Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

VakıfBank Tercih Kart

Günümüzde öncü bankalardan birisi olan VakıfBank’ın bünyesinde, avantajlı fırsatlara sahip birçok kredi kartı mevcuttur. Bunlardan birisi olan VakıfBank Tercih Kart, kullanıcının tercihlerine göre kazandıran bir kredi kartıdır. Yani kullanıcı, sadece kullandığı hizmetler için bir ödeme yapar.

Vakıfbank Tercih Kart

Kredi kartı kullanıcılarının çoğu kredi kartını nakit para taşımamak, taksit veya erteleme gibi özelliklerinden dolayı tercih ederler. Bunların dışında bir şey için fazladan bir para ödemek istemezler. VakıfBank Tercih Kart ile kullanıcılar yıllık aidat ücreti ödemek zorunda kalmazlar.

VakıfBank Tercih Kart ile kullanıcılar World dünyasının bütün fırsatlarından yararlanabilirler. World üye iş yerinden Worldpuan kazanabilir ve alışverişlerine avantaj katabilirler.

Vakıfbank Tercih Kart’ta Seçilebilecek Paketler

VakıfBank Tercih Kart ile istenilen özel kampanyadan ücreti karşılığı yararlanılabilmektedir. Genel olarak paketler şu şekilde inceleyebilir:

1. Taksit Paketi

Taksit paketi, tek seferdeki 100 TL ve üzeri harcamalarınızı 3 taksite bölme imkanı tanımaktadır. Bu paketi kullanmak için telefon üzerinden aktif edebilmesi gerekmektedir. Paketi aktif etmek için telefonunuzun mesaj kısmına TERCIH1 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Taksit Paketi’nin aylık ücreti 9.90 TL’dir.

Paket dahilinde akaryakıt, market, AVM, döviz, kumarhane, içkili yerler, telekomünikasyon sektörlerinde yapılan işlemler için taksitlendirme yapılmamaktadır.

2. Akaryakıt İndirim Paketi

Akaryakıt İndirim Paketi dahilinde, tek seferde 50 TL ve üzeri akaryakıt harcamalarına %5 indirim imkanı sağlanmaktadır. Paketi karta tanımlamak için telefonunuzun mesaj kısmına TERCIH2 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Akaryakıt İndirim Paketi’nin aylık ücreti 12 TL’dir ve maksimum 25 TL indirim kazanılabilir.

Paket, Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen iş yeri kategori kodlarına dahil işyerlerinde geçerlidir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenmemektedir.

3. Gıda İndirim Paketi

Gıda İndirim Paketi ile Tercih Kart kullanıcıları, tek seferde 50 TL ve üzeri gıda harcamalarında %5 indirim hakkına sahip olacaklardır. Gıda İndirim Paketi’ni kullanabilmek için telefon üzerinden aktif edilmesi gerekmektedir. Gıda İndirim Paketi’ni Tercih Kartı’na tanımlamak için telefonunuzun mesaj kısmına TERCIH3 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz yeterlidir.

Gıda İndirim Paketi’nin aylık ücreti 5 TL’dir ve maksimum 15 TL indirim kazanılabilir.

Gıda İndirim Paketi, Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen işyeri kategori kodlarına dahil işyerlerinde geçerlidir. İşyerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenmemektedir.

4. Ekstra Worldpuan Paketi

VakıfBank Tercih Kart ile kullanıcı World dünyasının avantajlarından yararlanabilir ve bol bol Worldpuan kazanabilir. Kazanılan bu Worldpuanları arttırmak için Ekstra Worldpuan Paketi tercih edebilir. Ekstra Worldpuan Paketi ile giyim, çok katlı mağaza, aksesuar ve ayakkabı sektöründe ekstradan %3 Worldpuan kazanabilmektedir. Paketi Tercih Kartı’nıza dahil etmek için telefonunuzun mesaj kısmına TERCIH4 yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Ekstra Worldpuan Paket ücreti aylık 9.90 TL’dir ve maksimum 25 TL Worldpuan kazanılabilir.

Ekstra Worldpuan Paketi, Bankalar Arası Kart Merkezi tarafından belirlenen iş yeri kategori kodlarına dahil iş yerlerinde geçerlidir. İş yerine ait belirlenen kategori kodunun yanlış tanımlanması durumunda ödül yüklenmemektedir.

Vakıfbank Tercih Kart’a Özel Kampanyalar

İGDAŞ Fatura Ödemeleri

VakıfBank Tercih Kart kullanıcıları, 31 Mayıs 2017 ‘ye kadar İGDAŞ vezneleri ve internet üzerinden yapılan fatura ödemelerine faizsiz 3 taksit fırsatından yararlanabilmektedir. Kampanya İGDAŞ vezneleri ve internet üzerinden yapılan tüm 100 TL ile 20.000 TL arası peşin fatura ödemeleri için geçerlidir.

İGDAŞ İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

NakiteTaksit

Tercih Kart sahipleri limit dahilinde İnternet Bankacılığı ve ATM’lerden en fazla 3000 TL, VakıfBank şubelerinden ise 10.000 TL’ye kadar nakit para çekebilmektedirler. Daha sonra bu nakit çekimlerini en az 4 en fazla ise 9 taksite böldürebilir, ödemelerini rahatça gerçekleştirebilirler.

Vakıfbank Tercih Kart’a Başvurmak

VakıfBank Tercih Kart’a başvurmak için gerekli evraklar ile en yakın VakıfBank şubesine gidebilirsiniz. İstenilen evrakları öğrenmek için 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Yakın VakıfBank Şube ve ATM’sini Öğrenmek için TIKLAYINIZ! 

Vakıf Bank Tercih Kart’a aynı zamanda internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurmak yapmanız gerekenler aşağıdaki bağlantıdaki başvuru sitesine girerek sizden istenen bilgileri girerek ‘Kredi Kartı Tercihi’ kısmından Tercih Kart’ı seçmeniz.

VakıfBank Tercih Kart’a İnternet Üzerinden Başvurmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.