Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Yapı Kredi Adios

Yapı Kredi Adios, Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu World sistemine ait bir kredi kartıdır. Bilindiği gibi Yapı Kredi World sistemi Yapı Kredi Bankasının sunmuş olduğu en geniş kapsamlı kart puan sistemidir. Bu puanlama sistemi sizin kartlarınız üzerinden yaptığınız harcamaları temel alarak sizlere bir sonraki harcamalarınızda kullanabileceğiniz puanlar sunmaktadır. Yapı Kredi Adios ise World Puan sistemi ile çalışmaktadır. Ancak Yapı Kredi Adios daha çok sizlere seyahatleriniz de yararlanabileceğiniz ayrıcalıklar sunmaktadır. Yapı Kredi Adios kartını kullanabileceğiniz ve puan alabileceğini seyahat harcamaları aşağıdaki gibidir.

  • Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri
  • Yurt içi otobüs biletleri
  • Yurt içi ve dışı otel harcamaları
  • Yurt içi ve dışı tur harcamaları
  • Gemi turları (Cruise)
  • Jet, yat veya limuzin kiralama
  • Araç kiralama

Bu kart ile Yapı Kredi Seyahat Hattını kullanarak yapacağınız harcamalarınızda elde edeceğiniz puanlar belirlenmiş katsayılar ile çarpılarak çok daha fazlalaşmaktadır.  Bu katsayılar aşağıdaki tabloda detaylı olarak verilmiştir.

Alt Sınır Üst Sınır
Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri

 

1,70 2,20
Yurt içi otobüs biletleri

 

1,70 2,20
Yurt içi ve dışı otel harcamaları

 

1,10 1,60
Yurt içi ve dışı tur harcamaları 1,70 2,40
Gemi turları (Cruise)

 

1,70 2,20
Seyahat ve Tur Paketleri 1,70 2,20
Araç Kiralama 1,10 1,60
Shuttle 1,10 1,60

Ayrıca Yapı Kredi Adios kredi kartı Yapı Kredi World ile anlaşması olan World Üye İş yerlerinde alışverişlerinizde sizlere ekstra puan getirmektedir ve bu puanları tekrardan World Üye İş yerlerinde kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Adios kartınıza tanımlı olan puanlarınızı dilerseniz Worldcep sisteminde kullanarak ücretsiz TL veya dakika kazanabilirsiniz. Hattınıza TL veya dakika yüklemek için hesap özetinizin alt kısmında bulunan Worldcep kodunuzu, Türkçe karakter içermeyecek bir şekilde anne kızlık soyadınızı ve harcamak istediğiniz puan miktarını aralarında birer boşluk olacak şekilde 4433’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem sonucunda harcamaya tabi tuttuğunuz her 400 puan için 2 TL veya 2,5 dakika konuşma süresi alabilirsiniz ve attığınız her mesaj 0,65 TL ücretlendirilmesine tabi tutulacaktır. Ayrıca bir gün içerisinde en fazla 12 bin puanlık bir harcama yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Adios kredi kartı ile ayrıca Allianz Yaşam ve Emeklilik primlerinizi puanlarınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanlar hesabınızdan düşülerek prim ödemeleriniz için transfer edilir. Puanlarınızı prim ödemelerinin yanı sıra sizden yıllık olarak talep edilen kart ücretlerini ödemek içinde kullanabilirsiniz.

Kartınız ile normal yollardan kazandığınız puanlar sizden geri alınmamaktadır. Ancak kampanyalar yolu ile kazandığınız puanlar sizden son kullanım tarihini geçtikten sonra geri alınmaktadır.

Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi Adios kredi kartının yanında müşterilerine Yapı Kredi Adios Premium kartını da sunmaktadır. Bu iki kartın ortak olarak sunduğu birçok avantajlar olsa dahi Yapı Kredi Adios Premium kartı ile birçok farklılıkta sunulmaktadır. Yapı Kredi Adios Premium kartı ile yaptığınız harcamalarda alacağınız puanlar ve kartınıza tanımlı olan limitler Yapı Kredi Adios kredi kartı ile yapacağınız alışverişten kazanacağınız puanlardan daha fazladır. Çünkü Yapı Kredi Adios Premium ile uygulanan katsayı sistemi daha yüksek oranda katsayılar barındırmaktadır. Yapı Kredi Adios Premium kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde sizlere uygulanacak indirimler daha fazla olmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi Adios Premium Kredi Kartı sizlere ek hizmetler sunmaktadır. Bunlar Yapı Kredi Concierge, seyahat sigortası, Yapı Kredi shuttle, Yapı Kredi Özel Şoför, Yapı Kredi Araç Kiralama ve Yapı Kredi Asistans’dır.

Yapı Kredi Bankası Yapı Kredi Adios ve Yapı Kredi Adios Premium kredi kartları için ayrı ayrı internet adresi kurmuştur. Aşağıda verdiğimiz bağlantılara tıklayarak web adreslerine ulaşarak daha detaylı bilgi ve başvuru işlemlerini öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Web Sayfası TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Adios Premium Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.