Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

VakıfBank Worldcard

Günümüzde hemen herkesin cebinde yer alan kredi kartları, her geçen gün artan çeşitliliği ile yaşamınızda büyük yer edinmektedir. İnsanlar için kredi kartları ile alışveriş yapmak oldukça cazip bir seçenek olduğundan kullanımının artması tabidir. Çünkü kredi kartları bilinçli bir şekilde kullanıldığı taktirde, cebinizden birden toplu nakit gitmeden parça parça küçük miktarlar şeklinde ödeme gerçekleştirip ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi olanaklı kılar. Bu gibi avantajlarının yanında her bankanın kendi kartlarına sunduğu fırsatlarla yaşamlarınıza büyük kolaylık katan kredi kartlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bahsettiğimiz gibi her bankanın kendine özgü çeşit çeşit kredi kartı vardır. Biz bu yazımızda VakıfBank’ın sizlere sunmuş olduğu Vakıfbank Worldcard üzerinde durup, detaylı bilgilendirme yapacağız.

VakıfBank Worldcard Nedir?

VakıfBank Worldcard, yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanabileceğiniz, internette güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz, cazip nakit çözümleri ile anında nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kredi kartıdır. Bu kart ile sizlere yaygın VakıfBank ve World üye işyerlerinin sunmuş olduğu Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalarla alışverişlerinizi  mutlu bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. VakıfBank Worldcard’ın dört çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

  • Klasik Kart
  • Gold Kart
  • Platinum Kart
  • Express Card’dır.

Türkiye’de ya da dünyada, Visa ve/veya MasterCard amblemini gördüğünüz herhangi bir yerde Worldcard’ınızla alışveriş yaparak Worldpuan kazanabilirsiniz. World Türkiye’de en yaygın kredi kartı puan sistemlerinden biridir. Bu sistemi VakıfBank, kendi altyapısı ve sunduğu avantajlarla birleştirerek VakıfBank Worldcard’ı hizmete sunmuştur.

VakıfBank World Klasik Kart

Vakıfbank World Klasik Kart’ınız ile yurtiçi ve yurtdışındaki alışverişlerinizi gerçekleştirebilir, internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Cazip nakit çözümleri de sunan Klasik Kart ile anında nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz gibi taksit imkanı da sunarak cebinizi rahatlatmayı da unutmamıştır. Bu kart ile İGDAŞ fatura ödemeleriniz de faizsiz üç taksit imkanından ve 1V1Y mobil uygulamasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 30 TL indirim kazanmanız sağlanmıştır.

VakıfBank World Gold Kart

VakıfBank World Gold Kart ile World üyesi isyerlerinden yapacağınız alışverişlerden Worldpuanlar kazanıp, bu puanlar ile bedava alışverişler yapabilirsiniz. Bu kart ile yurtdışı alışverişlerinizde ayrıcalık hissedeceksiniz. Çünkü yurtdışında tek seferde yapacağınız her 100 $ ve üzeri harcamalarınızda %5 indirim fırsatından yararlanabilmeniz mümkün kılınmıştır. Yine nakit avansta uygun taksit ve faiz seçenekleri ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız sağlanmıştır. Ek olarak Klasik Kart’da olduğu gibi İGDAŞ fatura ödemeleriniz de faizsiz üç taksit imkanından ve 1V1Y mobil uygulamasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 30 TL indirimden yararlanmanız sağlanmıştır.

VakıfBank World Platinum Kart

Vakıfbank World Platinum Kart ile, yurtiçi ve yurtdışı seyahatleriniz daha keyifli geçeceği gibi birçok avantaja da sahip olabiliyorsunuz. Bu kart ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlarda bulunan konforlu lounge salonlarında uçuş anına kadar keyifle zaman geçirebilir, yiyecek ve içeceklerden indirimli şekilde faydalanabilmeniz mümkündür. Platinum Kart ile Ankara Garı’nda bulunan Rail&Miles CIP lounge salonundan ücretsiz yararlanabilmeniz de mümkün kılınmıştır. Bu kart yurtdışında bulunduğunuz zamanda hastalanma yada herhangi bir yaralanma durumunda 30.000 EURO’ya kadar sağlık harcamalarında da geçerlidir. Gold Kart’da olduğu gibi yurtdışında yapacağınız her 100 $ ve üzeri harcamalarınızda %5 indirim fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Anlaşmalı restoran ve Spor Salonu işyerlerinde Platinum sahiplerine ekstra indirim imkanı da sunmaktadır. Son olarak Dry Center’den yaptığınız kuru temizleme işleminden %20 indirim ile Çiçeksepeti.com, Markaçiçek.com, çiçek.com dan çiçek vb. ürünler gönderimlerinde %10-%25 arasında indirimlerden faydalanabilirsiniz.

VakıfBank World Express Card

Vakıfbank World Express Card ile yurtiçi ve yurtdışında alışveriş yapabilir, internette güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilir, cazip nakit çözümleri ile anında nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik bu kart için kart aidatı ödemeyaceksiniz. Express Card ile Vakıfbank ve World üye işyerlerinden Worldpuan Kazanabilir, taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Worldkart Başvurusu

Vakıfbank Worldcard’a başvurmak için hem size en yakın şubeye giderek gerçekleştirebilir hem de internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard başvurusu yapmak için ilk olarak Vakıfbank resmi web sitesine erişmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Web sitesine girdikten sonra sayfanın sol üst köşesinde bulunan bireysel seçeneği seçilir ardından kartlar sekmesine girilir. Açılan sayfada “Hemen Başvur” linkine tıklanır. Açılan sayfada kredi kartı başvurusu şeçilir. Bu adımdan sonra karşınıza çıkan sayfada  istenilen blgiler girildikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard Başvuru sayfası için TIKLAYINIZ!

Worldcard sahibi olmak için dediğimiz üzere size en yakın şubeye giderek de gerçekleştirebilirsiniz. En yakın şubeye erişim için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Size en yakın VakıfBank şubesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.