Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi 2. El Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası 1994 senesinde Kazım Taşkent tarafından daha kolay konut sahibi olunmasını sağlamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin ilk özel bankasıdır. Kurulduğu günden bu yana kendisini sınırsız bankacılık, bireysel bankacılık işlemleri, yatırımlar, birikimler konusunda sürekli geliştirmiştir. Başta kendi alanı ile ilgili konularda yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlarken bir yandan da toplumun ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla kendisini “kültür ve sanat bankası” olarak tanımlayarak bu alanda çalışmalar yürütmüştür ki Yapı Kredi yayıncılık buna bir örnektir.

Eğitim, çevre, kültür, sanat projeleri başta olmak üzere toplumun ihtiyaç duyduğu birçok alanda kendisini sorumlu hissetmiş ve sosyal sorumluluk hizmetlerine ağırlık vermiştir. Finans sektörünün bir diğer köklü bir geçmişe sahip olan kurumu olan Koçbank A.Ş ile güçlerini, tecrübelerini ve geleceklerini  2006 senesinde birleştiren Yapı Kredi, bankacılık sektöründe finans devi olarak yoluna devam etmektedir.

Hangi Bankacılık Hizmetlerini Vermektedir?

Yapı Kredi sunduğu birçok bankacılık hizmetleriyle müşterilerinin en iyi koşullarda ve istediği, hayalini kurduğu çoğu şeye kolaylıkla, güvenli biçimde ulaşmayı hedeflemektedir. Bu erek ile bireysel bankacılık, platinum bankacılık, özel bankacılık, KOBİ, kurumsal, ticari bankacılık alanlarında hizmet vermketedir. Çeşitli kampanyaları ve sınırsız bankacılık hizmetleri sayesinde birçok alanda işinizi kolaylaştıracak hizmetler sunar.

Bireysel Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?


Yapı Kredi sunduğu bireysel bankacılık hizmetleri kapsamında çeşitli fırsat, kampanya ve hizmetlerle ister bankadan ister olduğunuz yerde internet ya da mobil bankacılık adımlarıyla işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Yapı Kredinin size sunduğu avantajlı dünyası, kampanyalardan yararlanıp daha az tutarlarla daha kârlı finansal menfaatlerine erişmenizi sağlar. Otomatik fatura talimatı verdiğiniz takdirde artık faturaları unutma, gününü geçirme derdine ve bu sorumluluğu hissetmeye son! Hesabınızda yeterli tutar bulunduktan sonra Yapı Kredi bu işi sizin yerinize halletmeye gönüllü.  İnternet/mobil şube hizmetiyle artık bankaya gitmeden, istediğiniz noktadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Esnek hesap hizmetinden yararlanarak acil ihtiyaçlarınızın çözümüne olanak sağlıyor. Hesabınızda o an yeteri kadar tutar olmasa bile kredinizin limiti ölçüsünce  kullanabileceğiniz bir esneklik, bireysel bankacılık hizmetleri altında sizi bekliyor. Sigortalar ve emeklilik, krediler, kartlar, yatırım ürünleri, sözleşmeler-formlar, hesaplama araçları, mevduat ürünleri ve daha birçok konuda Yapı Kredi bireysel bankacılık hizmetleri sizin yanınızda.

Yapı Kredi Hangi Kredi Fırsatlarını Sunuyor?

İhtiyaçlarınızı biliyorsanız ve kendinizi de iyi tanıyorsanız bu ihtiyaçlarınızı ertelemenize hiç gerek yok. Yapı Kredi, sizin çözümsüz kalmasını istemediği tüm ihtiyaçlarınıza bir bir kredi fırsatı sunuyor!

Bireysel ihtiyaç kredisi, Yapı Kredi’den %1,27’den başlayan faiz oranlarıyla sunulmuş bir kredi fırsatıdır. Bireysel ihtiyaç kredisinin en düşün tutatı bin TL’dir. Bunun yanısıra bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil edilmiş olup, sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Bu krediye internet bankacılık hizmetleri üzerinden, SMS ile, en yakın banka şubesini ziyaret ederek, Yapı Kredi telefon bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz. Yapı Kredi’nin birseysel ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanmanız için belirlediği bazı özellikler ve başvuru için gerekli adımlar mevcut:

-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

-Gelir Belgesi

Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi

Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi

-Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi

-Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

  • -Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)Konut Kredisi, Yapı Kredi’nin hayal ettiğiniz eve ulaşma hedefinizi gerçekleştirmek için en avantajlı faiz oranalrına ve 120 aya kadar vade seçenekleriyle sunduğu bir kredi hizmeti. Konuk kredilerinde kredi tutarı, satın alınacak evin ekspertiz değerinin en fazla %80’i oranındadır. Vade sonundaki azami yaş ise 70 olarak belirlenmiştir. Bireysel ihtiyaç kredisinin istediği adımların yanısıra konuk kredisi ayrıca Satın alınacak konutun tapusunun fotokopisini de bu krediye sahip olmanız için ister.Taşıt kredisi sayesinde hem hayal ettiğiniz araca ulaşabilirsiniz hem de aracınız sizi hayal ettiğiniz ne varsa kavuşturabilir.

    2. El Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?

    10 yaşa kadarki ikinci el araçlarda 48 aya varan vade imkânları sayesinde kefilsiz, ekspertiz süreci ile uğraşmadan bireysel taşıt kredisi almak çok kolay. 2. el taşıt kredisi almak için gerekli bazı adımları karşılamanız gerekir.

    -Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

-Gelir Belgesi

+Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri  tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi

+Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi

+Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi

+Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
-Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.

-0 Km. araçlar için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura

-Ikinci el Taşıtlar için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi.

2. El Taşıt Kredisi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Size en uygun kredi seçeneği ile karşılaşmak için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.