Kartlar Başvurusu

Vakıfbank Taraftar Kartlara sahip olmak için sizlere iki yol sunulmuştur. Bunlar; size en yakın şubeye giderek başvuru ve internet üzerinden başvurudur. Vakıfbank Taraftar Karta sahip olmak için şubeye gitmeden internet üzerinden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan linkten başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Traftar Kartlar başvuru için TIKLAYINIZ!

Vakıfbank şubelerine de giderek başvurabileceğiniz Taraftar Kartlar için yapmanız gereken tek şey size en yakın Vakıfbank şubesine ulaşmaktır.

Size en yakın VakıfBank şubesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.